Відгуки про книгу Повернення в Едем

Серіал "Повернення в Едем" я дивилася, будучи підлітком. Тому, побачивши обкладинку, я вирішила вдатися до ностальгії, а заодно перевірити, наскільки близько до тексту зняли фільм.
Виявилося, що дуже близько, так що ніякої поворот сюжету сюрпризом для мене не став.
Мораль цієї байки проста: не ходіть, дівчата, заміж після шести тижнів знайомства. А то прекрасний принц може обернутися чудовиськом і згодувати дружину крокодилу. І взагалі, поважати себе треба, а то не життя, а каторга.
Думка сама по собі здорова, але її можна було б просто викреслити в мармурі і повісити куди-небудь на стінку. Тому що для книги, крім ідеї, бажаний цікавий сюжет і персонажі, яких можна співпереживати. А якщо навіть не співпереживати, то хоча б вірити в них. А в "Поверненні ..." з цим погано.
Чого вартий тільки план помсти головної героїні. Не можна так просто піти в поліцію, заявити про своє повернення і звинуватити мерзотника чоловіка в замаху на вбивство. Все б негайно отримали своє: героїня - сім'ю і стан, її діти - втрачену мати, мерзотник - окреме ліжко-місце і баланду тричі на день за рахунок держави. Але це занадто просто, так. Тому героїня вирішила влаштувати театралізоване дійство, а в фіналі вимагати у чоловіка відповіді наодинці в віддаленому маєтку, де немає зв'язку з цивілізацією, зате є вогнепальна зброя. І правда, що могло піти не так?
Серіал Повернення в Едем я дивилася, будучи підлітком
Але автору хотілося ефектною кульмінації, тому план спрацює, але для цього всі герої будуть вести себе, як ідіоти. Причому картонні ідіоти, тому що живі люди так не говорять і не надходять.
Окремо згадаю еротичні сцени. Смуток-туга мене з'їдає. "Він вперся в неї, як швидкий поїзд", - що це було? Не знаю, автор або перекладач подарував нам цю "Анну Кареніну в ліжку з ворогом", але так не треба. Просто ... з гуманізму по відношенню до читачів.
Але ж про серіал у мене були непогані спогади. І книга навіть непогано починалася, але потім автор, мабуть, вирішила, що писати про людей не так цікаво і дістала набір паперових ляльок, з якими і дограла уявлення до кінця. Ні, все-таки до деяких речей не варто повертатися, вийшовши з підліткового віку, щоб зберегти приємне враження.

І правда, що могло піти не так?
Він вперся в неї, як швидкий поїзд", - що це було?