Виплати за вкладами МММ-2012 в Читі припинені в зв'язку з «режимом спокою»

  1. «Режим спокою» введений в читинський офісах МММ-2011, у зв'язку з цим виплати за вкладами припинені...

«Режим спокою» введений в читинський офісах МММ-2011, у зв'язку з цим виплати за вкладами припинені до 15 червня.

Про це ІА «Чіта.Ру» повідомив десятник гілки МММ-курс Олександр.

«Потрібно уважніше дивитися, в якій країні закриваються офіси. Це відбувається на Україні, де існують проблеми з владою. І ця інформація в ЗМІ занадто заважає працювати. На даний момент введений режим спокою, для того щоб відкривалися нові вклади. Виплати припинені до 15 червня. Внески приймаються, так як знову повертається стара система депозитних вкладів під більш високий відсоток - 45%, 55% і 56% відсотків на місяць », - розповів він.

Він також уточнив, що в Читі живуть 15 тисяч вкладників МММ-2011.

31 травня ІА «ФедералПресс» повідомило про масове закриття офісів МММ.

видання «ЮрістОнлайн» повідомляє, що Мавроді на ажіотаж навколо повернення вкладів ніяк не відреагував.

У березневому номері журналу «Forbes» викладач Вищої школи економіки Генріх Пенікас передбачив обвал піраміди в червні, коли будуть в масовому порядку розморожувати «надприбутковий» річні депозити.

24 травня Мавроді в своєму блозі оголосив про різке зниження «прибутковості» по вкладах учасників системи і пов'язаних з цим нових умовах, які він назвав «Операцією Фенікс». Мавроді також написав, що зміни введені у відповідь «безперервні провокації і істерики в пресі, все посилюється активність влади з протидії Системі в цілому ряді країн».

11 травня в Новосибірській області на вимогу прокурора щодо Мавроді порушено кримінальну справу за частиною 5 статті 33, частини 1 статті 171 КК РФ «пособництво в незаконному підприємництві». Раніше справу за частиною 1 статті 171 КК РФ «Незаконне підприємництво» було порушено стосовно жителя Новосибірської області Олексія Астаф'єва.