Відновлення видалених контактів з iPhone або iPad

 1. Про це керівництві Difficulty: easy Steps: up to 6 Time needed: 2 - 10 minutes Це керівництво...
 2. Експорт контактів з iPhone
 3. 1. Пошук віддалених контактів iPhone
 4. 2. Перегляд і експорт контактів
 5. Відновлення видалених контактів
 6. Інші підходи до експорту контактів
 7. Recovering Google Contacts
 8. Як перенести контакти на iPhone
 9. Щоб імпортувати контакти з iOS на інші платформи
 10. Як імпортувати контакти з CSV в Outlook
 11. 1. В Outlook запустите імпорт.
 12. 2. Виберіть «Імпорт з іншої програми або файлу»
 13. 3. Виберіть «Відключені запитом значення (Windows)
 14. 4. Виберіть файл CSV.
 15. 5. Виберіть, куди ви хочете, щоб контакти
 16. 6. Необов'язково: перезавантажте CSV-файл в Excel
 17. 7. Підтвердіть імпорт.
 18. Щоб імпортувати контакти iPhone в адресну книгу Mac
 19. Інші ресурси

Про це керівництві

Difficulty: easy
Steps: up to 6
Time needed: 2 - 10 minutes

Це керівництво допоможе вам зробити наступне:

 1. експорт контактів з адресної книги iOS в форматі, який ви можете легко імпортувати в інше місце
 2. Відновіть втрачені і віддалені контакти , Навіть якщо у вас немає резервної копії.
 3. імпорт контактів на інший iPhone або на телефон Android, Gmail або інші системи.

Якщо ви хочете пропустити введення, ви можете клацнути по будь-якому з розділів вище, і це приведе вас до дії. Ми також зібрали ноу-хау в цьому керівництві в відео нижче.

вам знадобитися

ПК з Windows або Mac

ПК з Windows або Mac

облікові дані iCloud

облікові дані iCloud

Або резервна копія iTunes

Або резервна копія iTunes

iPhone Backup Extractor

Експорт контактів з iPhone

Найпростіший спосіб отримати контакти з вашого iPhone - завантажити їх з iCloud або використовувати вбудований механізм резервного копіювання Apple для створення захищеної резервної копії ваших даних. Потім, використовуючи безкоштовну версію iPhone Backup Extractor, ви можете переглядати і експортувати свої контакти в декількох форматах, окремо або навалом.

Ми можемо зробити це в два етапи:

 1. Запустіть iPhone Backup Extractor, щоб знайти контакти iPhone
 2. Перегляд і експорт контактів iPhone

1. Пошук віддалених контактів iPhone

Ваш iPhone може бути налаштований для зберігання своїх контактів в iCloud, і він також може автоматично підтримувати їх в iCloud або через iTunes.

Якщо ви встановите безкоштовну версію iPhone Backup Extractor ( завантажити ), Як тільки вона запуститься, в ній будуть перераховані всі резервні копії на вашому комп'ютері і коли вони були в останній раз зняті. Це також дозволить вам увійти в iCloud, де ви можете перевірити свої контакти iCloud і резервні контакти iCloud. Ось як це виглядає:

Перевірка останніх резервних копій в iPhone Backup Extractor

Якщо вам потрібно оновити резервну копію iCloud, щоб отримати свіжі дані, у нас є керівництво тут . У Apple є відмінне керівництво, яке пояснює, як оновлювати або створювати резервну копію iTunes .

2. Перегляд і експорт контактів

Тепер для дійсно простий частини: перегляд і отримання контактів з iPhone Backup Extractor.

Тепер для дійсно простий частини: перегляд і отримання контактів з iPhone Backup Extractor

Список резервних копій iTunes і iCloud в програмі iPhone Backup Extractor

Натисніть на резервну копію або на обліковий запис iCloud, яку ви хочете переглянути в лівій частині вікна iPhone Backup Extractor. Основна частина вікна буде оновлена, щоб показати вам огляд даних у вашій резервної копії. Щоб експортувати всі контакти з вашого iPhone, натисніть значок «Контакти» або текст під ним.

Витяг контактів з резервної копії iTunes

iPhone Backup Extractor will ask you where you'd like to save the exported contacts, and once you have chosen a folder, your contacts will be exported there.

