Веб-дизайн в Чехії: куди піти вчитися

09.03.2018

У століття інтернету веб-дизайн - вже не примха, а необхідність для всіх компаній, у яких є свій сайт. Веб-дизайн - це проектування призначених для користувача інтерфейсів для сайтів або додатків, і веб-дизайнери в останні роки дуже затребувані. У Чехії є вузи, де цілеспрямовано навчають веб-дизайну, а також університети, які пропонують суміжні спеціальності.

ČVUT (České vysoké učení technické, Чеський технічний університет), м Прага

Чеський технічний університет був заснований більше 300 років тому і сьогодні вважається одним з передових технічних вузів Чехії. Університет готує фахівців і вчених в технічних областях, а також розвиває діяльність в науковій, педагогічній та технічній сферах.

Веб-дизайну ви можете навчитися, якщо виберете спеціальність Веб і мультимедіа (Web a multimedia). Навчання базується на таких науках, як інформатика, математика, теорія ймовірності і статистика. Студенти вчаться проектувати і створювати веб-додатки з використанням сучасних веб-технологій. Випускники вузу знаходять роботу в якості веб-дизайнерів в різних організаціях в сфері реклами, мистецтва, ЗМІ та електронної комерції.

Для вступу абітурієнтам доведеться здати письмовий іспит, що складається з двох частин: перша присвячена математиці, друга - чеської мови (тільки для іноземців). Вуз державний, тому навчання тут безкоштовне.

Заява на навчання можна подавати до 31 березня. Форма подачі - тільки електронна, вартість становить 650 Kč.

Інститут творчих комунікацій (Vysoká škola kreativní komunikace, VSKK), м Прага

Цей приватний університет готує фахівців, які можуть працювати в рекламних агентствах, графічних студіях, видавництвах або ЗМІ. Уже під час навчання студенти працюють над реальними проектами, і це дозволяє їм швидше зануритися в професію. Навчання в VŠKK будується за принципом скандинавських і британських шкіл - це значить, що студенти отримують не тільки необхідні для роботи навички, але також напрацьовують досвід і зав'язують контакти, які в перспективі допоможуть їм знайти роботу.

Професійним веб-дизайнером ви зможете стати, закінчивши навчання за фахом Графічний дизайн і дизайн в медіа (Grafický a mediální design). Тут студентів навчають роботі з комп'ютерними програмами для створення цифрових зображень, онлайн-комунікацій і брендингу. В процесі навчання творчий потенціал студентів спрямований на створення графічних та інтерактивних проектів, а також всіляких мультимедійних презентацій. Під керівництвом досвідчених педагогів студенти вивчають основні композиційні та друкарські принципи і творчі стратегії просування послуг і продуктів в ЗМІ. У свою чергу акцент на вивченні англійської мови дає випускникам можливість знайти роботу в міжнародних компаніях.

Для вступу необхідно пройти співбесіду з викладачами, мета якого - переконатися, що абітурієнт зробив правильний вибір, вирішивши вчитися в VŠKK. Співбесіда ділиться на дві частини: спочатку перевіряється креативність потенційного студента, а потім - професійні знання. Якщо у вас є портфоліо робіт - дозвольте викладачеві з ним ознайомитися.

Вартість навчання складає 37.000 - 40.500 крон за семестр (в залежності від обраної програми), вартість подачі заяви - 500 крон. Термін подачі заяви - до 28 жовтня.

Якщо вам не підійшов жоден з цих вузів і ви схиляєтеся до державних університетам із суміжними спеціальностями, радимо звернути увагу на ті, які пропонують навчання Графічному дизайну або Комп'ютерної графіку. Вони також підходять для творчих людей, які бажають працювати в IT-сфері.

Навчання за фахом Графічний дизайн пропонують університети:

 • VŠUP (Vysoká škola uměleckoprůmyslová, Вища школа прикладного мистецтва), м Прага
 • UJEP (Університет Яна Пуркине, Univerzita JE Purkyně), м Усті-над-Лабем
 • ZČU (західночеському університет, Západočeská univerzita)
 • VUT (Вищий технічний університет, Vysoké učení technické), Брно
 • UTB (Університет Томаша Баті, Univerzita Tomáše Bati), м Злін
 • Навчання за фахом Комп'ютерна графіка пропонують університети:

 • ČVUT (České vysoké učení technické, Чеський технічний університет), м Прага
 • MUNI (Університет Масарика, Masarykova univerzita), Брно
 • UTB (Університет Томаша Баті, Univerzita Tomáše Bati), м Злін
 • Хочете вчитися в Чехії? Залиште заявку прямо зараз і дізнайтеся, як легко отримати освіту в Чехії!

  Задати питання

  Замовити дзвінок

  Вам може бути так само цікаво:

  Задайте питання

  09.03.2018 © EuroEducation JPR sro