Велосипеди fixed gear купити в Москві і СПб в магазині. Ціни фікс гир байків

 1. Особливості Fixed Gear байків
 2. Фіксед гир: краса і спритність
 3. Переваги покупки у нас в інтернет-магазині

Що таке велосипед fixed gear? Чому варто купити велосипед з фіксованою передачею, а не класичний круизер?

Велосипед фіксед гир (англ. Fixed gear) - велосипед з фіксованою передачею, у якого в конструкції немає вільного ходу, і колеса при їзді продовжують крутитися, навіть якщо ми перестаємо крутити педалі. Фікс велосипеди влаштовані просто: при русі педалі обертаються завжди!

Це змушує педалі крутитися при обертанні колеса, причому як при їзді вперед, так і при русі назад. Інша назва подібних моделей - fixed gear bike.

Особливості Fixed Gear байків

Що таке велосипед fixed gear

мінімалістичний дизайн

Мала вага

Висока швидкість

Висока швидкість

Простота в обслуговуванні

Фікс + вільний хід

незвичайні трюки

Трековий або велосипед фікс схожий на шосейний, але з відмінностями. Напевно, перше, про що ви задумаєтеся - це як гальмувати на такому мотоциклі? Так, звичайної системи гальм на велосипеді фіксед гир не передбачено (хоча ручні гальма йдуть в комплекті і їх можна встановити). Але існують особливі способи гальмування, засновані на тому, щоб протидіяти руху педалей, і опанувати ними можна дуже швидко.

Незабаром ви звикнете до свого fix велосипеду і виявите, що така система гальмування нітрохи не гірше ручної.

Велосипеди фіксед гир купити стоїть і через те, що вони надзвичайно прості в обслуговуванні. Уявіть: ніяких гальм (їх можна поставити при необхідності) і численних передач, а, значить, ваш фікс байк не потребує щоденному огляді і догляді, не кажучи вже про складне ремонті.

Пам'ятайте: вам весь час доведеться крутити педалі, а при високій швидкості вони крутяться дуже і дуже швидко. На педалі для вашого велосипеда fixed gear купити можна спеціальні застібки на ноги, які називаються Toe Clips (тукліпси): вони не дозволяють нозі з'їжджати з педалі, і контролювати її при русі набагато легше.

Недосвідченим новачкам здається, що кататися на подібних байках неймовірно складно (якщо взагалі можливо). Але ключове слово тут - «здається»! Вже через пару днів все особливості фікс велосипеда стануть для вас звичними і зручними, а чим частіше ви будете кататися, тим більше задоволення принесе вам цей процес. І, повірте, тут є чим насолодитися!

Фіксед гир: краса і спритність

Фіксед гир: краса і спритність

Почати варто, мабуть, з чудового зовнішнього вигляду фіксед гир байків (fix bike): мінімалістичні, прості і витончені. Досить поглянути на яскраві моделі Bear Bike , Наприклад, на різнокольоровий велосипед Athens, щоб закохатися в них раз і назавжди. А лаконічні велосипеди від бренду Fuji bikes викликають захоплення своїми строгими лініями і вигинами. Чого вартий класичний Fuji Feather 2016 Black!

Незважаючи на те, що з'явилися велосипеди fixed gear давно, в Росії вони тільки набирають популярність. Багатьох приваблює в них можливість виконання всіляких трюків, привнесених з різних велокультури: легкість в утриманні рівноваги, стоячи на педалях, контроль над заднім колесом. Не дивно, що fixed gear велосипеди дали початок особливої ​​субкультури, що склалася навколо них: це швидкість, захоплююча дух, спритні трюки і краса.

У Росії представлені сьогодні багато марки велосипедів fixed gear. Асортимент багатий відмінним вибором за різними цінами. Про особливості різних моделей і нюансах фіксів ви можете дізнатися в спеціальному розділі на нашому сайті.

Рекомендуємо відвідати сайти зі спортивних напрямків від наших партнерів в Москві та Санкт-Петербурзі. Ви зможете купити англійське сідло зі шкіри ручної роботи в магазині Brookssaddles або різні моделі велосипедних замків на сайті Bikelock.

Ви зможете купити англійське  сідло зі шкіри  ручної роботи в магазині Brookssaddles або різні моделі  велосипедних замків  на сайті Bikelock

03.05.2019

Обережно !! НЕ нормативна лексика, падіння, червоний ну і бла, бла, бла.

12.04.2019

Короткий але СуперСтільноХардкорний відосік зі Швейцарії. Женева keep it real !!

07.03.2019

Головний аллейкет планети Monstertrack проходить вже 20-й раз. Завжди в жахливих умовах - холод, сніг, дощ. І ніяких гальм - один з учасників ...

Переваги покупки у нас
в інтернет-магазині

 1. Найповніший каталог моделей Fixed Gear!
 2. 16 брендів
 3. Величезний вибір аксесуарів
 4. Низькі ціни
 5. Безкоштовна доставка при покупці 2 байків
 6. Ми знаємо все про байках Fixed!
 7. програма знижок
 8. Магазини в декількох містах

Чому варто купити велосипед з фіксованою передачею, а не класичний круизер?
Напевно, перше, про що ви задумаєтеся - це як гальмувати на такому мотоциклі?