Ми експортуємо контакти в трьох форматах одночасно, так що ви можете використовувати їх практично з будь-якою іншою системою, яку ви можете переглянути або імпортувати. це:

 • Contacts.vcf: це один великий файл VCard , Який використовується більшістю систем адресних книг. Всі ваші контакти знаходяться в одному файлі.
 • vcards / *. vcf: ми створюємо цю спеціальну папку «vcard» для зберігання окремих файлів VCard. Деякі системи контактів не можуть працювати з красивим акуратним способом згортання всіх ваших контактів в один картковий файл, тому їх потрібно розділити може бути зручно. Якщо ви хочете відправити кому-то один контакт, це краще.
 • Contacts.csv: це список ваших контактів через кому. Ви можете переглянути його у текстовому редакторі або за допомогою електронної таблиці, наприклад Microsoft Excel. Якщо ви хочете скопіювати і вставити кілька деталей, цей формат може бути кращим для вас.

Різні формати контактів, що експортуються програмою iPhone Backup Extractor

Якщо ви хочете переглянути контакти і вибірково експортувати їх, є і простий спосіб зробити це. Замість того, щоб натискати на значок контактів, виберіть «Preview, а потім« Contact в лівій частині вікна. Це дозволить вам переглядати контакти, доступні для експорту, і потім ви можете вибрати їх і натиснути «Витягнути».

Витяг контактів з iPhone Backup Extractor

Відновлення видалених контактів

iPhone Backup Extractor може автоматично шукати і відновлювати видалені контакти на вашому пристрої iOS. Це можна зробити за допомогою ряду фірмових методів судового відновлення iOS .

Щоб відновити видалені контакти, ви можете використовувати звичайний процес, показаний вище. Але переконайтеся, що опція «Показати видалені дані» відзначена в меню «Програми» додатка.

Інші підходи до експорту контактів

Залежно від вашої установки у вас можуть бути інші варіанти експорту деяких або всіх ваших контактів. Ці параметри не працюватимуть для всіх користувачів і не будуть мати гнучкість iPhone Backup Extractor і можливістю відновлення видалених контактів.

If you have your iOS device configured to synchronise its contacts with iCloud (ie. Not just having iCloud enabled and contacts on your device, but have the contacts stored in the iCloud account), you could log in to Apple's icloud.com site and export or recover some of them from there.

Exporting contacts directly from iCloud.com Exporting contacts directly from iCloud Recovering deleted contacts directly on iCloud.com

Аналогічним чином, в залежності від того, що ви плануєте робити з експортованими контактами, може мати сенс налаштувати ваш iPhone на синхронізацію зі службою контактів, яка може, наприклад, також синхронізуватися з іншими пристроями, відмінними від iOS. У разі сумнівів звертайтеся в нашу службу підтримки за порадою.

Recovering Google Contacts

Many iPhone users use their Gmail accounts for email and contacts. If this is the case, and your default contacts account is your Google account, and not your iCloud account, recovery from iCloud does not make sense. Fortunately, it's possible to recover contacts from Gmail easily enough, too. To do this, you should:

 1. Browse to contacts.google.com and log in
 2. Click "More" on the left-hand side of the window
 3. Click "Undo changes"

This will bring up an "Undo" window, and that'll let you roll back and recent changes to contacts. Be aware that as well as recovering deleted contacts, this will also undo any changes you've made recently. So be careful!

So be careful

Recovering deleted Google contacts

Як перенести контакти на iPhone

Передача ваших контактів ще простіше і займає не більше кількох хвилин.

 1. У щойно витягнутої папці з контактами знайдіть файл Contacts.vcf. Надіслати це фото собі в якості вкладення.
 2. Відкрийте електронний лист, який ви тільки що відправили, зі свого iPhone. Переконайтеся, що ви використовуєте поштове клієнтську програму за замовчуванням від Apple, інакше процес відновлення може завершитися невдало.
 3. Натисніть на вкладення, і вас запитають, чи хочете ви перенести всі контакти на ваш iPhone. Натисніть на кнопку «Додати контакти». Вам буде поставлено питання, чи хочете ви створити нові контакти або об'єднати їх з тим, що вже є у вашому списку. Після імпорту ви повинні повернути всі свої контакти на свій iPhone.

Щоб імпортувати контакти в iOS: об'єднати або створити новий

Щоб імпортувати контакти з iOS на інші платформи

iPhone Backup Extractor може експортувати ваші контакти в різних форматах, але за замовчуванням використовується формат vCard / VCF , Так як він самий портативний і з ним найпростіше працювати. Якщо ви хочете отримати детальну інформацію, ви можете експортувати свої контакти в формат CSV. Однак ми рекомендуємо vCard.

