Віртуальна гітара - Створення музики на комп'ютері

Програми для створення музики на комп'ютері

Ми вітаємо і дякуємо Вам за відвідування нашого сайту! У нас Ви знайдете все найнеобхідніше для музичної творчості. Ви абсолютно безкоштовно маєте можливість ознайомитися з програмами для створення музики (віртуальними студіями , звуковими редакторами , VSTi-інструментами , VST плагінами звукових ефектів і обробки звуку, семплерах і бібліотеками семплів ), Здатними задовольнити будь-які музичні жанри і сфери їх застосування, навчальної літературою і відеоуроками (Мастеринг, майстерність звукозапису, робота з музичними віртуальними студіями і ін.). Сподіваємося, він буде корисним для Вас. Всі матеріали, розміщені на сайті, для ознайомлювального використання!

VST-плагіни бас-гітари
VST-плагіни бас-гітари


VST-плагіни електрогітари
VST-плагіни електрогітари

VST-плагіни акустичної гітари
VST-плагіни акустичної гітари

Віртуальні інструменти (VSTi) - це програмні музичні інструменти, які підключаються до основного хосту ( віртуальної студії ) І керовані зовнішньої апаратною клавіатурою (MIDI-клавіатурою, зовнішнім синтезатором) по протоколу MIDI. VST (Virtual Studio Technology) - цей формат був спочатку розроблений фірмою Propellerheads, а потім стала застосовуватися в програмних продуктах Steinberg. для створення музики VSTi (їх сьогодні достатня кількість і багато є аналогами своїх залізних побратимів) - невичерпне джерело натхнення.

Fender Stratocaster® є і завжди був найпопулярнішою електричної гітарою з моменту її створення в 1954 році. Його унікальний звук є фаворитом багатьох кращих світових гітаристів і був показаний на незліченних історичних записах у всіх жанрах музики.

Його унікальний звук є фаворитом багатьох кращих світових гітаристів і був показаний на незліченних історичних записах у всіх жанрах музики

Віртуальний інструмент на основі семплів RealStrat точно відтворює звук Stratocaster® з точки зору звуків і іграбельності. Передові технології дають своїм користувачам свободу створювати все, від простих технік гри до найскладніших соло. Якщо ви серйозно ставитеся до створення дійсно реалістичного звучання соло і гітарних композицій для ваших пісень, наш продукт під назвою RealGuitar - саме те, що вам потрібно.

Якщо ви серйозно ставитеся до створення дійсно реалістичного звучання соло і гітарних композицій для ваших пісень, наш продукт під назвою RealGuitar - саме те, що вам потрібно

RealGuitar - це віртуальний інструмент на основі семплів з інноваційним підходом до моделювання звуку гітари і грі на гітарі на клавіатурі. VST-плагіни акустичної гітари. (Перезаліто)


У пакет увійшли одинадцять плагінів акустичної гітари: Synapse Audio Plucked String VSTi.v4.0, Cuttermusic Revitar VSTi v2.0, DSK AkoustiK GuitarZ, DSK Guitars Acoustic, DSK Guitars Nylon, DSK Dynamic Guitars, Milk Guitar v1.9.1, Spicy Guitar, bigcat Instruments FS Blues Steel Guitar, bigcat Instruments MF Concert Guitar, Necromare Simple Acoustic Guitar. VST-плагіни електрогітари. (Перезаліто)

У пакет входять дванадцять плагінів електрогітари: The Abstrcat Guitar, DSK ElectriK GuitarZ, DSK Guitars Steel, DVS Guitar, NUSofting Microrock Pro, Strat-a-Varius VST, Suburban Guitarist, SuperRiff Guitar, bigcat Instruments Cute Emily Guitar, bigcat Instruments Cute Emily Dirty , Iridium Iris Lethality, ReFX Slayer 2 VSTi v.2.6.
Rob Papen RG v1.6.2f - унікальний плагін для треків, який набагато більше, ніж просто «віртуальний гітарист Rhythm Guitar».

За допомогою вбудованого секвенсора RG можна створювати класичні патерни Rhythm Guitar, але крім цього ви можете використовувати функції синтезатора і ефекти для створення нових свіжих гітарних грувів. Strum Acoustic GS-2 - моделює синтезатор акустичної гітари, який приносить свіже рішення продюсерам і композиторам для створення треків акустичної гітари.

Заснований на самій останньої технології фізичного моделювання AAS, STRUM містить в собі колекцію акустичних гітар зі сталевими і нейлоновими струнами. Складний "голосовий" модуль автоматично відтворює акорди, зіграні на клавіатурі, так, як якщо б Ви грали їх на реальній гітарі. Ample Sound AGG 2 VST v2.5.5 - оновлена віртуальна гітара від Ample Sound.

Цілком достатня Гітара G, що передається звук гітари Gibson Les Paul Custom в Вашу студію. Ample Sound AGG 2 VST v2.5.5 записаний, використовуючи гітару Gibson Les Paul Custom, з 5000 семплами, близько 4.9 Гб - об'ємом бібліотеки і Neck + Middle 2 групами подгрузки інструменту. Кожна нота гітари з реальними семплами - ніяких ресемплов. Природний сустейн - ніяких семпловие лупов. Доданий Ріффер.