Вибір CMS інтернет магазину - детальний огляд CMS для інтернет магазину, рейтинг CMS ТОП безкоштовні движки інтернет магазинів рейтинг 20108 2019

  1. Вибір CMS інтернет магазину - аналіз типів і аспектів конструкторів
  2. Який движок з функцією вітрини краще для інтернет магазину
  3. Безкоштовні платформи для інтернет магазину
  4. OpenCart
  5. WordPress
  6. Drupal
  7. MODx
  8. PrestaShop
  9. Кращі платні движки для інтернет магазину в 2019 році
  10. 1С-Бітрікс
  11. CS-Cart
  12. UMI.CMS
  13. NetCat
  14. Shop-Script
  15. Який движок вибрати для інтернет магазину

Сьогодні щоб представити бізнес на просторах всесвітньої павутини обов'язково потрібен сайт. Причому ресурс повинен бути надійний і стійкий до злому, з привабливим дизайном і зручною навігацією. Сьогодні щоб представити бізнес на просторах всесвітньої павутини обов'язково потрібен сайт

Тому питання як вибрати движок для інтернет магазину стає актуальним для кожного підприємця. Від цього рішення багато в чому залежить успіх і прибутковість вашої справи.

Написані з нуля сайти в сегменті e-commerce - рідкість, найчастіше використовується готовий движок інтернет магазину, який коштує дешевше і дозволяє значно раніше почати продавати товари і послуги.

Підбирається платформа для майбутнього ресурсу в кожному випадку індивідуально, виходячи з вартості і функціональних можливостей. Адже підприємець, роблячи вибір CMS інтернет магазину орієнтується на різні параметри: ціну, мову інтерфейсу, спектр пропонованих шаблонів, продуктивність та інші властивості.

Для кого-то має значення максимум функцій, причому навіть тих, які не будуть ніколи використані, а вартість не грає ролі, кому-то ж навпаки - дешевше і з мінімумом найнеобхідніших опцій.

Компанія TrendLine пропонує розглянути кращі платформи для інтернет магазину.

Зробимо огляд на 5 лідируючих конструкторів в списку - платних і з вільною ліцензією.

На початку відповімо на головне питання, що ж таке CMS. Це система обробки контенту, що представляє собою набір інструментів в програмній оболонці.

Платформи для створення інтернет магазину поділяються за вартістю - на платну ліцензію і open-source код і з технічних функцій - на універсальні і спеціалізовані. Кожен бізнесмен тут вибирає в силу своїх потреб і можливостей.

Нас цікавлять кращі CMS для інтернет магазинів. Популярність і оцінка з боку користувачів тут викликані конкретними випадками, що сталися під час експлуатації конструкторів.

Тому новачкам e-commerce сектора, підбираючи платформу для створення інтернет магазину, залишається шукати експертні думки і аналізувати їх або ж покладатися на досвід більшості.

Вибір CMS інтернет магазину - аналіз типів і аспектів конструкторів

Оскільки специфіка у кожної системи індивідуальна, однозначно назвати бездоганний варіант і сказати: «Сміливо вибирайте її», - ми не можемо. Однак про фактори підбору платформи для створення сайтів інтернет-магазинів розповімо. Оскільки специфіка у кожної системи індивідуальна, однозначно назвати бездоганний варіант і сказати: «Сміливо вибирайте її», - ми не можемо

2 групи CMS:

1. Спеціалізовані движки - дозволяють створити потужні функціональні торгові майданчики з великим каталогом.

Сюди входять:

  • безпосередньо CMS,
  • плагіни,
  • сервіси SaaS.

2. Системи з функцією вітрини - підійдуть для привабливого інтерактивного ресурсу або Landing зі скромною вітриною до 20 позицій.

Це можуть бути:

  • конструктори в «хмарі»,
  • CMS коробкового типу.

Двигуни для інтернет магазину характеризуються орієнтацією на продажу, що виражається в можливості ведення каталогу товарів, організації різних маркетингових кампаній, акцій і функції прийому платежів Двигуни для інтернет магазину характеризуються орієнтацією на продажу, що виражається в можливості ведення каталогу товарів, організації різних маркетингових кампаній, акцій і функції прийому платежів.

Якщо розглядати їх з позиції фінансових вкладень, то розділяються вони на платні і з вільним кодом.

Безкоштовна платформа для інтернет магазину рекомендується в разі обмеженого бюджету, але і вирішувати проблеми функціонування торгового ресурсу вам доведеться самостійно.