У нас є докладні інструкції про те, як імпортувати ваші контакти в Gmail на нашому блозі. У нас також є стаття бази знань «Як імпортувати в Android» для докладного керівництва про те, як імпортувати дані назад на ваш пристрій Android.

Після того, як ви розпакували файл контактів, ви повинні відкрити його в будь-якій програмі, яку ви використовуєте для управління контактами. Це може бути веб-програма, така як Gmail або Hotmail, або настільний додаток, таке як Outlook або Apple Mail.

Це може бути веб-програма, така як Gmail або Hotmail, або настільний додаток, таке як Outlook або Apple Mail

Відкриття файлу VCF за допомогою Outlook

Кожна програма відкриває контакти по-іншому, але майже всі будуть працювати або з VCard, або з CSV-файлами, які виробляє iPhone Backup Extractor. Параметри для Google Mail описані нижче.

Імпорт контактів Gmail

Як імпортувати контакти з CSV в Outlook

Якщо ви використовували iPhone Backup Extractor для відновлення контактів iPhone з резервної копії в CSV-файл і тепер хочете отримати їх в Outlook, ось вам керівництво.

1. В Outlook запустите імпорт.

Запустіть Outlook. Потім в Outlook натисніть «Файл», «Відкрити», потім «Імпорт».

Потім в Outlook натисніть «Файл», «Відкрити», потім «Імпорт»

В Outlook виберіть Файл → Відкрити → Імпорт

2. Виберіть «Імпорт з іншої програми або файлу»

Виберіть Імпорт з іншої програми або файлу.

3. Виберіть «Відключені запитом значення (Windows)

Виберіть значення, розділені комами (Windows)

4. Виберіть файл CSV.

Виберіть файл CSV, який ви створили за допомогою iPhone Backup Extractor, і вирішите, чи хочете ви, щоб програмне забезпечення створювало дублікати ваших контактів, якщо у вас є більше одного набору інформації для певної людини.

Виберіть файл CSV, який ви створили за допомогою iPhone Backup Extractor, і вирішите, чи хочете ви, щоб програмне забезпечення створювало дублікати ваших контактів, якщо у вас є більше одного набору інформації для певної людини

Виберіть файл CSV для iPhone.

5. Виберіть, куди ви хочете, щоб контакти

Виберіть папку, в якій ви хочете, щоб контакти йшли. Ймовірно, ви захочете розмістити їх в папці контактів Outlook.

Ймовірно, ви захочете розмістити їх в папці контактів Outlook

Виберіть папку призначення

6. Необов'язково: перезавантажте CSV-файл в Excel

Якщо ви бачите таку помилку, завантажте файл CSV в Excel, збережіть його, а потім спробуйте імпортувати його знову. Тепер він повинен працювати.

Тепер він повинен працювати

Скріншот помилки перекладу

7. Підтвердіть імпорт.

Натисніть «Готово», щоб підтвердити імпорт.

Натисніть «Готово», щоб підтвердити імпорт

Скріншот підтвердження

Це воно! Тепер ваші контакти повинні бути імпортовані.

Щоб імпортувати контакти iPhone в адресну книгу Mac

Щоб імпортувати CSV контакти в адресну книгу Mac, спочатку необхідно встановити нову групу, а потім вибрати правильні налаштування для збереження контактів.

 1. Відкрийте адресну книгу Mac ( «Контакти» на панелі запуску) і створіть «Нову групу» за допомогою меню, що розкривається «Файл».

  Нова група Нова група

 2. Дайте новій групі ім'я, скажімо «контакти iPhone»

  Дайте групі ім'я Дайте групі ім'я

 3. Виділіть нову групу. У спадному меню виберіть «Імпорт»

  варіант імпорту варіант імпорту

 4. Знайдіть витягнутий CSV-файл контактів з контактами iPhone, двічі клацніть його та виберіть «Відкрити».

  Відкрийте CSV Відкрийте CSV

 5. Якщо файл CSV не містить стовпці заголовка, зніміть прапорець «Ігнорувати першу карту».

  Ігнорувати першу карту Ігнорувати першу карту

 6. Натисніть «ОК» і вуаля! Ваші контакти тепер повинні бути імпортовані на ваш Mac!

  імпортовані контакти імпортовані контакти

Якщо можливість будь-коли знову втратити ваші контакти не дає вам спокою, ви завжди можете створити резервну копію адресної книги Mac для безпеки. Вміст Mac може бути легко синхронізовано з телефоном, якщо вам це коли-небудь знадобиться.

Інші ресурси

Можливо, вам допоможуть наступні документи: