Вартість відеокарт Nvidia і AMD продовжить падати в зв'язку з 40% зниженням попиту в квітні

MSI і Gigabyte одні з найбільших Тайваньських постачальників ринку електроніки. (Зображення: Hardware Zone)

Зниження попиту на графічні прискорювачі сильно б'є по кишені Тайваньських постачальників, але в той же час, геймерам випадає шанс закупитися ігровими відеокартами по практично тими ж цінами, що були рекомендовані виробниками. Добувачі криптовалюта знаходяться в очікуванні перших результатів Ethereum ASIC-Майнер від Bitmain, щоб з'ясувати чи варта гра свічок (щодо відеокарт). І якщо прийдешнє покоління відеокарт Nvidia GTX 11xx і AMD Navi виявиться ефективнішим, все знову може піти за відомим сценарієм.

by Bogdan Solca, 26.04.2018

У березні вартість відеокарт AMD і Nvidia вже встигла впасти на 25% і все вказує на те, що в квітні ціни продовжать знижуватися. Згідно DigiTimes, зменшення цінників буде обумовлено 40% зниженням попиту на комплектуючі таких виробників і постачальників як Gigabyte, MSI та TUL (PowerColor). Також, це пов'язано і зі зниженням попиту на апаратні Майнер, але основні криптовалюта останнім часом на підйомі, тому динаміка ринку в травні все ще може повністю змінитися.

За інформацією DigiTimes, дистриб'ютори та оператори Майнінг-ферм сильно скоратілі замовлення на відеокарти і материнські плати ще на початку квітня. Причина тут проста - добувачі криптовалюта очікують виходу Ethereum ASIC-Майнер від компанії Bitmain, який відбудеться в травні. І поки всі Майнер в очікуванні, геймери тільки виграють від падіння попиту, адже ціни відеокарт по всьому світу продовжують знижуватися, наближаючись до рекомендованої виробником вартості. Завдяки низького попиту, які готуються до виходу ASIC-Майнер і прийдешньому поколінню графічних процесорів GTX 11xx, гравці нарешті зможуть дозволити собі придбати відеокарту про яку завжди мріяли.

Прибуток Gigabyte, MSI та TUL в 2017 році була досить значною, але 2018 рік, судячи з усього, точно не стане для них таким же прибутковим. Звичайно, рано говорити про це, поки не представлені нові Ethereum ASIC-Майнер. Та й добувачі криптовалюта можуть перейти цього літа на нові відеокарти GTX 11xx, так що Тайваньским постачальникам варто було б сфокусуватися на новому поколінні відеокарт відразу після їх виходу.