У разі вибору комерційного варіанту за працездатність, стабільність і оновлення функціоналу відповідає компанія-виробник в штаті якої є підтримка.

Спеціалізований безкоштовний движок інтернет магазину радимо вибирати не тільки при обмежених фінансових можливостях, але і коли ви плануєте вносити кардинальні правки в код або взагалі переписати його під потреби свого проекту. Для найпопулярніших систем управління контентом розроблені додаткові плагіни.

Припустимо, для WordPress - WooCommerce, для Joomla - Joomshopping Припустимо, для WordPress - WooCommerce, для Joomla - Joomshopping. Вони дозволяють поліпшити конструктори, з самого початку не орієнтовані під розробку торгових сайтів, і зробити їх більш доброзичливими до e-commerce сегменту. Для цього буде потрібно великий досвід роботи у відповідності з тим, на якому движку зробити інтернет магазин ви вирішите.

SaaS-платформи є хмарний сервіс до типового для продає ресурсу спектром опцій. Почати торгувати з їх допомогою можна протягом дня з мінімумом витрат часу і прикладених зусиль. Хороший варіант, коли виникає необхідність тестування цільової ніші.

Однак в такому випадку платформа інтернет магазину береться підприємцем в оренду, тобто фактично не належить йому. Ще даний варіант - платний. Звичайно, для початку вам запропонують пробний період від 14 до 30 днів, виходячи з умов використання SaaS-сервісу.

Звичайно, для початку вам запропонують пробний період від 14 до 30 днів, виходячи з умов використання SaaS-сервісу

Приклади найбільш відомих майданчиків:

  • Zakupka.com,
  • Prom.ua,
  • All.biz,
  • InSales,
  • Shopify,
  • AdvantShop,
  • Arbooz,
  • StoreLand,
  • Shopium,
  • Bigcommerce.

Вибирати такий движок для створення інтернет магазину ми рекомендуємо якщо потрібно відразу запустити торгівлю, позбутися клопоту з налаштуванням функціоналу та інсталяцією плагінів або відкрити офіційний торговий ресурс із законодавчою підтримкою.

Генератори сайтів з опцією товарної вітрини дозволяють обробляти не тільки вміст ресурсу, а й формувати дизайн. У звичних нам типових CMS вам доступно тільки оперування контентом. Для зміни зовнішнього вигляду потрібно звертатися до верстальщику, який зможе куплений або скачаний шаблон встановити на ваш сайт і оптимізувати його, а також надати стилю хоч якийсь унікальності. Яка CMS краще для інтернет магазину? Читайте далі.

Який движок з функцією вітрини краще для інтернет магазину

Розглянемо майданчики, які хоч і не мають настільки потужним інструментарієм, як спеціалізовані, але теж можуть ефективно використовуватися в деяких ситуаціях.

Вибравши движок сайту інтернет магазину в форматі конструктора генерувати його зовнішність зможе сам підприємець, навіть якщо він новачок в сайтобудування Вибравши движок сайту інтернет магазину в форматі конструктора генерувати його зовнішність зможе сам підприємець, навіть якщо він новачок в сайтобудування. Знань у верстці, програмуванні і дизайні тут не потрібно. Досить перетягувати елементи на потрібні місця сторінки. Побудова стилю дійсно нагадує конструктор. Користувач відразу оцінить результат своїх старань.

На чому краще створити інтернет магазин? Відомими представниками в цьому сегменті є Wix, uKit і Weebly. Однак магазинний модуль в даних ресурсах є далеко не основною опцією, адже створені вони для генерації красивих візиток. Тому розробити привабливу вітрину тут можна максимум на 20 позицій.

Конструктор стане позитивною відповіддю на питання яку платформу вибрати для інтернет магазину в разі, коли вам потрібен яскравий ефектний Landing для презентації 1-2 продуктів або красива вітрина на 10-20 позицій.

Коробкові CMS - платні варіанти, повністю наділені функціоналом під розробку потужних і ефективних торгових сайтів. Лідируючі майданчики з цього сегмента ми далі розглянемо.

Вибір движка для інтернет магазину такого формату доцільний якщо ви запланували серйозне доопрацювання свого ресурсу або ж у вас достатньо фінансів і ви бажаєте отримати якісний надійний сайт, функціонування якого не викличе проблем, а якщо вони і з'являться, то усуненням неполадок займеться компанія-розробник.

Найбільш дорогим способом як вибрати CMS для інтернет магазину є самопісний движок. Він гнучкий в налаштуванні, а споживання ресурсів у нього менше, тому такий конструктор зможе виправдати будь-які очікування щодо форматування сайту.

