Ведення блогу - що необхідно знати? - БАЗА ІДЕЙ

  1. Ведення блогу - з чого почати?
  2. Де вести блог і скільки це коштує?

Якщо у вас є бажання, але ще немає ідеї, як почати власний бізнес, тоді ця стаття саме для вас.

Якщо у вас є бажання, але ще немає ідеї, як почати власний бізнес, тоді ця стаття саме для вас

Сьогодні при бажанні можна втілити в життя будь-яку ідею. Якщо ще кілька років тому, щоб запустити свій бізнес, потрібні були кошти або диплом університету, то сьогодні можна успішно почати бізнес з мінімальним вкладенням, а вчитися можна онлайн, як платно, так і безкоштовно.

Напевно, знайдуться деякі, хто не чув про монетизацію блогів або сайтів, а приклади молодих людей або пенсіонерів, які живуть в невеликих або віддалених селищах, які перетворили ведення блогів в повноцінний бізнес, вельми не поодинокі.

Більш того, навіть якщо ви займаєтеся офлайн бізнесом, за допомогою фірмового блогу ви можете:

  • збільшувати впізнаваність бренду;
  • отримувати додатковий дохід, наприклад, пропонуючи електронні курси;
  • залучати клієнтів з інших регіонів або навіть країн;
  • залучати партнерів для створення або участі в партнерських програмах;
  • пропонувати консалтингові послуги.

Кількість ідей, як перетворити блог або відеоблог в бізнес і отримувати дохід обмежується тільки і виключно вашої професійної та творчою фантазією.

Ведення блогу - з чого почати?

На початку необхідно сказати, що до питання ведення блогу потрібно підійти серйозно і професійно. Якщо ви хочете вести блог для професійних перукарів, а ваш досвід обмежується знанням 2 фарб для волосся, зрозуміло, що в такому випадку, вам потрібно отримати додаткові знання або почати співпрацю з експертами в цьому області. Ще поки ніхто не зміг вести і розвивати успішний блог без знань у своїй галузі. Оскільки ведення блогу пов'язано з присутністю онлайн, необхідно розуміти і розбиратися в онлайн просуванні та інших діжітал каналах. Або відразу визначити бюджет, який ви готові платити фрілансеру або агентству за ведення блогу і інші роботи в області IT. Слід також врахувати, що зараз на ринку дуже багато людей і компаній, які позиціонують себе в якості експертів, а фактично не мають знань. Саме тому, ви повинні розуміти, що означають хоча б терміни і як вони взаємопов'язані.

І звичайно, слід підкреслити, що будь-який бізнес не може існувати без клієнтів. І чим частіше користувачі відвідують ваш блог або здійснюють певні дії, тим успішніше розвивається ваш бізнес. Одним з найбільш ефективних і дешевих інструментів по залученню клієнтів є Емейл маркетинг. Сьогодні на ринку однієї з найбільш комплексних платформ є GetResponse. Користувачі можуть безкоштовно тестувати платформу протягом 30 днів. Перевагою платформи GetResponse є різноманітність можливостей - ви можете не тільки відправляти Емейл-повідомлення, а й автоматизувати привітальні ланцюжки та інші маркетингові дії, створювати Лендінзі з високою конверсією в один клік, вести вебінари і навіть використовувати систему CRM.

Де вести блог і скільки це коштує?

Краще відразу вибрати перевіреного провайдера для того, щоб уникнути неприємних ситуацій з повільною швидкістю сайту або постійними помилками сервера. Ведення блогу не може бути безкоштовним - ви або інвестуєте гроші, або свого часу. Однак можна знайти способи знизити витрати, особливо на початковому етапі. Редакція журналу Helloblogger підготувала відмінну статтю про те, як безкоштовно просувати блог за допомогою різних інструментів

Підіб'ємо підсумок - якщо у вас є бажання займатися улюбленою справою, блог може стати повноцінним бізнесом, що приносить гідну оплату праці.

Ведення блогу - з чого почати?
Де вести блог і скільки це коштує?
Ведення блогу - з чого почати?
Де вести блог і скільки це коштує?