ВЧЕНІ СТВОРИЛИ КВАНТОВІ БАНКНОТИ, які неможливо підробити

Міжнародна група вчених виконала роботу в справі створення квантових оптичних грошових купюр, створивши відображає реальний фрагмент банкноти прототип з неможливістю його підробки.
Рухали цією наукового групка міркування безпеки грошового обігу на основі методу кодування з послідовних кубітів.
Для подібної грошової одиниці неможливо якесь копіювання без позитивної згоди того чи іншого її власника. Експерти редакції «Новини Світу» журналу для інвесторів «Біржовий лідер» вважають, що наукова спільнота бачить перспективу в даних технологіях, що дозволяють забезпечити найкращий безпечний рівень.
Слід зауважити, що даний метод розробили ще в другій половині двадцятого століття. Зараз же за допомогою схрещування іонів двох різних речовин і пари різних ізотопів з одного і того ж речовини люди науки ступили на шлях побудови квантових комутаторів і таких же сховищ даних.
Гібридні кубіти можуть в числі іншого допомогти в створенні надчутливих атомного годинника.
Вчені зі Сполучених Штатів і Великобританії змогли "заплутати" вперше один з одним іони різних ізотопів хімічного елементу кальцію з іонами магнію і берилію. Це відкрило дорогу до створення атомних надточних годин, а також квантових універсальних комп'ютерів.
На думку Тіна Тана, що працює в Національному інституті технологій і стандартів США, гібридний квантовий комп'ютер буде користуватися тим унікальним перевагою, яким на сьогоднішній день мають квантові різні системи. Наприклад, у кожного типу іона є свої власні властивості - якісь з них годяться краще для зберігання інформаційних даних, а інші підходять більше для передачі тієї чи іншої інформації.
Тан разом з колегами створив прототип кубіта, перший в своєму роді, з елементарної комірки пам'яті і обчислювального модуля квантового комп'ютерного пристрою - на основі двох різних іонів і експериментуючи з лазерної особливою системою з управління спіном мають заряди частинок.
Як зробили висновок представники науки, такий лазер з додатковим набором мікрохвильового випромінювача і магніту в стані «плутати» і здійснювати управління станом як спинив у одних і тих же іонів, так і у іонів абсолютно різних речовин, що мають кардинально різні набори нейтронів і протонів.
Використовуючи ці пристрої, вченими «заплутані» іони в магнії (13 нейтронів і 12 протонів) і іони в берилію (5 нейтронів і 4 протона) з перетворенням їх в гібридний за характером кубіт і використанням його в здійсненні всіх логічних існуючих операцій.
Функціонування такого кубіта можливо тому, що американські фізики навчилися «підгонці» один до одного і стабілізації фази променів лазера, за допомогою яких науковці записували і зчитували дані в усі іони кубіта.

джерело: біржовий лідер

джерело:   біржовий лідер