Відеокурс - WordPress професійний блог за один день

Кількість блогерів стає великим з кожною хвилиною. Для чого створюються всі ці сайти? Цілей безліч, починаючи від просування бренду і залученням людей в МЛМ бізнес , Закінчуючи простим заробітком, через продаж рекламних місць. Обзавестися власним блогом можна з мінімальними витратами, але для успішного розвитку сайту, потрібно навчитися всім тонкощам.

Якщо ви мрієте стати власником якісного блогу, але ніяк не дочекаєтеся моменту, коли приступите до його створення, курс навчання від Євгена Попова може стати для вас чудовою мотивацією.

Завдяки курсу « WordPress - професійний блог за один день »Ви зможете навчитися користуватися одним з найпопулярніших движків, а також всього за 1 день зможете створити професійний блог.


Завдяки цьому курсу ви не просто навчитеся користуватися CMS для створення сайту, але і отримаєте величезну кількість корисної інформації, яка допоможе вам перетворити звичайний сайт в прибутковий джерело доходу.

Чому варто скористатися даними курсом?

  • Ви заощадите масу часу.
  • Навіть новачки зможуть швидко в усьому розібратися.
  • Процес розробки сайту представлений в покрокової інструкції.
  • Відеонавчання набагато ефективніше.
  • При складанні курсу використовувалися тільки перевірені плагіни.
  • Інформація з курсу є унікальною і не має аналогів.
  • З курсу ви дізнаєтеся про все, що стосується створення сайту і вам не буде потрібно шукати додаткові джерела інформації.
  • Використовуючи курс, ви отримаєте знижку на оплату хостингу.

Відеокурси Євгенія Попова користуються величезною популярністю, а кожен з них розходиться багатотисячними тиражами. Меню курсу «WordPress - професійний блог за один день» виглядає так:

У меню відображаються всі розділи курсу. Навіть якщо у вас початковий рівень знань або ви взагалі вперше вирішили створити сайт, подивившись 15 годин відео-уроків, ви обов'язково в усьому розберетеся. Даний курс зібрав величезну кількість позитивних відгуків, що в черговий раз доводить його користь.

Крім самого курсу, який обійдеться вам в 45 $, ви отримаєте додаткові бонуси у вигляді електронної книги « 17 порад від професійного блогера », Урок за планом розвитку блогу на перший місяць, доступ до форуму, де ви зможете отримати відповіді на всі питання, а також доступ до курсу по HTML і CSS.

Крім самого курсу, який обійдеться вам в 45 $, ви отримаєте додаткові бонуси у вигляді електронної книги «   17 порад від професійного блогера   », Урок за планом розвитку блогу на перший місяць, доступ до форуму, де ви зможете отримати відповіді на всі питання, а також доступ до курсу по HTML і CSS

Зараз діють олімпійські знижки на даний інфопродукт, тому ви зможете отримати весь цей комплекс товарів за все за 1572 рубля. Для оплати доступна величезна кількість способів, а доставку можна замовити не тільки по Росії, але і в інші країни.

Раджу відвідати наступні сторінки:
- Плагін для виведення записів на WordPress
- Про що варто пам'ятати оптимізаторів?
- Як оновити WordPress?

Для чого створюються всі ці сайти?
Чому варто скористатися даними курсом?
Як оновити WordPress?

Дополнительная информация

rss
Карта