Веб хостинг в Ізраїлі з техподдержкой російською мовою!

Надійний веб хостинг - це не просто набір опцій і інструментів, це професійне поєднання всіх аспектів роботи віртуальної площадки, які включають:

Телефонуйте нам прямо зараз, ми говоримо по-російськи! - 077-525-3603

 • Високу потужність серверів
 • стабільний аптайм
 • Безлімітні тарифні плани
 • Швидку і професійну технічну підтримку
 • Зрозумілий і зручний інтерфейс

Високу потужність серверів  стабільний аптайм  Безлімітні тарифні плани  Швидку і професійну технічну підтримку  Зрозумілий і зручний інтерфейс

Якісний безлімітний хостинг може стати справжнім помічником в просуванні будь-якого інтернет-проекту незалежно від його тематики і розміру. Навіть найпростіший персональний блог знайде ідеальну підтримку і стабільну роботу з професійним веб хостингом, особливо, якщо такий блог створений за допомогою однієї з популярних CMS платформ, наприклад, WordPress або Joomla. WordPress хостинг на сьогоднішній день є лідером індустрії хостингу.

переваги Sherlockhost

З віртуальним хостингом від Sherlockhost ви отримаєте саме той високий рівень сервісу, про який всі говорять, і який все хочуть отримати. Наша компанія пропонує високоякісний безлімітний веб хостинг в Ізраїлі за доступною ціною і з приголомшливим набором інструментів для комфортного користування нашими послугами.

До незаперечних переваг хостингу від Sherlockhost відносяться:

 1. Безлімітний жорсткий диск
 2. безлімітний трафік
 3. Безлімітне кількість сайтів на одному акаунті
 4. Безлімітні імейл акаунти
 5. Домен в подарунок
 6. Безкоштовний перенесення сайту від іншого провайдера
 7. Підтримка всіх найпоширеніших CMS платформ
 8. Підтримка інтернет-магазинів
 9. Зручна контрольна панель Cpanel
 10. Російськомовна технічна підтримка

Недорогий безлімітний хостинг - це одне з головних переваг нашого проекту. На нашому хостингу користувач може створювати проекти будь-якої складності і спрямованості, не замислюючись: "А чи вистачить мені місця на жорсткому диску для всіх моїх ідей?" Необмежений жорсткий диск стане запорукою вашого спокою і впевненості в виділяється ресурсі і стабільності роботи вашого сайту.

Теж саме можна сказати і про інших безлімітних опціях нашого хостингу. Магічне слово "безлімітно" дає вам і вашому сайту свободу дій і потенціал до розвитку.

Що пропонує хостинг від Sherlockhost

Багато користувачів в пошуках хостингу часто роблять основну ставку не на якість хостингу, а на його вартість. Почасти такий підхід є помилковим, адже, як відомо, ціна визначає якість.

Але у випадку з Sherlockhost хостингом користувач може бути впевнений, що за досить посильну плату він отримає віртуальний безлімітний хостинг високої якості з професійної технічною підтримкою російською мовою.

Лінійка тарифних планів Sherlockhost зводиться до трьох основних пакетів, в яких зібрано все необхідне для роботи як невеликого сайту, так і об'ємного інтернет-магазину.

Лінійка тарифних планів Sherlockhost зводиться до трьох основних пакетів, в яких зібрано все необхідне для роботи як невеликого сайту, так і об'ємного інтернет-магазину

Маючи чітке уявлення, що саме вам потрібно, можна без праці вибрати відповідний вам тарифний план за вигідною ціною. Однак якщо ви все ще сумніваєтеся в якості нашого хостингу, ми даруємо нашим користувачам 7 днів тестового безкоштовного хостингу, який абсолютно нічим не відрізняється за властивостями від того хостингу, за який ви б заплатили.

Російськомовна технічна підтримка хостингу

Важливим фактом у виборі хостинг компанії є саме якісна клієнтська підтримка. Якщо більшість хостингів Ізраїлю надають підтримку виключно на івриті, наша компанія крім івриту також готова надавати технічну підтримку російською мовою. Це допоможе російськомовному сегменту наших користувачів відчувати себе більш впевненіше, коли мова йде про технічну сторону управління і настройки хостингу.

Ви можете звернутися за технічною підтримкою по тікету в наш клієнтський центр для вирішення питань, пов'язаних з налаштуванням хостингу. Або ж зателефонувати за вказаним телефоном для отримання консультації з фінансових або предпокупочная аспектам.

Безкоштовний домен

Коли мова заходить про економію, кожен користувач шукає саме ту пропозицію, яка допомогла б йому заощадити і отримати трохи більше за тією ж ціною. Якраз для такого випадку ми надаємо безкоштовне доменне ім'я в тарифах Про і Максимум.

При купівлі одного з цих тарифів користувач отримує абсолютно безкоштовно домен, який може використовувати для свого сайту, адже хостинг без домену втрачає свій сенс.

Sherlockhost - ваш новий якісний хостинг провайдер

Якісний безлімітний хостинг в Ізраїлі - це Sherlockhost. У нашій компанії ми дбаємо про наших клієнтів і готові надати найвищий рівень обслуговування. Крім надійного і стабільного безлімітного хостингу, ми пропонуємо безкоштовне доменне ім'я, безкоштовний перенесення призначеного для користувача сайту з іншого хостингу, безкоштовний тестовий період 7 днів.

Російськомовна технічна підтримка допоможе швидко і ефективно вирішити будь-яку проблему, що виникла. Робота з кожним клієнтським проектів ведеться індивідуально, і тому ви можете розраховувати на всебічну підтримку вашого веб сайту з урахуванням всіх його потреб.

Хостинг від Sherlockhost - це розумний вибір для тих, кому важлива якість і надійність!

На нашому хостингу користувач може створювати проекти будь-якої складності і спрямованості, не замислюючись: "А чи вистачить мені місця на жорсткому диску для всіх моїх ідей?

Дополнительная информация

rss
Карта