Вінниця в зону ураження снарядів не влучає - міськрада - Новини України - Влада міста просять людей що зберігаються спокій і займатися повсякденною діяльністю

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Люди залишають Калинівку. Фото: twitter.com/Yurko_sViy

Вінниця в зону ураження снарядів не влучає - міськрада https://cdn.segodnya.ua/img/article/10590/75_main_new.1506459866.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10590/75_tn.1506459866. jpg 2017-09-27T00: 04: 10 + 03: 00 Україна Влада міста просять людей що зберігаються спокій і займатися повсякденною діяльністю

територія міста Вінниця в зону ураження боєприпасів, які вибухають на військових складах у Вінниці, не підпадає. Про це повідомляє Вінницька міськрада .

"Шановні жителі міста Вінниця! У місті Калинівка на складах боєприпасів виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Доводимо до вашого відома, що територія міста Вінниця в зону ураження наявних на зазначених складах боєприпасів не потрапляє. Прохання зберігати спокій і займатися повсякденною діяльністю. Ситуація знаходиться під контролем обласної та міської влади ", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, в місті Калинівка в 20 кілометрах від Вінниці відбуваються вибухи на складах з боєприпасами і зброєю. Місцеві жителі йдуть по трасі в бік від вибухів. Зараз перекрито Київське шосе під Вінницею.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку