Viber 4.2 для комп'ютерів на базі Mac OS X і Windows доступний для скачування

компанія Viber Media випустила оновлену версію десктопного клієнта для свого мобільного мессенджера. Viber Desktop 4.2 відрізняється поліпшеною синхронізацією, більш зручним інтерфейсом і оптимізованим якістю VoIP-з'єднання.

На сьогоднішній день   Viber   є одним з найбільш популярних кроссплатформенних месенджерів для пристроїв під управлінням iOS, Android, Windows Phone, Blackberry OS, а також десктопних операційних систем На сьогоднішній день Viber є одним з найбільш популярних кроссплатформенних месенджерів для пристроїв під управлінням iOS, Android, Windows Phone, Blackberry OS, а також десктопних операційних систем. За допомогою сервісу користувачі можуть обмінюватися миттєвими повідомленнями, голосовими і відеодзвінки, фірмовими стікерами (доступні за окрему плату), створювати групові чати і т.д.

Для більш швидкого доступу до графічних елементів чату (смайликів і стікери) в новій версії клієнта Viber для Windows і Mac OS X з'явився новий сайдбар в правій стороні екрану програми. Ще одне суттєве оновлення полягає в більш глибокої синхронізації між пристроями і платформами - пропущені виклики і повідомлення будуть відображатися тільки один раз. Крім того, розробники обіцяють істотно більш високу якість зображення при здійсненні відеодзвінків. Відзначимо, що Viber є безкоштовним сервісом, але для його використання необхідно авторизуватися через номер мобільного телефону.

Завантажити Viber для Mac і Windows

Дивіться також: