velcom запропонував безлімітний інтернет абонентам тарифів Комфорт за 0 рублів

Оператор зв'язку velcom повідомив про те, що з 25 квітня абонентам тарифних планів лінійок «Комфорт», «Комфорт +», «Комфорт + для бізнесу» стала доступна безкоштовна опція «Безлімітний інтернет» Оператор зв'язку velcom повідомив про те, що з 25 квітня абонентам тарифних планів лінійок «Комфорт», «Комфорт +», «Комфорт + для бізнесу» стала доступна безкоштовна опція «Безлімітний інтернет».

Нова послуга дозволяє вільно виходити в глобальну мережу навіть після закінчення трафіку, включеного в абонентську плату. При цьому платити за додаткові мегабайти не потрібно.

«Безлімітний інтернет» доступний на всіх тарифних планах лінійок «Комфорт», «Комфорт +» і «Комфорт + для бізнесу», крім «стартових» тарифів «Комфорт лайт», «Комфорт лайт +» і «Комфорт лайт + для бізнесу». Абоненти можуть підключити нову послугу самостійно через USSD-запит * 135 * 7 # або в «Особистому кабінеті».

Швидкість з'єднання залежить від конкретного тарифу: чим він «важче», тим швидше «літає» інтернет. При цьому до 1 липня «Безлімітний інтернет» надається без обмеження швидкості незалежно від тарифу.

Також з 25 квітня 2018 року покращилися умови в частині голосового зв'язку, включеної в абонплату більшості тарифів «Комфорт» і «Комфорт +». Так, якщо раніше на тарифах лінійки «Комфорт» були доступні безлімітні дзвінки в 3G-мережі, то зараз абонентам надається голосової безліміт всередині мережі без поділу на 2G і 3G. Аналогічним чином зміняться умови і для абонентів тарифів «Комфорт +»: тепер на цих тарифах можна дзвонити без обмежень в усі мережі незалежно від того, чи відбувається дзвінок з мережі 2G або 3G.

Крім того, з 25 квітня 2018 року тарифні плани «Комфорт лайт», «Комфорт лайт +», «Комфорт лайт + для бізнесу» будуть перейменовані в тарифні плани Light, Light +, «Light + для бізнесу» відповідно, ставши самостійними тарифними планами (поза лінійки) зі збереженням колишньої конфігурації.