Вай фай підбір паролів. Програми для злому Wi-Fi. Спосіб злому, шляхом добору пароля

 1. Переклад в режим монітора
 2. Використовуйте дані, які не належать до вас
 3. Злом Wi-Fi в Windows
 4. Перехоплення трафіку і розшифровка пакетів даних
 5. Злом Wi-Fi в Kali Linux
 6. Програми для швидкого злому Wi-Fi
 7. Як використовувати програми для злому Wi-Fi
 8. Способи злому вай-фаю через мобільний
 9. Спосіб злому, шляхом підбору пароля
 10. Спосіб перехоплення пакет даних і застосування дешифровки
 11. Програми, призначені для злому вай-фаю.
 12. Вай-фай на Андроїд. Як зламати?
 13. WiHackMobile
 14. WIBR
 15. Способи злому вай-фаю через мобільний
 16. Як уберегти свій вай-фай?

Тут перераховані найпопулярніші і самі кращі програми для злому Wi-Fi . Якщо вам незрозумілі деякі терміни ( «рукостискання», «режим монітора» і т.д.), то прочитайте «» - багато що стане ясним.

Переклад в режим монітора

Якщо ж виникла необхідність встановити програму для аудиту Wi-Fi на інший дистрибутив, наприклад, на Linux Mint або Ubuntu, то інструкції по установки для деяких з них Ви знайдете на сайті Kali.Tools.

Використовуйте дані, які не належать до вас

Чи знаєте ви, що переважну більшість людей, які намагаються увійти у ваші акаунти, знаходяться в вашому колі знайомих? І найгірше те, що вони не хакери, хоча вони добре вас знають. Ось чому вам слід уникати використання даних, які відносяться до вас як до ключа.

Розмір пароля повинна бути не менше 6 символів, хоча чим більше ви пишете, тим краще буде. Майте на увазі, що чим більше число символів, тим більше комбінацій може бути сформовано, і, отже, чим складніше пароль, він буде лопнути. З 8 символів ми уже говоримо про безпечних паролів . Однак, якщо ми хочемо уникнути неприємних сюрпризів , Ми повинні дещо розширити і довести до 12 символів.

Злом Wi-Fi в Windows

Для можливості злому Wi-Fi в Windows необхідна бездротова карта, яка підтримує режим монітора, а також її драйвер повинен мати підтримку цього режиму. для драйверів Wi-Fi адаптерів в Windows ця підтримка відсутня. Тому в Windows неможливо захопити рукостискання.

Є кілька винятків - комерційні продукти з високою вартістю, які включають в себе драйвери бездротових карт з підтримкою режиму монітора. Як і в Linux, підтримується тільки деякий залізо.

Розмір повинен поєднуватися зі ступенем складності пароля. Паролі, які використовують тільки рядкові або прописні букви, чи є найбільш небезпечними, але не ті, які об'єднують ці два параметри. Тепер, чим складніше пароль, тим більше він буде коштувати вас згадати, і це може бути дуже важливою проблемою . Не варто створювати 100% захищений пароль, якщо навіть ви самі не потрапите на платформу.

Перехоплення трафіку і розшифровка пакетів даних

Хоча, в принципі, з 14 символами, які він має, було б більш ніж достатньо, щоб захистити нас, це слова, які з'являються в словнику, тому їх можна отримати більш-менш легко. Таким чином, у нас є пароль, який вважається повністю безпечним, хоча, можливо, не так легко запам'ятати.

Хоча практично всі програми для аудиту Wi-Fi мереж зроблені під Linux і тільки там прекрасно працюють, деякі з них є кроссплатформенную. Наприклад, для перебору з використанням графічних карт на Windows можна використовувати Hashcat, яка прекрасно працює в цю операційну систему.

В цілому, звичайно, для тестування бездротових мереж рекомендується використовувати Linux, особливо такі спеціалізовані дистрибутиви як Kali Linux і BlackArch.

З огляду на цінність нашої особистої інформації , Краще переконатися, що вона правильно захищена! Отже, ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати надійні і надійні паролі. Виберіть більш оригінальний пароль, ніж традиційний «пароль», «пароль», «кунжут» і т.д.

Заблокувати словникові слова. деякі спеціалізовані програми , Відомі хакерам, перевіряють всі слова зі словників на високій швидкості , Щоб змусити пароль. Навіть більше наукове слово, таке як «Колорадський жук», не має шансів. Не набирайте особисту інформацію.

