Вахтанг Кікабідзе: "Подумую попросити політпритулку в Україні"

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

18 березня 2015 року, 8:00 Переглядів: 18 березня 2015 року, 8:00 Переглядів:   Головне зараз & mdash; & nbsp; витримати & nbsp; лихоліття: війна & nbsp; не може йти вічно

Головне зараз & mdash; & nbsp; витримати & nbsp; лихоліття: війна & nbsp; не може йти вічно. Фото: А. Бойко.

- Вахтанг Костянтинович, в рамках свого туру ви вже виступили у Львові 16 березня. Як вас приймали глядачі?

- Це був чудовий вечір! Подарували багато квітів, які я потім роздарував офіціанток в ресторані (сміється). Концерт тривав майже два з половиною години, хоча міг іти і все десять - контакт із залом був непередаваним. І це незважаючи на те, що минулі два тижні я тяжко хворів на грип та вже практично вмирав. Але варто було мені вийти на сцену - і все болячки як рукою зняло. Як сам концерт? Відповім коротко: плакали всі. Як і я. А взагалі я вже багато поїздив в рамках свого ювілейного туру (в 2013-му Кікабідзе відзначив 75-річчя. - Авт.). Ми вже були в Ізраїлі, Італії, Греції, Туреччини, Прибалтиці. Моя програма складається як з відомих пісень, так і зовсім нових. Я ж більше нічого не вмію - тільки співати та смажити картоплю (посміхається).

- Як плануєте провести вільний час в Києві?

- 21 березня мені пообіцяли вручити титул "Людина року" - для мене це дуже зворушливо і серйозно. Думаю, я заслужив таку довіру українців тому, що в одному з інтерв'ю (малося на увазі інтерв'ю "Сегодня" від 3 жовтня 2014 року. - Авт.) Сказав, що хочу дати в Україні кілька концертів в пам'ять про "Небесної сотні". Перший час українці боялися мене звати - напевно, переживали за мою безпеку ... Я вам ось що хочу сказати: все, що зараз відбувається, не може тривати вічно. Головне - витримати цей важкий час. Коли у мене поганий настрій, я включаю " Росія 24 ". Там такі речі говорять, що волосся дибки стає! Адже будь-якій розсудливій людині зрозуміло, що в минулому році відбулася анексія української території. Як можна думати інакше - не розумію!

- Якби у вас була можливість, яке питання ви б поставили Володимиру Путіну?

- Я про нього вже всіх питаю останні п'ять днів: "А він взагалі живий?". Те, що там нагорі, у владі, щось відбувається - абсолютно точно. Він не може зрозуміти головного - абсолютної безкарності не буває. Бог один і ніколи не давав права одним обмежувати інших.

- Політика втрутилася і в питання культури. Як ви ставитеся до того, що українські артисти продовжують виходити на сцену в Москві?

- Я вважаю, що якщо тебе б'ють, ти не можеш співати цим людям. Виступаючи перед ними, ти сам себе ображаєш. Я не їжджу в Росію вже сьомий рік, і це не дивлячись на те, що саме там у мене була основна робота. Якщо танк увійшов в мою маленьку Грузію, а я після цього поїхав виступати в країну, звідки цей танк приїхав, уявіть, як би це сприйняли у мене на батьківщині! Це неетично, але це лише моя думка. Не в грошах адже життя! Гнатися за матеріальним і робити вигляд, що політика і мистецтво існують окремо, помилково. Я тут в інтернеті прочитав, що мене в Москві внесли в чорний список нарівні з Макаревичем, Шевчуком та іншими. Думаю, нарешті я опинився в хорошій компанії!

- В українському уряді дуже багато грузинів. Ви знайомі з ними особисто?

- Я всіх їх добре знаю і вважаю, що у вас зібралася професійна команда. Вони якщо почали щось робити, то доведуть до кінця. До речі, недавно я своїй дружині сказав: "А може, попросимо політичного притулку в Україні? Купимо маленьку квартирку в Києві і будемо там жити на старості років". Дружина пообіцяла подумати (Сміється)!

- Кажуть, українці і грузини дуже схожі за темпераментом. А в чому ще?

- По-перше, в любові до співу. Наші і ваші народні пісні завжди трохи сумно. По-друге, народ, який уміє співати, завжди радо приймає гостей. Коли я перший раз приїхав в Київ дуже багато років тому, у мене ще не було тут ні знайомих, ні друзів, але я вже був відомий як артист. Я тільки заселився в готель, як хтось постукав у двері. Відкриваю - а переді мною офіціант з підносом, де стоїть чарка горілки, а поряд - шматок чорного хліба. Офіціант каже: "Вам комплімент від нашого менеджера". Я був дуже зворушений і відразу зрозумів, що приїхав до по-справжньому близьким людям.

- Який ваш особистий секрет довголіття?

- Найважливіше - зберегти в собі дитинство. А ще - на все дивитися з гумором. Адже якщо будеш серйозно до всіх гидоти в житті ставитися, можна і рехнуться!

- Яке місце у вашому житті зараз займає кіно?

- Запрошують дуже багато, але, на жаль, в такі серіали, сценарії до яких пишуть вранці, а ввечері вже знімають по ним. У минулому році мені прислали хороший сценарій з України, де історія повинна була відбуватися в Закарпатті. Але мене, на жаль, зніматися не відпустили лікарі ... Зовсім недавно я закінчив свій сценарій. Робоча назва - "Діагноз: грузини". Це сценарій з п'яти новел, тому що я дуже люблю короткометражки. За своє життя я зняв 11 новел за своїми сценаріями і ось скоро збираюся продовжити.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Вахтанг Кікабідзе:" Подумую попросити політпритулку в Україні "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шкільна Анна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як вас приймали глядачі?
Як сам концерт?
Як плануєте провести вільний час в Києві?
Якби у вас була можливість, яке питання ви б поставили Володимиру Путіну?
Я про нього вже всіх питаю останні п'ять днів: "А він взагалі живий?
Як ви ставитеся до того, що українські артисти продовжують виходити на сцену в Москві?
Ви знайомі з ними особисто?
До речі, недавно я своїй дружині сказав: "А може, попросимо політичного притулку в Україні?
А в чому ще?
Який ваш особистий секрет довголіття?

Дополнительная информация

rss
Карта