Однак розробка движка з нуля крім дорожнечі ще і дуже тривала, супроводжувана безліччю багів. Крім цього спостерігається залежність від виконавця.

Безкоштовні платформи для інтернет магазину

Безкоштовні платформи для інтернет магазину

Звичайно, згенерувати з їх допомогою сайт без капіталовкладень не вийде. У будь-якому випадку вам доведеться використовувати різні плагіни, модулі, інструменти, віджети і інші опції, за доступ до яких доведеться заплатити.

Крім цього безкоштовні платформи для інтернет магазину вимагають доопрацювання дизайну і функціоналу, тому вам буде потрібно фахівець, який також не стане працювати «за спасибі». Отже, витрат не уникнути.

Проте, такі майданчики відкривають більше варіантів для економії, наприклад, деякі надбудови і доповнення представлені у вільному доступі. Їх можна застосовувати як альтернативу комерційним варіантів.

Кращі безкоштовні CMS для інтернет магазину - ТОП 5 ресурсів:

  1. OpenCart,
  2. WordPress,
  3. Drupal,
  4. MODx,
  5. PrestaShop.

Використання Joomla

В принципі, ці безкоштовні движки для інтернет магазинів все року лідирували, змінюючись позиціями, хіба що Joomla раніше займала призові місця, хоча насправді вона, також як і WordPress, з самого початку не орієнтована на розробку інтернет-магазинів .

Справа в тому що в останнього плагін WooCommerce, на думку фахівців, краще, зручніше і свіже, ніж Joomshopping у конкурента. Графік впровадження Joomla наочно демонструє падіння її популярності з роками.

Тепер же в п'ятірку підтягнулися PrestaShop і MODx. Почнемо огляд движків інтернет магазинів open-source формату з флагмана.

OpenCart

Відкритій системі керування якісним кодом, а також досить високим рівнем безпеки. Кращий безкоштовний движок для інтернет магазину відрізняється модульної конфігурацією і приємним інтерфейсом, дружнім до користувача. OpenCart підтримує багатомовність і має гарну пошуковою оптимізацією. Сторінки ресурсів на цьому движку оперативно індексуються.

Переможець рейтингу найкраща CMS для інтернет магазину з самого початку орієнтований на розробку торгових майданчиків Переможець рейтингу найкраща CMS для інтернет магазину з самого початку орієнтований на розробку торгових майданчиків. Тому містить всі штатні функції, необхідні для цього. Також у платформи існує багато готових модулів, за які не потрібно платити. Вони вільно інтегруються і дозволяють доопрацювати дизайн сайту, розширити функціонал, цілі просування і SEO параметри.

Звичайно, деякі проблеми в роботі можна вирішити тільки інсталяцією модулів, і не завжди вони безкоштовні. Однак в цілому недоліків у OpenCart не багато. Бувають труднощі з ЧПУ, іноді віддаленої сторінкою не видається помилка 404, в результаті чого пошуковики продовжують її обробляти, в деяких випадках одні й ті ж сторінки можна дивитися з різних URL - все це не кращим чином позначається на просуванні ресурсу. Однак модуль SEO PRO здатний вирішити проблеми і забезпечити індексацію. Якщо ви шукаєте, на якій платформі краще створити інтернет магазин безкоштовно - лідер нашого ТОП-5, CMS OpenCart однозначно варте вашої уваги.

WordPress

Спочатку він розроблявся для створення і ведення блогів, але за допомогою плагіна WooCommerce на ньому можна розробити сайт на WordPress і зробити продуктивний і функціональний торговий ресурс. Ця безкоштовна CMS для інтернет магазину є найбільш простою і зрозумілою, тому освоїти її зможуть навіть новачки. На відміну від нашого флагмана, WordPress пропонує багато безкоштовних шаблонів, що дозволяють налаштувати індивідуальний дизайн сайту. Модулі, модулі та інші інструменти тут надаються в найширшому спектрі, причому як платні, так і для вільного скачування.

Створення ІМ за допомогою цього конструктора досить комфортне Створення ІМ за допомогою цього конструктора досить комфортне. Редагувати картки товарів, налаштовувати відображення фотознімків, формувати категорії, налагоджувати систему акцій і знижок, а також керувати іншим контентом в рамках WordPress легко і зручно. З кодом інсталюються надбудови взаємодіють без проблем.

