Вибираємо блокіратор небажаних дзвінків для android-пристроїв: Чорний список (Vlad Lee), що блокує виклику (Green Banana) і Call Blocker - Blacklist App (сторінка 3)

  1. Перше враження
  2. тестування
  3. висновки
  4. висновок

Оцінка в Google Play (безкоштовна / платна версії) 4.3 Сумісність додатка з іншими версіями ОС Android 2.3.3 або пізніша Розмір дистрибутива 5.1 Мбайт Версія додатка 2.0 Покупки в додатку Від 108.07 руб. до 1 392.22 руб. за одиницю

Основні функції:

  • Ефективна блокування вхідних дзвінків і SMS-повідомлень;
  • Автоматичне блокування автоматизованих дзвінків, реклами та інших спам-повідомлень за допомогою Community Blacklist;
  • Вдосконалений автоматичний визначник номера - Enhanced CallerID - можливість дізнатися, хто дзвонив, навіть якщо номера немає в списку контактів;
  • Персональний чорний список - блокування будь-якого телефонного номера, коду міста, а також блокування по масці;
  • Безкоштовний пошук імен по небажаним номерами для визначення абонента;
  • Режим «Do Not Disturb» ( «Не турбувати»);
  • Підтримка блокування повідомлень у всіх версіях ОС Android, включаючи KitKat і Lollipop.

Дозволи:



Покупки через додаток, контакти:

  • Перегляд контактів;
  • Зміна контактів.

SMS:

  • Перегляд SMS і MMS;
  • Зміна SMS і MMS;
  • Відправлення SMS-повідомлень;
  • Прийом MMS;
  • Прийом WAP-повідомлень;
  • Прийом SMS.

Телефон:

  • Перегляд журналу викликів;
  • Здійснення телефонних викликів;
  • Зміна журналу викликів;
  • Перенаправлення вихідних дзвінків;
  • Зміна стану телефону.

Фото / мультимедіа / файли:

  • Перегляд даних на USB-накопичувачі;
  • Зміна / видалення даних на USB-накопичувачі.

Ідентифікатор пристрою і дані про виклики:

  • Отримання даних про статус телефону.



Інше:

  • Показ елементів інтерфейсу поверх інших вікон;
  • Запуск під час увімкнення телефону;
  • Необмежений доступ до Інтернету;
  • Перегляд мережевих підключень;
  • Управління функцією вібрації;
  • Зміна параметрів мережі;
  • Зміна налаштувань аудіо.

Перше враження

Спочатку нам пропонують погодитися з умовами угоди, і тільки потім відкривається головний екран з 12 іконками. Внизу - звичний вже рекламний банер.

Внизу - звичний вже рекламний банер

Не обійшлося і без лівого сайдбара, що відкривається свайпом. У правому верхньому куті пошук номерів і журнал блокувань. У нижньому сайдбарі є можливість включити інтерфейс набору номера.

Отже, відразу стає зрозуміло, що функціональність у програми багата, тому не будемо забігати вперед і розглянемо кожен пункт при тестуванні, а тим часом звернімося до налаштувань, які серед іншого знаходяться в лівому сайдбарі.



Отже, можна включити або відключити Call Blocker, як це було реалізовано в «Чорному списку». Нижче те ж саме відбувається з інтерфейсом набору номера, Community Blocking, тобто антиспамом, і Caller ID.

До речі, Community Blocking, необмежену кількість заблокованих номерів, резервні копії бази даних в фірмовому хмарі, а також ідентифікатор дзвінків доступні тільки в платній версії, яка обійдеться в 122,56 рубля за місяць використання або 1230,37 рубля за рік. Так, задоволення не дешеве і треба сказати, що все це безкоштовно можна отримати в Whoscall, а якщо врахувати, що Caller ID в Росії поки розвинений слабко, то оформляти таку підписку взагалі не варто.

Як би там не було для тих, хто хоче спробувати ці функції, передбачений тижневий тріал. При цьому кошти з карти будуть списуватися автоматично.

