Ваші щасливі відносини. Правило 1. Ви повинні про це дізнатися.

Я пропоную вашій увазі уривок з книги кабаліста Йегуди Берг Духовні правила відносин

Я пропоную вашій увазі уривок з книги кабаліста Йегуди Берг "Духовні правила відносин. Як каббала допомагає твоїй другій половинці знайти тебе"

Одна з причин, чому жінки нещасливі в стосунках - це нерозуміння того, що саме вони керують відносинами. Саме жінка є генеральним директором компанії під назвою «Відносини». І подібно до того, як ви б не залишили свою компанію в руках шестирічну дитину на той час. Коли ви у відпустці, ви не повинні залишати свої відносини в руках чоловіки .

Управління відносинами не входить в компетенцію. Це зовсім не його роль. І якщо ви будете чекати від нього виконання цієї ролі, ви будете знову і знову розчаровуватися в стосунках.

Тільки не зрозумійте мене неправильно. чоловіки процвітають в безлічі речей, але тільки не в стосунках з жінками. Тому ви повинні бути готові взяти на себе всю відповідальність за ваші стосунки, інакше вони не будуть успішними. Влада залишається за вами і за рішеннями, які ви приймаєте.

Чоловік - канал, трубопровід для Світу. І його основне бажання в тому, щоб догодити вам. Ваша роль як жінки полягає в тому, щоб поважати бажання чоловіки вам сподобатися і підтримувати його в ролі каналу для Світу в цьому світі.

Іншими словами, чоловік хоче поділитися з вами своїм Світлом. Він хоче плекати вас. І ваше завдання - дозволити йому це.

Коли ви приймаєте Світло чоловіки в своє життя, ви стаєте відповідальної за направлення цього Світу. Подумайте про це таким чином.

Припустимо, у вашій квартирі потрібно замінити вхідні двері. Ви викликаєте майстра, щоб він встановив нову. Приходить хлопець і каже: «Леді, потрібно вісімсот доларів, щоб поміняти двері. Я хочу отримати всі гроші відразу, до початку роботи ». Ви віддасте йому всі гроші відразу ?! Сподіваюся, що ні, чи не так?

Що ж ви йому зробите ?! Ви скажете йому, що зараз дасте двісті доларів на матеріали, а потім, якщо вам сподобається його робота, ви заплатите решту грошей. Вірно?

Але дуже багато жінок не надходять також у відносинах. Образно кажучи, вони платять вісімсот доларів авансом, а потім задаються питанням, чому вони залишилися розчарованими поганим ремонтом.

Занадто часто, коли справа доходить до відносин з чоловіками, жінки замість того, щоб застосувати свої вроджені управлінські навички для вибудовування відносин, пасивно сподіваються на краще. Але без ефективного управління енергією не може бути ніяких здорових відносин.

У мене немає мети будь-яким способом або в будь-якому вигляді покласти на жінку почуття провини за невдалі стосунки. Це взагалі не гра в почуття провини. Це просто визначення того, що жінки не повністю визнають ступінь своєї сили і здатність зробити цей світ кращим

За допомогою ефективного управління своїми відносинами з чоловіками.

Що я маю на увазі під «управлінням відносин»?

Давайте розглянемо приклад. Одна з помилок, які допускають роботодавці, така: вони наймають швидко, а звільняють повільно. Відкривається вакансія і відділ кадрів якомога швидше щосили намагається закрити її. Вони хапають першого-ліпшого, не перевіряють ретельно резюме, наспіх проводять співбесіду при прийомі на роботу ... І що в результаті? Що людина, яку вони найняли, що не відповідає посаді. Потім вони продовжують «задоволення від процесу», не наважуючись звільнити невідповідного співробітника негайно.

Більшість жінок робить точно таку ж помилку в стосунках. Вони не розуміють, що набір нових співробітників або вибір потенційного партнера знаходиться виключно в їх руках. Яким же буде відповідь в цій дилемі?

Наймати повільно, звільняти швидко!

Але що відбувається, якщо у жінки є велике бажання - Посудина, який повноцінний і готовий отримати і керувати великою кількістю Світу? Така жінка прагне набагато більшого, ніж просто гарний будинок. Вона бажає духовного зростання і трансформації. Вона хоче все найкраще з того, що Всесвіт може їй запропонувати у всіх у всіх областях її життя.

Але якщо жінка залучає в своє життя чоловіка з обмеженою здатністю бути каналом для світла, то ця жінка залишається наповненою, самотньою і розчарованою в тому, що їй запропонувала життя.

На щастя, рішення проблеми дивовижне рішення; однак воно вимагає, щоб ви проявили належну старанність на самому початку свого пошуку. Ви повинні запрошувати в своє життя таких чоловіків, у яких є великий потенціал, щоб стати каналом для Світу. Я називаю це «сценарієм орбіт на планеті».