Складаючи рейтинг CMS для інтернет магазину ми визначили цей майданчик на 2-місце бо тенденція 2018 роки не змінилася, графік впровадження по роках у платформи після піку в 2016 році поступово падає. Ще у WordPress не найкраща система безпеки, зламати сайт, розроблений на ньому, легше, ніж на інших двигунах. По швидкодії і стабільності він також поступається OpenCart, тому що для розробки повноцінної торгового майданчика вимагає більше різних модулів і доповнень, які підвищують споживання ресурсів.

Drupal

Максимальні обороти ця система управління контентом набрала в 2014-2015 роках. Після цього її позиції стали поступово просідати. Сьогодні вона в списку ТОП-5 кращі движки інтернет магазинів займає третє місце. Дана платформа завжди відрізнялася складним інтерфейсом, розібратися в якому новачкові було проблематично. Тому вона рекомендується для досвідчених розробників. Одним з її переваг є мале споживання ресурсів. Це легкий движок для онлайн магазину, який при цьому стабільно і швидко функціонує.

Для нього розроблено понад 40 тисяч різних програмних модулів, що зайвий раз підтверджує його орієнтацію на досвідчених користувачів Для нього розроблено понад 40 тисяч різних програмних модулів, що зайвий раз підтверджує його орієнтацію на досвідчених користувачів. Оскільки зараз число охочих швидко зробити торговий сайт постійно зростає, а Drupal залишається таким же складним в освоєнні, його впровадження по роках падає. Цей конструктор підходить для ІМ з невеликим асортиментом товарів.

Також користувачам пропонується понад 2500 безкоштовних шаблонів і близько 1200 готових збірок, за допомогою яких можна встановити на хостинг специфічну конфігурацію з готовою функціональністю, заточеною під певні параметри вашого ресурсу. Для професійних розробників відповіддю на запит який движок для інтернет магазину краще однозначно стане Drupal.

MODx

Конструктор сайтів і фреймворк для web-додатків. Якщо вас цікавить, на якій CMS зробити інтернет магазин з open source вихідним програмним кодом, можете вибрати MODx. Конструктор сайтів і фреймворк для web-додатків

Пропонується дві версії движка - Evolution і Revolution. Перша рекомендується для новачків сайтобудування, оскільки адміністративна панель в ній простіше і зрозуміліше.

Revolution - останнє покоління даної платформи. Воно доповнено різними надбудовами і поліпшеннями, які сподобаються просунутим розробникам.

Якщо вас цікавить сучасний функціональний движок для сайту інтернет магазину, рекомендуємо приділити увагу цій системі.

Модекс написаний на PHP, задіє MySQL і MS SQL. Вільно поширюється по GPL ліцензії.

PrestaShop

Ресурс, завершальний наш рейтинг безкоштовних CMS для інтернет магазину на 5 місці, простий в адмініструванні з великим функціоналом і різноманітними модулями.

Він дозволяє ефективно управляти каталогами, вести аналітику і налаштовувати відображення товарів, платежі, маркетингові заходи і головний виконавчий директор оптимізацію, а також сортувати покупців по заданих групам.

Ще у нього ефективний внутрішній алгоритм збору аналітичних даних і дружні взаємини з пошуковою оптимізацією.

По суті, PrestaShop є скрипт, згенерований на PHP. В цілому це хороший движок для інтернет магазину з гідними параметрами безпеки і швидкодією, які приємно здивують вас.

Оскільки система спочатку орієнтована на створення торговельної площадки, то з її допомогою можна зробити цілком функціональний і зручний продає ресурс.

Якісні безкоштовні CMS движки для створення сайтів інтернет-магазинів ми розглянули, приділимо тепер увага комерційним платформам. Тут представлені як коробкові конструктори, так і хмарні SaaS майданчика.

Кращі платні движки для інтернет магазину в 2019 році

Цей огляд CMS для інтернет магазину визначив таку п'ятірку призерів:

  1. 1С-Бітрікс,
  2. CS-Cart,
  3. UMI.CMS,
  4. NetCat,
  5. Shop-Script.

1С-Бітрікс

Очолив рейтинг CMS інтернет магазинів, оскільки володіє синхронізацією з «1С: Підприємство 8», яка давно є особливістю і ключовий опцією движка Очолив рейтинг CMS інтернет магазинів, оскільки володіє синхронізацією з «1С: Підприємство 8», яка давно є особливістю і ключовий опцією движка.

Ще серед переваг системи відзначимо індивідуальну технічну підтримку для кожного клієнта, SEO шаблони, великий спектр доступних платіжних систем, ведення звітності, облік товарів, безліч корисних модулів і функцій.

Також серед особливостей позначимо управління масштабуванням кластерів, моніторинг замовлень і запатентовану технологію «Композитний сайт». Вона значніше прискорює швидкість відповіді торгового ресурсу.

