Вірус все папки на флешці перетворилися в ярлики

  1. лікування вірусу
  2. Прибираємо атрибут прихований у папок
  3. Автор рекомендує прочитати:

Досить часто зустрічається сьогодні вірус, коли все папки на флешці стають прихованими, а замість них з'являються ярлики з тими ж назвами, але сприяють поширенню шкідливої   програми   , У багатьох викликає деякі труднощі Досить часто зустрічається сьогодні вірус, коли все папки на флешці стають прихованими, а замість них з'являються ярлики з тими ж назвами, але сприяють поширенню шкідливої програми , У багатьох викликає деякі труднощі. Чи не занадто складно видалити цей вірус, складніше буває позбутися його наслідків - прибрати атрибут прихований у папок, враховуючи що у властивостях цей атрибут неактивний. Давайте по порядку розглянемо, що робити, якщо така напасть як приховані папки і ярлики замість них трапилася з вами.

Примітка: проблема, коли через вірус на флешці зникають всі папки (стають прихованими), а замість них з'являються ярлики, досить поширена. Щоб в майбутньому захиститися від таких вірусів, рекомендую звернути увагу на статтю Захист флешки від вірусів .

лікування вірусу

Якщо антивірус не прибрав цей вірус сам (чомусь деякі антивіруси не бачать його), то можна поступити наступним чином: натискаємо правою клавішею миші по ярлику папки, створеним цим вірусом, і дивимося у властивостях, на що саме вказує цей ярлик. Як правило, це якийсь файл з розширенням. exe, що знаходиться в папці RECYCLER в корені нашої флешки. Сміливо видаляємо цей файл і всі ярлики папок. Та й саму папку RECYCLER можна також видалити.

Якщо на флешці присутній файл autorun. inf, то також видаліть і його - цей файл провокує флешку автоматично щось запускати після того, як Ви її вставили в комп'ютер.

І ще один момент: на всякий випадок пройдіть в папку:

    Для Windows 7 C: \ users \ ваше ім'я користувача \ appdata \ roaming \ Для Windows XP C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Application Data \

І якщо там виявляться будь-які файли з розширенням. exe, видаліть їх - їх там бути не повинно.

До речі, якщо Ви не знаєте, як відобразити приховані папки, то про всяк випадок ось що потрібно зробити: зайдіть (Windows 7 і Windows 8) в Панель управління, там виберіть пункт "Параметри папок», вкладку «Вид» і ближче до кінця списку встановіть опції, щоб комп'ютер відображав і приховані і системні файли з папками. Бажано також прибрати галочку «не відображати розширення зареєстрованих типів файлів». У підсумку, на флешці Ви будете бачити і самі приховані папки і ярлики на них, до тих пір, поки останні не будуть видалені.

Прибираємо атрибут прихований у папок

.responsive2 {width: 300px; height: 300px} @media (min-width: 500px) {. responsive2 {width: 336px; height: 280px}} responsive2 {width: 300px; height: 300px} @media (min-width: 500px) {

Неактивний атрибут прихований у папок Windows XP

Неактивний атрибут прихований у папок Windows XP

Приховані папки Windows 7

Після того, як вірус вилікуваний антивірусом або вручну, залишається одна проблема: всі папки на накопичувачі так і залишилися прихованими, причому зробити їх видимими стандартним способом - змінивши відповідне властивість не виходить, так як галочка «прихований» неактивна і затемнено. В такому випадку необхідно створити в корені постраждалої флешки bat файл з наступним змістом:

Attrib - s - h - r - a / s / d

Потім запустити його від імені адміністратора, в результаті чого проблема повинна зважитися. Як створити bat файл: створюємо звичайний файл в блокноті, копіюємо туди вищевказаний код і зберігаємо файл з будь-яким ім'ям і розширенням файлу. bat

Автор рекомендує прочитати:

Як прибрати вірус і зробити папки видимими

Знайшов на просторах мережі ще один спосіб позбутися від описаної проблеми. Цей спосіб, мабуть, буде простіше, але не скрізь спрацює. Однак в більшості випадків він все ж допоможе привести USB флешку і дані на ній в нормальний стан. Отже, створюємо bat файл такого змісту, після чого запускаємо його від імені адміністратора:

: Lable cls set / p disk_flash = "Vvedite bukvu vashei fleshki:" cd / D% disk_flash%: if% errorlevel% == 1 goto lable cls cd / D% disk_flash%: del * .lnk / q / f attrib - s - h - r autorun. * del autorun. * / F attrib - h - r - s - a / D / S rd RECYCLER / q / s explorer. exe% disk_flash%:

після запуску комп'ютер запросить ввести букву, відповідну Вашої флешці, що і слід зробити. Потім, після того, як автоматично будуть видалені ярлики замість папок і сам вірус, за умови знаходження його в папці Recycler, Вам буде показано вміст вашого USB накопичувача. Після цього рекомендую, знову ж таки, звернути на вміст системних папок Windows, мова про які йшла вище, в першому способі позбутися від вірусу.