В Battlefield 4 з'явився дивний сервер. Можливо, з ботами!

У своєму свіжому ролику автор YouTube-каналу MAXHO Channel розповів про незвичайний сервері під назвою "EA_TEST", який нещодавно з'явився в публічній версії Battlefield 4.

Отображаемое кількість гравців на "EA_TEST" дорівнює десяти, реальна кількість учасників матчу - 64. 54 бійця на цьому сервері поводяться вкрай дивно, повільно переміщаються і діють малоосмисленное. Автор ролика і багато гравців припускають, що на "EA_TEST" розробники Battlefield тестують можливість грати проти комп'ютерних супротивників - спамерських пошукових роботів.

Нижче наводиться відео від нашого «кореспондента на місці подій» Аркадія "B4D_RUSSI4N" Моїсеєва:

Примітно, що більшість «ботів» носять теги [BETA], [ZETA], [TAU], [RHO] зні алгоритми штучного інтелекту?) І нікнейми з двох розділених пропуском слів, чого неможливо домогтися при створенні профілю користувача в системі в EA Account. Якщо поглянути на таблицю лідерів, то в ній можна легко відрізнити «живих» гравців від інших:

Скріншот: Аркадій "B4D_RUSSI4N" Моїсеєв

У версії про офіційне походження цього сервера є як мінімум два слабких місця:

  1. Тестування проводиться в публічній гілці Battlefield 4, а не в тестовій середовищі Battlefield 4 CTE - що було б набагато логічніше
  2. Тестовий сервер рангові, що дозволяє всім гравцям блискавично «набивати статистику», граючи проти безпорадних спамерських пошукових роботів. З метою тестування цілком можна було зробити сервер неранговим і запросити гравців битися з "ботами" з інтересу.

Можливо, сервер "EA_TEST" - це сторонній експеримент, не пов'язаний з розробниками. Ми постараємося уточнити цю інформацію найближчим часом і відновимо пост, якщо з'являться новини.

Посилання на сервер "EA_TEST"

?зні алгоритми штучного інтелекту?