При цьому кошти з карти будуть списуватися автоматично

Є і блокування SMS, яка працює за принципом програми за замовчуванням. Нижче ви можете налаштувати вікно повідомлень, тобто де буде відображатися і в якому розмірі. Для цього передбачений зручний перегляд.

Також є можливість спосіб блокування виклику: переадресовувати абонента на голосову пошту, ігнорувати виклик або роз'єднувати. Ось тобі і тиха блокування. Виходить той же один короткий виклик, безперервні дзвінки або автовідповідач голосової пошти. При цьому розробник попереджає, що «роз'єднати» працює не на всіх пристроях.


Далі йде можливість включити / відключити приховані, невідомі, фальшиві і нечислові номера. Також блокуються e-mail-повідомлення і комерційні номера, наприклад, 8-800 ... Можна настроїти повідомлення про статус, про статус і блокованих виклики окремо, тільки повідомлення або тільки виклики. На цьому налаштування закінчуються.

На цьому налаштування закінчуються


Перше враження - добрий, але псує все платна підписка, яка обійдеться недешево. В іншому досить багатофункціональний блокіратора, здатний скласти конкуренцію Whoscall і «Чорного списку», проте остаточний вердикт можна буде зробити тільки після тесту.

тестування

І ось воно, перше розчарування. Додаток в стані спокою споживає 132,9 Мбайт ОЗУ при нульовому навантаженні на процесор. Зате з дозволами все в порядку, тобто нічого зайвого, хоча Call Blocker і отримує неподільну владу над дзвінками і SMS. До слова додаток працює практично з усіма версіями Android.

До слова додаток працює практично з усіма версіями Android

Ну що ж, приступимо. Для початку звернемося до головного вікна і пробіжить по всі 12 іконка. Отже, можна переглянути заблоковані номери, білий список, загальний журнал викликів, недавні виклики, а також поскаржитися в БД розробників на певний номер - все, як і у Phone Warrior. Тут же є іконка загальної історії, допомога, налаштування, статистика спаму і резервна копія номерів (у безкоштовній версії тільки на SD-карту).


Окремо варто відзначити режим «Не турбувати», де ви можете вибрати конкретний день тижня і час, коли вам буде неможливо додзвонитися або нікому взагалі, або тільки певних контактів. Опція супер і її б не завадило включити в той же Whoscall - ціни б йому не було.

Необхідність в лівому сайдбарі взагалі не зрозуміла, так як це дубль головного екрану, тільки дуже урізаний.

Необхідність в лівому сайдбарі взагалі не зрозуміла, так як це дубль головного екрану, тільки дуже урізаний

Добре, а тепер спробуємо спробувати все це в дії. Погано, так як настройка роз'єднати - не працює на нашому устройве і виклик спокійно проходить, а ось установка «виклик на голосову пошту» порадувала. Так як голосової пошти у автора немає, то виклик не скинув, не зробив один виклик, а просто не пройшов - ніби глюк мережі або зовсім її немає у блокується абонента.

Опція «ігнорувати» виявилася на ділі швидким скиданням дзвінка - все півсекунди виклику, як ніби палець лежав на червоній клавіші і при найменшому натяку дзвінка, ви на неї натиснули.

У випадку з SMS - тиша і спокій. При цьому в блок пішло повідомлення від МТС - чи не числова номер, а значить, антиспам працює на ура. Правда, чому у МТС нечислової номер незрозуміло. На жаль (і на радість) спамери і колектори автора останні два дні не діставали, а значить, як додаток реагує на такі номери перевірити немає можливості.

На жаль (і на радість) спамери і колектори автора останні два дні не діставали, а значить, як додаток реагує на такі номери перевірити немає можливості


До речі, всі блокуються повідомлення і дзвінки можна переглянути під відповідними іконками на головному екрані. Блокування в певний час також відпрацювала відмінно. Всю статистику «косячную» номерів можна переглянути в Community.