Паролі з дати народження коханої людини, вашої адреси або вашої реєстрації легко вгадуються навіть людиною, який вас мало знає. Змішати типи символів. Чим складніше пароль, тим складніше його зламати. Перемішуйте якомога більше, заголовні букви , Цифри і спеціальні символи . хороший пароль - це пароль, який ми можемо запам'ятати! Постарайтеся знайти правильний баланс між складністю і запам'ятовуванням.

Злом Wi-Fi в Kali Linux

Всі перераховані програми працюють в Linux. Як вже було сказано, деякі працюють тільки в Linux. Особливо зручно користуватися збірками для тестування на проникнення, оскільки в них ці програми вже встановлені і оновлюються в міру виходу нових версій разом з іншими пакетами.

найпопулярнішою подібною системою є.

створення різних паролів . Ідеал - це пароль для доступу. Але він може швидко стати дуже складним. Проте, можна зробити кілька паролів, наприклад 3: 1 універсальний для сайтів, 1 секретний для листів і 1 професіонал для всього, що пов'язано з вашою роботою. Кваліфікація ваших охоронюваних територій дуже ефективна.

Чи не повідомляйте свої паролі. Пароль подібний зубній щітці, він не піддається! Навіть благими намірами, які можуть випадково втратити або передати його. Не відправляйте свої паролі по електронній пошті . Якщо є сумніви, змініть свій пароль. Якщо ви вважаєте, що хтось знайшов, вичитав або вгадав ваш пароль, негайно змініть його: це займе хвилину або близько того і гарантує вашу безпеку.


Якщо ви вважаєте, що хтось знайшов, вичитав або вгадав ваш пароль, негайно змініть його: це займе хвилину або близько того і гарантує вашу безпеку

Для неї найбільше підготовлено документації, в тому числі російською мовою є книга «».

Для неї найбільше підготовлено документації, в тому числі російською мовою є книга «»

Програми для швидкого злому Wi-Fi

На деяких ресурсах повідомляється про програми для «швидкого» або «миттєвого» злому пароля Wi-Fi . Зазвичай ето.exe файли для Windows. Вони використовуються для виманювання грошей у довірливих користувачів або для поширення вірусів.

Хоча банальність на щоденній основі, використання паролів має сприйматися серйозно! Немає сенсу ставати повністю параноїдальним або використовувати комбінацію з 250 символів! Застосування цих рад має дозволити вам зберігати ваші особисті дані в безпеці.

Але якщо ви не знаєте облікових даних, ви не є справжніми власниками свого домену. Якщо ми хочемо бути точними, це не робить вашу мережу безпечнішою, але вона безумовно покращує ситуацію у всій мережі. Замість цього ви можете вибрати ім'я, яке легко запам'ятати. Ви можете шукати їх в Інтернеті.

Злом Wi-Fi вимагає часу і знань. Програми, які застосовуються для аудиту, засновані на знаннях дуже багатьох дослідників безпеки бездротових мереж, що вимагає відкритого обміну інформацією, тому більшість таких програм є вільними, тобто вони безкоштовні і у них відкритий вихідний код.

Швидкий злом будь Wi-Fi мережі (Або пристроїв певного виробника) неможливий в принципі. Особливо в Windows, в якому для драйверів не передбачений режим монітора. Аудит бездротових мереж вимагає певний залізо, а також відповідне програмне забезпечення - зазвичай кілька програм, оскільки захист Wi-Fi є надійною, і злом бездротових мереж проводиться в кілька етапів.

Це не державні секрети, але ваше реальне ім'я користувача і ваш реальний пароль повинні бути суперсекретної, тому змініть їх. Ви можете переконатися, що ви вибрали ефективний пароль за допомогою перевірки пароля Лабораторії Касперського. Переконайтеся, що ви не можете отримати доступ до сторінки доступу вашого маршрутизатора з Інтернету. сучасні маршрутизатори зазвичай мають функції, що дозволяють віддалено змінювати налаштування через Інтернет. У деяких випадках це може бути корисно, але це також мало захищає.

З цієї причини, якщо вам це не потрібно, вимкніть його. Ім'я опції залежить від виробника, але перевірте налаштування вашого маршрутизатора, знайдіть щось схоже на « Віддалене управління »І обов'язково відключіть цю опцію. Захистіть себе надійним протоколом шифрування і надійним паролем. Це найважливіша частина. Тепер вам потрібно обрати мережевий пароль .

Як використовувати програми для злому Wi-Fi

Загальну інформацію про типах і напрямках атак, а також приклади запуском інструментів можна знайти за наступними посиланнями:

 • Стаття «»
 • Інструменти Kali Linux
 • Книга «».

Вай-фай - спосіб зв'язку декількох гаджетів з однією точкою Інтернету за допомогою спеціального роздає пристрої і без застосування проводів.

Способи злому вай-фаю через мобільний

Ви також можете використовувати кодову фразу, яка повинна бути легше запам'ятовувати, ніж складний пароль , Але її також складно зламати. Особисто у мене немає хост-мережі, тому що моя мережа практично недоступна. Але якщо ваш маршрутизатор підтримує гостьову мережу , І ви хочете її створити, зробіть це.

Таким чином, вам не доведеться давати іншим пароль вашої приватної мережі . Захистіть всі пристрої. Використовуйте програмне забезпечення безпеки на всіх пристроїв. Для отримання додаткової інформації перейдіть до Витяг коду принтера. Якщо ви втратили або не можете запам'ятати пароль для своєї бездротової мережі , Ви можете знайти його через свій комп'ютер, маршрутизатор або паперову документації місцевого інтернет-провайдером.

Передача даних походить через роутер (передавач) і наступник (або usb -адаптер, або вбудований). Є основною адаптер - точка доступу, до якої підключаються всі комп'ютери.

Вона ж є роздавальником Інтернету. Основний адаптер розпізнає клієнтів (комп'ютери) по mac-адреси.

Це унікальний номер комп'ютера, завдяки якому він отримує дані, запитані саме для нього.

Якщо ви створили свій пароль для входу в мережу і не можете його запам'ятати, зверніться до документації або виробника бездротового маршрутизатора за інструкціями щодо скидання або зміни пароля. Ви можете змінити мережевий пароль на сторінці конфігурації маршрутизатора.

Крім того, більшість бездротових маршрутизаторів надають кнопку «скидання», яка дозволяє скинути всі налаштування бездротовий маршрутизатор до стану за замовчуванням, включаючи ім'я користувача та пароль для доступу до сторінки конфігурації маршрутизатора, а також ім'я мережі і пароль.


Існує кілька методів, за допомогою яких можна отримати доступ до стороннього вай-фаю. Обов'язковою умовою є розташування Мережі неподалік від користувача.

Спосіб злому, шляхом підбору пароля

Спочатку спробуйте ввести елементарні комбінації навскидку, типу 12345678, 87654321 та ін. Найчастіше користувачі не надто ламають голову над паролем.

Для Вашої зручності назвемо декілька найпопулярніших паролів, як свідчить статистика:

1234, 12345, 111111, 123123, 123456, 696969, 1234567, 12345678, 123456789, 000000, putin, abc123, access, baseball, batman, dragon, football, letmein, master, michael, monkey, mustang, password, qwerty, shadow, superman, trustno1, king.

У деяких випадках, в роутерах одного виробника встановлений стандартний пароль . Знаючи його, можна підключитися до декількох мереж, витративши на це всього кілька хвилин.

Наприклад, паролі до роутера фірми NETGEAR (в залежності від моделі): 1 234, admin password, comcast 1234, admin 1234, admin admin, super 5777364, superman 21241036 та ін.

Для роутерів D LINK (в залежності від модель): admin admin, admin, public, User, private, user та ін.

Суть цього методу полягає в ручному заповненні поля для пароля вай-фай, поки ви випадковим чином НЕ відгадаєте комбінацію. Абсолютно ясно, що використання цього варіанту вимагає великих тимчасових витрат.

Якщо цей спосіб не спрацював, то можна скористатися помощю спеціалізованих програм.


Якщо цей спосіб не спрацював, то можна скористатися помощю спеціалізованих програм

Спосіб перехоплення пакет даних і застосування дешифровки

Підійде тим, хто розуміє принцип роботи системи.


Програми, призначені для злому вай-фаю.

Якщо вам знадобилося термінове з'єднання з Інтернетом, то можливо зламати вай-фай сусіда. Це не самий правильний метод підключення до всесвітньої павутини, але він існує.

Для початку, на комп'ютер, з якого буде проводитися така робота, потрібно встановити додаток A ircrack.


Для початку, на комп'ютер, з якого буде проводитися така робота, потрібно встановити додаток A ircrack

Порада!

Будьте обережні, якщо вам знадобиться допомога подібних додатків . Подібні дії вважаються правопорушенням і карається законом!

завантажити

Вай-фай на Андроїд. Як зламати?

Ми не можемо собі уявити ні дня без мобільного інтернету . Зламати вай-фай Андроїда можливо, але не так просто.

Проблема в тому, що в кожен мобільний апарат вбудований чіп. Він призначений для перехоплення будь-яких атак. Найбільш недоступними вважаються модулі від компанії Broadcom.

Маються на увазі моделі BCM4330 і BCM4329.Проводілісь дослідження драйверів цих зразків і доведено, що така захищеність пов'язана з ними.

Скористайтеся вже перевіреними програмами. Розглянемо найефективніші.

WiHackMobile

За її підтримки можна легко дізнатися паролі на таких мережах, як WPA2, WEP і WPA.

Спочатку ця програма була розроблена тільки для мобільних телефонів, зараз існують варіанти її використання на ПК .Прінціп роботи ґрунтується на підборі в автоматичному режимі варіантів пароля.

Програма проводить аналіз ступеня захищеності мережі, а потім виробляє певні дії для розпізнавання чужого пароля, використовуючи при цьому спосіб BruteForce.

Після доробок, час злому чужий мережі мінімізовано до п'яти, в випадках складніше, - до десяти хвилин.


Після доробок, час злому чужий мережі мінімізовано до п'яти, в випадках складніше, - до десяти хвилин

Якщо запаролений символи складні, то сподіватися на позитивний результат не має сенсу.

WIBR


WIBR

Ця програма призначена для того, щоб користувач зміг перевірити свою мережу на ступінь захищеності від атаки. Вона підходить для планшетів і смартфонів.

WIBR не слід застосовувати для паролів підвищеної складності. Принцип її роботи полягає в підборі всіх можливих варіантів . Перед тим, як почати роботу, необхідно встановити в настройках потрібну мову і довжину поля.


додаток підбере різні варіанти . Після кожного разу йде перепідключення до Мережі.

Особливість програми в тому, що за одну хвилину вона може перевірити не більше, ніж вісім символів.

При елементарному математичному підрахунку можна визначити, що якщо ваш пароль більше, то для його обчислення знадобиться часу більше 24 годин.

завантажити

Способи злому вай-фаю через мобільний

Перед тим як зламати вай-фай телефоном, слід провести сканування і переконається, що під рукою немає мереж без захисту паролем. Тоді вам не знадобиться витрачати час і займатися протизаконними діями.


Програма WIBR + підходить для злому чужого пароля, за допомогою мобільного телефону на базі Андроїд. Необхідно виконати наступні дії:

 • Завантажити додаток на телефон, встановити його;
 • Знайти розділ Add Network (додати мережі) і клікнути по ньому;
 • З'явиться доступний перелік мереж, які знаходяться неподалік. Вам потрібно вибрати одну, у якій сигнал найсильніший. Кількома на неї;
 • Проставити позначки в потрібних налаштуваннях до пунктах:

Add Сustom Dictionary (додавання власного словаря) .Configure Bruteforce (настроювання брут-форс атаки).

 • Додати дії в ситуацію чергу, натиснувши на кнопку Add to Queue.

Програма почала свою роботу. Від вас вимагається терпіння і час. Робота програми займе значна його кількість.

Як уберегти свій вай-фай?

Ви вже задалися питанням, як зламати пароль від вай-фаю? Потурбуйтеся і про те, щоб ваша власна точка доступу було захищено від подібних дій.

Більшість не замислюється про проблеми безпеки своєї мережі. Чи не вдаються до дій щодо її захисту.

Щоб зловмисники не використали Проплачений вами пакет послуг на права доступу до мережі вай-фай, радимо виконати наступні дії:

 • Замінюйте пароль від веб-каналу хоча б раз в місяць.


Замінюйте пароль від веб-каналу хоча б раз в місяць

 • Вимикайте WPS відразу після закінчення роботи і завжди правильно завершуйте роботу в веб-інтерфейсі.


Вимикайте WPS відразу після закінчення роботи і завжди правильно завершуйте роботу в веб-інтерфейсі

 • Рекомендовано періодично міняти локальну підмережу і робити оновлення прошивки роутера. Такі маніпуляції відкриють нові можливості в роботі з девайсом.


Такі маніпуляції відкриють нові можливості в роботі з девайсом

Як зламати?
Як зламати?
Як уберегти свій вай-фай?
Ви вже задалися питанням, як зламати пароль від вай-фаю?