velcom продовжує можливість підключення безкоштовного "Безлімітного інтернету" для "Комфорт"

Телеком-оператор velcom продовжує дію безкоштовної опції "Безлімітний інтернет", яка доступна всім абонентам тарифних планів лінійок, і.

Послуга дозволяє вільно виходити в глобальну мережу навіть після закінчення трафіку, включеного в абонентську плату. При цьому платити за додаткові мегабайти як і раніше не потрібно!

Швидкість інтернет-з'єднання залежить від конкретного тарифу: чим він "важче", тим швидше "літає" інтернет. Разом з тим обмеження швидкості не поширюється на тарифи лінійки "Комфорт + для бізнесу" і починає діяти тільки після витрачання включеного в абонентську плату інтернет-трафіку.

Абоненти тарифних планів лінійок "Комфорт", "Комфорт +", "Комфорт + для бізнесу" можуть підключити послугу «Безлімітний інтернет" самостійно через USSD-запит * 135 * 7 # або в "Особистому кабінеті". Безкоштовної опцією можна скористатися до 30 вересня 2018 року включно. Абоненти тарифних планів лінійок Комфорт, Комфорт +, Комфорт + для бізнесу можуть підключити послугу «Безлімітний інтернет самостійно через USSD-запит * 135 * 7 # або в Особистому кабінеті

Дополнительная информация

rss
Карта