В "Живому журналі" з'явиться блог президента РФ Дмитра Медведєва

У середу, 22 квітня, в "Живому журналі" (ЖЖ) з'явиться блог президента РФ Дмитра Медведєва, - повідомляє газета "Ведомости" з посиланням на джерело, близьке до компанії Sup Fabrik, яка володіє сервісом інтернет-щоденників Livejournal.com.

Прес-секретар глави держави Наталія Тімакова уточнила РІА Новини, що платформа ЖЖ буде Прес-секретар глави держави Наталія Тімакова уточнила РІА Новини, що платформа ЖЖ буде   використана для розширення можливостей   блога президента   на blog використана для розширення можливостей блога президента на blog.kremlin.ru. За її словами, зокрема, там буде можливість коментувати коментарі та вести дискусії, про що просили відвідувачі президентського блогу на офіційному сайті.

Блог буде відкритий в формі ком'юніті, куди будуть копіюватися пости Медведєва з сайту Кремля, розповів газеті співробітник адміністрації президента. За його словами, ЖЖ був обраний як найпопулярніший сервіс блогів в Росії, реклами в президентському ком'юніті не буде, фінансове питання на переговорах з компанією не піднімалося. Інший чиновник повідомив, що модерувати співтовариство буде та ж команда, яка підтримує блог на офіційному сайті.

У середу в ЖЖ відкриється офіційне співтовариство, призначене для обговорення записів в блозі президента, дане співтовариство отримує таку ж підтримку, як і інші офіційні спільноти, прокоментував представник Sup Бенжамін Вегг-Проссер.

Як зазначає газета, все в Livejournal зареєстровано 19,2 мільйона акаунтів, з них 2,8 мільйона - російськомовні. За даними пошуку по блогам "Яндекса", Livejournal займає перше місце за популярністю в російській блогосфері, на другому місці - Блоги@Mail.ru, на третьому - блоги Liveinternet.

За визнанням Медведєва, він "досить глибоко" занурений в Інтернет і користується ним кожен день досить інтенсивно.

Президент РФ говорив, що вважає Інтернет найкращим майданчиком для дискусій, і не тільки в нашій країні, а й взагалі в цілому.

Фото прес-служби Президента Росії.

Дополнительная информация

rss
Карта