Всю статистику «косячную» номерів можна переглянути в Community

Отже, що ми маємо в плані споживання ресурсів. Споживання оператіви, как не странно, не змінилося - 132,9 Мбайт, а ось процесор напружився - 4,9% пікового навантаження. При цьому витрата батареї склав 15,5%, тобто більше споживає тільки сама система. Трафіку на рекламу пішло 2,3 Мбайт.

Трафіку на рекламу пішло 2,3 Мбайт

висновки

Безумовно, Call Blocker заслуговує на увагу, але ... все псує платна підписка (а не разова покупка) на ті функції, які могли б бути безкоштовними, і реклама. Функціональність у програми величезна, є блокування по днях тижня, але ... навантаження на систему колосальна, і тому витрата акумулятора для деяких може виявитися неприйнятним, але ж це додаток для головного - для дзвінків.

Інтерфейс Відмінно (кілька зручних іконок) Можливість самостійного налаштування Відмінно (всі аспекти) Максимальне навантаження на систему (CPU / RAM) 0-4.9% / 133-133 Мбайт Трафік 2.3 Мбайт / 15 хвилин Визначення ID абонента, що телефонує Є (платно) Сигнал на тому кінці дроту при блокуванні Немає сигналу (при налаштуванні «голосова пошта») Блокування SMS-повідомлень Да (тихий режим) Зручність управління Добре (зайвий лівий сайдбар) повідомлення Повний комплект (+ тонка настройка розташування) Стабільність Без вильотів

висновок


Отже, «Блокиратор виклику» (Green Banana) - відразу в топку, про нього вже досить сказано вище. А ось Call Blocker може скласти пряму конкуренцію Whoscall . Тут є можливість тихої блокування, зрозумілі настройки, розширена функціональність і дружній інтерфейс, але, як ми говорили, відлякує підписка, а також навантаження на оперативну пам'ять. Втім, для простого і зручного (а головне - непомітною) блокування вистачить і безкоштовної версії, якщо вам, звичайно, акумулятора не шкода.

Зведене порівняння додатків «Чорний список» (Vlad Lee), «Блокиратор виклику» (Green Banana) і Call Blocker - Blacklist App

Функціональність Чорний список Блокиратор виклику Call Blocker Інтерфейс Добре (розумний мінімалізм) Середньо (заплутаний інтерфейс) Відмінно (кілька зручних іконок) Можливість самостійного налаштування Добре (все основне) Погано (непростимий мінімум) Відмінно (всі аспекти) Максимальне навантаження на систему (CPU / RAM ) 0-1.6% / 68-86 Мбайт 0-4.3% / 83-90 Мбайт 0-4.9% / 133-133 Мбайт Трафік 400 Кбайт / 15 хвилин 2.4 Мбайт / 15 хвилин 2.3 Мбайт / 15 хвилин Визначення ID абонента, що телефонує Ні Ні є (платно) Сигнал на тому кінці дроту при блокуванні Один виклик Один дзвінок Немає сигналу (п і налаштування «голосова пошта») Блокування SMS-повідомлень Да (повна) Так (+ вміст) Так (тихий режим) Зручність управління Відмінно Добре (зайвий лівий сайдбар) Повідомлення Стандартні Стандартні Повний комплект (+ тонка настройка розташування) Стабільність Без вильотів Без вильотів Без вильотів

Вітчизняний «Чорний список» відстає від Whoscall тільки в ID-визначнику, хоча це не критично, та й рекламу можна недорого відключити. В іншому одні плюси: мінімальне споживання ресурсів і ємності акумулятора, блокування всього підряд без зайвих проблем, робота з SMS, зручне управління і приємний мінімалізм інтерфейсу. Що ж, ще один відмінний варіант для блокування небажаних дзвінків .

У наступній статті ми продовжимо розгляд таких додатків, адже на Whoscall і «Чорному списку» світ клином навряд чи зійшовся.

Володимир Осадчий


Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Сторінка 3 з 3

Оценітe матеріал

рейтинг: 3.5 з 5
голосів: 8

Дополнительная информация

rss
Карта