Уявіть Сонячну систему, в якій навколо Сонця рухаються дві планети. Перш за все, вони повинні рухатися в одному напрямку, в іншому випадку є ризик частих зіткнень. Уявіть собі, що ці планети - люди. Які умови, щоб вони могли збігтися?

1 умова: щоб вони рухалися в одному напрямку, у них повинні бути однакові цінності і цілі.

2 умова: ці дві планети (люди) повинні знаходитися на одній і тій же висоті, тобто на одному духовному рівні.

Якщо одна з планет почне рухатися по орбіті вище іншої, то він ніколи не будуть досить близькі для того, щоб спілкуватися максимально ефективно.

3 умова: їх апетит до життя повинен бути однаковий - розміри їх Судин, їх бажань повинні відповідати один одному.

Незалежно від їх старань бути ближче один до одного вони ніколи не опиняться на одній хвилі.

Що це означає для вас? Якщо ви бажаєте отримувати багато Світу, не погоджуйтеся на хлопця, який прагне лише до того, щоб приходити додому до кінця дня, читати газету, вечеряти і лягати спати - і так кожен день протягом наступних п'ятдесяти років. Я не засуджую такого чоловіка, просто така структура його душі. Але якщо ви жадаєте більшого, відносини з такою людиною, без сумніву будуть вас турбувати.

4 умова: швидкість руху. Якщо одна людина націлений на швидкий рух вперед, а інший відстає, це обов'язково викличе хаос в майбутньому.

Можливо, вам доводилося вступати в стосунки, в яких ви були змушені тягнути за собою чоловіка, щоб він не відставав від вас. Це втомлює і неефективно. Тому що примус - це не шлях до Світла.

Час від часу ці умови можуть трохи відрізнятися від встановлених критеріїв. Одна з планет починає рухатися швидше, може на мить відхилитися від курсу або злегка змінити орбіту на нижчу. Але працювати в таких аномальних умовах можна тільки протягом короткого терміну.

Якщо всі умови співпали - це не означає, що вам не потрібно буде працювати над відносинами. Зустріти «правильного» чоловіка - це тільки початок. Без гармонійної взаємодії навіть добре підходять один одному люди дуже сприйнятливі до сил безладу і хаосу.

Часто, коли жінки говорять про відносини, вони звертаються з чоловіками точно так же, як зверталися б зі своїми подругами. І в цьому я бачу одну з ключових проблем. Адже мова чоловіків вельми відрізняється від мови жінок. І якщо ви цього не усвідомлюєте, то дуже часто можете мимоволі говорити чоловікові такі речі, які хоча і абсолютно прийнятні в світі жінок, але з чоловіками абсолютно не працюють.

Ось приклад. Ви пам'ятаєте, що первинне бажання чоловіка полягає в тому, щоб заробити вашу любов. Він хоче вам сподобатися. Тому абсолютно неефективно наказувати йому зробити що-небудь. Але досить ефективно попросити його зробити щось для вас.

Наприклад, ви говорите: «Дорогий, винеси сміття», він думає: «Чому вона весь час наказує мені?».

Але якщо ви говорите: «Дорогий, коли у тебе буде хвилинка, не міг би ти допомогти мені винести сміття?» - ви викликаєте зовсім інші почуття і результати. Чому? Та тому, що ви йому дали шанс сподобатися вам, діяти відповідно до його природному імпульсу.

Ймовірно, ви зараз думаєте: «І це дійсно все, що потрібно від мене, щоб змусити мого чоловіка викидати сміття?». Хіба чоловіки не відчуваю, що це виверт? Так. І ми, чоловіки, потрапляємо на цей прийом кожен раз. І нам це подобається. І якщо не вірите, спробуйте це на свого чоловіка і переконайтеся самі.

Фактично Каббала заохочує нас перевіряти всі духовні практики в повсякденному житті, перш ніж повірити в їх ефективність. І якщо ваше намір полягає в тому, щоб створити відносини, наповнені духовно, емоційно і фізично, то навіть вивчення того, як попросити чоловіка винести сміття стає духовною практикою.

див. статтю "Місія Жінки, сенс її життя - дарувати щастя і радість"

Ви віддасте йому всі гроші відразу ?
Сподіваюся, що ні, чи не так?
Що ж ви йому зробите ?
Вірно?
Що я маю на увазі під «управлінням відносин»?
І що в результаті?
Яким же буде відповідь в цій дилемі?
Але що відбувається, якщо у жінки є велике бажання - Посудина, який повноцінний і готовий отримати і керувати великою кількістю Світу?
Які умови, щоб вони могли збігтися?
Що це означає для вас?

Дополнительная информация

rss
Карта