Відключення послуги автоподовження інтернету на МТС

 1. Алгоритм роботи автоподовження
 2. Як відключити автоподовження

Напевно, користувачі МТС помітили, що безлімітний інтернет доповнюється автоподовження. Чи зручно це? Ймовірно? Але чи потрібно кожного клієнта - велике питання. Вся справа в тому, що найчастіше абоненти навіть і не підозрюють про наявність цієї опції в рамках свого тарифу і дуже дивуються, що кошти на балансі тануть на очах. Для того, щоб не опинитися в такій ситуації, необхідно якомога ретельніше ознайомитися з умовами свого тарифного плану. Зробити це можна на сайті МТС. А про те, як відключити автоподовження в разі його непотрібності, розглянемо більш докладно.

А про те, як відключити автоподовження в разі його непотрібності, розглянемо більш докладно

Алгоритм роботи автоподовження

Механізм простий. Кожному підключився в рамках тарифного плану або підключеної їм опції надається певний обсяг трафіку. Якщо користувач розумно користується ним і співвідносить кількість Гігабайт і розмах користування мережею, тоді йому цілком вистачає наданого обсягу на весь розрахунковий період. Але так буває не завжди. Тому, як тільки основний пакет трафіку закінчується, в автоматичному режимі підключається додатковий пакет.

Він може становити певну кількість гігабайт на деякий час і може надаватися разово, або кілька разів, підключаючись кожен раз по факту вичерпання ліміту. Наприклад, в рамках опції «Інтернет mini / maxi / vip», додатковий пакет може підключитися автоматично до 15 разів поспіль, поки не вступить в силу нова місячна квота основного пакета. Природно, використання трафіку понад квоту передбачає і витрати, в деяких випадках вельми чималі. Насправді, набагато краще, простіше і зручніше контролювати підключення та покупку трафіку самим. Тому частіше абоненти відключають автоподовження, а при гострій необхідності докупити трафік підключаються до таких опцій, як «Турбо-кнопки»

Отже, в яких же тарифних планах і опціях присутня автоподовження:

 • У лінійці тарифів «Смарт»;
 • На тарифі « ультра »;
 • «Біт»;
 • «Суперб»;
 • «Суперб Смарт»;
 • «Інтернет mini / maxi / vip».

Як відключити автоподовження

Позбутися від автоматичного підключення нових обсягів трафіку в будь-якому випадку можна в особистому кабінеті МТС. Як це зробити іншими способами:

 1. На ТП «Смарт і« Ультра »
 • Якщо абонент користується ТП Смарт або смарт міні, то тут додатково надається 500 Мб, коштувати це буде 95 руб.

Відключається за допомогою USSD-команди * 111 * 936 #.

 • При використанні тарифів «Smart Безлімітіще» «Smart Забугоріще» і «Ultra» абоненту понад квоту буде доступний 1 Гб, за ціною 150 рублів.

Відключається також по команді * 111 * 936 #.

 1. Інтернет Mini / Maxi / VIP »

В цьому випадку позбутися від автоподовження можна відправкою смс на короткий номер. До речі, саме на цих опціях додаткові пакети можуть надаватися автоматично до 15 разів, що встане абоненту в копієчку.

 • «Інтернет міні»;

Надається 500 Мб за 75 руб. Для відключення потрібно відправити текст «1» на номер 1600.

 • «Інтернет максі»;

Доступний 1 Гб за 150 руб .. дезактивувати можна, відправивши повідомлення на 1610 з текстом «1».

 • «Інтернет віп»;

Доступно 3 Гб за 350 рублів. Відключається по смс на номер 1660 текст «1».

 1. На опціях «БІТ», «Суперб» і «Суперб Smart»

Надається понад квоту 50 Мб, вартість пакета - 8 руб.

Відмовитися можна, відправивши смс-повідомлення з текстом «1» на 2520.

Доступно понад ліміт 500 Мб, ціна - 75 рублів. Відмова - надішліть «1» на 6280.

Також можна використовувати понад основного пакета 500 Мб, спишеться за них 75 рублів, відмовитися можна, відправивши повідомлення з текстом «1» на 6290.

В цілому, позбутися від автоподовження не так вже й складно, головне - відключити його вчасно, якщо не мають наміру користуватися опцією.

Чи зручно це?
Ймовірно?