Великі фотошпалери. Нестандартні інтер'єрні рішення

  1. Фотошпалери великого розміру і площа кімнати
  2. Масштабні фотошпалери з фото високої роздільної здатності та розміри панно

Автор: Вікторія Шевченко

Декорування простору художніми панно - відмінний спосіб додати інтер'єру сучасний вигляд. Легкість обклеювання та доступні ціни зробили такий спосіб оформлення стіни досить популярним. Завдяки індивідуальному виготовленню, декоративне покриття отримує втілення в різних формах і розмірах. Маленькі чи великі фотошпалери з однаковим успіхом можуть прикрасити життєвий простір, якщо знати кілька секретів.

Фотошпалери великого розміру і площа кімнати

Найчастіше, вибираючи декоративне оздоблення, більша увага приділяється естетичності панно. Але не менш важливо дотримуватися і пропорції. Створена композиція інтер'єру буде виглядати гармонійно і не викличе відчуття дискомфорту, якщо враховувати розміри приміщення. Фотошпалери великого розміру легко впишуться в загальну картину, якщо прислухатися до порад дизайнерів.

  • Мальовничі пейзажі, красиві репродукції, зображення квітів і інші сюжети, відтворені на панно вражаючих розмірів - таке красиве настінне покриття цілком здатне самостійно створити необхідну атмосферу в кімнаті. При цьому варто пам'ятати, що масштабний ФотоДЕКОР вимагає просторих приміщень. Все чари чудовою обробки зачарує Вас в повній мірі, якщо для розміщення обрана стіна з гарним оглядом.
  • Іноді великі фотошпалери стають і зовсім незамінні і допомагають приховати деякі огріхи, коли ми своїми силами намагаємося створити оформлення в певному стилі. Наприклад, такий популярний принцип мінімалізму вимагає доповнення художніми образами для естетичної організації життєвого простору. Іноді в таких випадках припускаються помилок, які легко виправити за допомогою декорування стіни красивими панно.
  • Фотошпалери на велику стіну змінюють вигляд кімнати в кращу сторону. Такий прийом збагатить інтер'єр особливим чином. Для друку фотошпалер замовляють різні сюжети. Це може бути зображення улюблених кіногероїв, живопис, чудеса природи або абстрактні малюнки - вибір багато в чому залежить від особистих переваг і функціональності приміщення.
  • Фотошпалери великого розміру на стіну в маленьку кімнату. Для кращого візуального сприйняття, бажано вибирати панно з дрібним принтом. Геометричні фігури, орнаменти та візерунки акцентують увагу і збільшать простір. Також візуально розширять приміщення сюжети з відповідного розділу.

Масштабні фотошпалери з фото високої роздільної здатності та розміри панно

Масштабні фотошпалери з фото високої роздільної здатності та розміри панно

Для того, що б картинка на моніторі комп'ютера набула такого ж прекрасне втілення в масштабному форматі, якість зображення має бути відмінним. Створені за допомогою цифрових технологій фотошпалери з фото високої роздільної здатності, передають багатство всієї палітри з мільйонів відтінків. На таких панно Ви не побачите навіть натяку на зернистість, кожна деталь "промальовується" з реалістичною чіткістю.

Підготовлені до друку картинки знаходяться в каталозі на сайті . Вибираючи сюжети для великих фотошпалер в фотобанку shutterstock.com , Звертайте увагу, на наявність варіанту в відмінній якості. Якщо для друку постера, підібрано приватне фото, варто проконсультуватися у фахівця - так Ви дізнаєтеся про можливості відтворення знімка в збільшеному вигляді.

Популярні статті

Вибрати ідеальні фотошпалери, фото для друку, текстуру і тип друку на сайті art-oboi.com.ua. Зв'яжіться з нами, щоб замовити ідеальні фотошпалери для інтер'єру вашого будинку.

Читати далі...

Дізнайтеся в чому перевага фотошпалер високої щільності. Фахівці ТМ АРТ-Шпалери розкажуть особливості матеріалів і текстур. Консультація наших менеджерів по тел. :( 044) 392 47 71

Читати далі...

Виправляйте неправильну геометрію приміщення економно, використовуючи кращі фотошпалери від ТМ Арт-шпалери. Поради щодо вибору необхідного зображення для стін. Наші контакти: (044) 392 47 71

Читати далі...