Отже, якщо ви почнете використовувати кращий движок для інтернет магазину 1С-Бітрікс - відвідуваність і конверсії зростуть, адже ваш сайт буде завантажуватися блискавично.

Недоліки: підвищене споживання ресурсів, складний код і дорожнеча ліцензії.

CS-Cart

CS-Cart

Також є відмінний вибір CMS для інтернет магазину. Тим більше що його впровадження по роках з 2016 почала стрімко зростати.

Система стійка до зломів і навантажень, наділена простою і зрозумілою панеллю адміністратора, характеризується високою швидкістю роботи і функціоналом для генерації різних маркетингових акцій.

У CS-Cart є безкоштовна версія, але для сегмента електронної комерції вона не підходить. Дублі сторінок движок не закриває, техпідтримка оплачується окремо і трохи слабкий СЕО інструментарій - це негативні аспекти конструктора. Деякі проблеми допоможуть вирішити надбудови і модулі, тому якщо ви ще в роздумах, яку CMS вибрати для інтернет магазину - випробуйте CS-Cart.

UMI.CMS

Входить до числа найстаріших платних движків, пропонує користувачам три збірки для генерації торговельних майданчиків: Shop, Commerce і Ultimate Входить до числа найстаріших платних движків, пропонує користувачам три збірки для генерації торговельних майданчиків: Shop, Commerce і Ultimate.

Якщо провести порівняння CMS для інтернет магазинів, то зауважимо, що у UMI розробка під унікальні завдання вельми скрутна. Також в адмінці нерідко зустрічаються баги. На цьому негатив закінчуємо і переходимо до хорошого.

Движок простий в освоєнні і функціональний, ліцензія коштує порівняно недорого, проте за розробку серйозних проектів доведеться доплачувати.

В цілому створити online-shop базового рівня тут зможе кожен. Управляти контентом на UMI.CMS зручно, також платформа містить 35 модулів, понад 550 шаблонів, 3 шаблонізатора PHP, XSLT, TPL і двосторонню інтеграцію з 1С та сервісом «Мій Склад». Цьому варто приділити увагу, адже вирішуючи на який CMS краще робити інтернет магазин, важливо пам'ятати про можливість зручного експорту / імпорту товарних позицій.

NetCat

Економічний ресурс, що містить цікаві оригінальні модулі і простий конструктор сторінок Економічний ресурс, що містить цікаві оригінальні модулі і простий конструктор сторінок. З 5 виконань, пропонованих розробниками, для генерації торговельних майданчиків підходять тільки 3.

В цілому NetCat добре взаємодіє з SEO, підтримує кілька платіжних методів, синхронізується з 1С, допускає підключення CRM, програм лояльності, модулів аудиту і сервісів web-аналітики. Також розробники движка пропонують SaaS-рішення.

Недоліки: місцями нелогічний і складний код з помилками, не самий зручний інтерфейс і слабка швидкість роботи масивних сайтів.

Тому для високонавантажених ресурсів краще вибрати іншу CMS.

Shop-Script

Хмарний конструктор, що працює по SaaS-технології. Управління проектом здійснюється за допомогою віддаленого сервера, тому інсталювати ПЗ нікуди не доведеться. Shop-Script - це хостинг, CMS та CRM в одній оболонці. Хороший варіант для першого дрібного онлайн магазину. Хмарний конструктор, що працює по SaaS-технології

Серед опцій відзначимо:

  • аналіз всіх процесів,
  • прогноз продажів,
  • деталізацію прибутку,
  • звіти,
  • A / B-тестування,
  • інтеграція 1С,
  • метрики LTV, ROI, CAC, ARPU.

Також у платформи потужний СЕО інструментарій та зрозумілий зручний інтерфейс.

Недоліки: закритий код, відсутність тонких налаштувань функціоналу і низький рівень безпеки.

Недоліки: закритий код, відсутність тонких налаштувань функціоналу і низький рівень безпеки

Який движок вибрати для інтернет магазину

Вибрати оптимальний варіант ви зможете тільки виходячи з особистих переваг, фінансових можливостей і вимог до сайту.

Нами визначено найкращу платформа для інтернет магазину в кожному сегменті: OpenCart - в безкоштовному і 1С-Бітрікс - в платному.

Однак крім них ви можете розглянути і інші варіанти, які також є ефективними інструментами для генерації торговельних майданчиків.

Яка CMS краще для інтернет магазину?
На чому краще створити інтернет магазин?

Дополнительная информация

rss
Карта