Відновлення бази 1С 8.3, 8.2, 7.7

 1. Відновлення бази 1С 7.7
 2. Відновлення бази 1С 8.2 з резервної копії
 3. Відновлення 1С SQL-версії

Відновлення бази 1С - найпростіша відповідь на всі проблеми, що чекають системного адміністратора. Сервер заражений вірусом? Відновлення 1С спасаёт положення. Зламався диск? Відновлення бази 1С - і система готова до роботи.

При будь-яких незрозумілих обставинах відновлюйте 1С! Все, що вам потрібно - це утиліта Handy Backup, здатна в лічені хвилини створити або відновити потрібну вам резервну копію будь-яких даних 1С. Спробуйте відновити 1С за допомогою Handy Backup!

Handy Backup дозволяє виконувати автоматичний бекап 1С версій 7.7, 8.2 і 8.3, як для основних даних, так і для баз SQL. Використовуючи Handy Backup для зберігання і відновлення баз 1С, ви отримуєте наступні переваги:

Відновлення бази 1С - найпростіша відповідь на всі проблеми, що чекають системного адміністратора

повна автоматизація
Програма автоматично шукає на комп'ютері дані 1С для створення резервних копій , Обробляє їх і, якщо потрібно, відновлює в початковий (або будь-яке зазначене) місце.

повна автоматизація  Програма автоматично шукає на комп'ютері дані  1С для створення резервних копій  , Обробляє їх і, якщо потрібно, відновлює в початковий (або будь-яке зазначене) місце

Зберігання даних в "рідному" форматі
Handy Backup не змінює формат даних в резервних копіях; як наслідок, будь-які дані з резервної копії можна відкрити, перемістити, скопіювати або відредагувати як звичайний файл.

Зберігання даних в рідному форматі  Handy Backup не змінює формат даних в резервних копіях; як наслідок, будь-які дані з резервної копії можна відкрити, перемістити, скопіювати або відредагувати як звичайний файл

часткове відновлення
Іноді повне відновлення бази 1С не потрібно; в цьому випадку користувач може вибрати окремі файли з резервної копії та відновити їх вручну або за допомогою Handy Backup.

часткове відновлення  Іноді повне відновлення бази 1С не потрібно; в цьому випадку користувач може вибрати окремі файли з резервної копії та відновити їх вручну або за допомогою Handy Backup

Спрощення технічного обслуговування 1С
Для безпечного виконання таких операцій, як тестування або синхронізація баз 1С на різних серверах, досить виконати відновлення бази 1С з копії в обраному місці.

Спрощення технічного обслуговування 1С  Для безпечного виконання таких операцій, як тестування або синхронізація баз 1С на різних серверах, досить виконати відновлення бази 1С з копії в обраному місці

Робота з вмістом бази 1С за певний період
регулярне резервне копіювання 1С дозволяє згодом вибрати копію за певну дату для відновлення бази 1С та отримання доступу до інформації за цей час.

Для відновлення бази 1С 8.3 або більш ранніх версій з резервної копії вам знадобиться резервна копія, яку ви хочете відновити.

 1. Відкрийте Handy Backup, створіть завдання відновлення на Кроці 1.
 2. Виберіть файл backup.hbi в сховище резервних копій на Кроці 2.
 1. Програма сама визначить, як відновити 1С 8.3 або іншою версією в вихідне місце.
 2. Якщо ви хочете змінити місце відновлення або клонувати базу, натисніть на кнопку "Змінити місце".

Щоб уникнути випадкового пошкодження актуальних даних, відновлювати базу 1С найкраще в місце, звідки вони були видалені. При необхідності, для нового місця відновлення потрібно створити свою конфігурацію.

Створивши нову конфігурацію 1С, ви можете налаштувати завдання відновлення так, як описано в керівництві користувача . Потім виконайте налаштовану завдання, запустивши її вручну або автоматично за розкладом.

Вищеописана послідовність дій застосовується для відновлення 1С будь-якої версії. Варто, однак, вказати на деякі особливості роботи з окремими версіями 1С.


Відновлення бази 1С 7.7

Резервні копії 1С 7.7 можна створювати і відновлювати тільки методом файлового копіювання (file copy), в силу технічних обмежень, що накладаються 1С 7.7.


Відновлення бази 1С 8.2 з резервної копії

Найпопулярніша зараз версія 1С 8.2 дозволяє зберігати і відновлювати резервні копії з використанням внутрішніх механізмів системи 1С, що прискорює роботу і підвищує надійність зберігання даних.


Відновлення 1С SQL-версії

Для систем, що використовують зберігання даних 1С на SQL-серверах, також передбачена широка підтримка автоматизації резервного копіювання та відновлення даних. Handy Backup підтримує резервне копіювання СУБД : MariaDB, MySQL, MS SQL, PostgreSQL та ін.

Версія Handy Backup Server Network дозволяє організувати бекап і відновлення 1С на будь-якій кількості вилучених машин в мережі. Детальний опис завдання віддаленого відновлення (наприклад, як відновити 1С 8.2 з пристрою NAS) ви можете знайти в керівництві.

Версія 8.0.3 від 3 червня 2019. 104 MB
Програма резервного копіювання Handy Backup. 27800 RUB за ліцензію

Виконуйте бекапи і відновлення баз даних 1С в версії Handy Backup Server Network! Безкоштовний повнофункціональний пробний період - 30 днів!

Відновлення 1С за допомогою Handy Backup з резервної копії - простий, ефективний і надійний метод захисту даних 1С від будь-яких порушень їх цілісності.

Економте ваш час і ресурси вашого підприємства з Handy Backup!


Дізнайтеся докладніше про бекапе інших баз даних:

Сервер заражений вірусом?
Зламався диск?