Веб-камери

→   периферія   →   Мультимедіа   → Веб-камери   Веб-камери - це стаціонарні цифрові гаджети, які фіксують зображення в режимі «онлайн» і передають його по Інтернету периферія Мультимедіа → Веб-камери

Веб-камери - це стаціонарні цифрові гаджети, які фіксують зображення в режимі «онлайн» і передають його по Інтернету. Вони дозволять поглянути в очі близьким і знайомим, пожартувати і розповісти про себе. Веб-камери надають можливість ділитися новинами і спілкуватися з людьми, що знаходяться не тільки в вашому місті, але і в зарубіжних країнах. Вони стирають відстані і прибирають кордону між розмовляють.

Веб-камера може бути у вигляді квадрата, кругла, у вигляді іграшки або на підставці. Вона може кріпитися на корпус монітора або встановлюватися на стовпі. Роздільна здатність матриці в веб-камері визначає якість зображення картинки, стандартне його значення дорівнює 0,3 і 1,3 мегапікселям. Чим вище число кадрів проходять в секунду, тим краще і якісніше зображення. У запропонованому підрозділі можна вибрати веб-камери за привабливими цінами.

Веб-камери: ціна від 298 руб, характеристики, фото в інтернеті-магазині Xcom-shop.ru. Купити Веб-камеру в Москві можна в нашому каталозі або за телефонами 8 (495) 799-96-69, 8 (800) 200-00-69. Інтернет-магазин Xcom-shop.ru здійснює доставку і продаж Веб-камер по Москві і Росії.