VisitWeb (ВізітВеб) - тізерна рекламна мережа

 1. Огляд тізерній мережі ВізітВеб (VisitWeb)
 2. Купуємо трафік в VisitWeb - переваги для рекламодавця
 3. Монетизація сайту з VisitWeb - переваги для веб-майстра
 4. Відгуки про VisitWeb com від рекламодавців і веб-майстрів

Розглянемо добре зарекомендувала себе тизерну рекламну мережу ВізітВеб (офіційний сайт visitweb.com ), Стабільно працюючу з 2009 року, яка надає безліч можливостей для рекламодавців і веб-майстрів в продажу та купівлі десктоп і мобільного трафіку різних тематик, відгуки рекламодавців і власників майданчиків про даної рекламної мережі.

Огляд тізерній мережі ВізітВеб (VisitWeb)

VisitWeb (ВізітВеб) - сучасна тізерна рекламна мережа, з якою співпрацюють тисячі рекламодавців і веб-майстрів, основною спеціалізацією якої є купівля та продаж розважального, жіночого, новинного і Adult трафіку.

В системі ВізітВеб є такі формати реклами:

 1. CPC (оплата за кліки по тізера) - реклама з оплатою за відвідувача.
 2. Embed - реклама з'являється поверх відео, картинок. Оплата за кожен клік по рекламі.
 3. Обмін (обмін трафіком) - повернення накопичених кліків по обміну трафіком. Для обміну додайте сайт і блок з включеною опцією «обмін» в інтерфейсі вебмайстра. Хороший варіант для новинних та інших сайтів з високою відвідуваністю для збільшення цільової аудиторії.
 4. CPA (оплата за дію) - оплата здійснюється за певну дейтсвіе: реєстрація, здійснення покупки, завантаження файлу, перехід на цільову сторінку, заповнення анкети / замовлення / форми і т.п.
 5. Нетізерние формати - формати при яких перехід на сайт рекламодавця здійснюється при першому натисканні відвідувача в будь-якій області сайту вебмастера. Дані формати не потребують зайвої установки тізерів.
  1. ClickUnder (клікандери) - відкриття сторінки рекламодавця відбувається при першому натисканні відвідувача в будь-якому місці сайту.
  2. Mobile Blind - це тип реклами, при якому відвідувач, заходячи на сайт вебмастера, потрапляє відразу на сайт рекламодавця (відбувається підміна відвідуваного сайту). При цьому, такий формат реклами не вплине на органічну видачу сайту вебмастера. Даний формат тільки для мобільного трафіку.
  3. Lite Blind - після першого кліка користувача в будь-якій області сайту вебмастера, фокус переноситься на сайт рекламодавця, а споконвічний сайт вебмастера залишається фоном в іншій вкладці. Підходить для всіх видів трафіку.
 1. FullScreen - при цьому форматі, контент на сайті веб-майстра перекривається контентом сайту рекламодавця з хрестиком для закриття в правому верхньому куті. Даний формат доступний для мобільного і декстопов реклами.

Компанія VisitWeb має безліч переваг, як для рекламодавців, що бажають купити якісний трафік, так і для веб-майстра, який бажає вигідно монетизувати свої сайти, тому розглянемо окремо основні плюси і мінуси співпраці з Візит Веб для кожної категорії партнерів.

Купуємо трафік в VisitWeb - переваги для рекламодавця

Купуємо трафік в VisitWeb - переваги для рекламодавця

 1. Основна спеціалізація ВізітВеб - це розважальний і Адалт трафік (в мережі третину всього ринку СНД і РФ). Але також багато трафіку жіночої, новинний, товарної тематики, а також авто, фінанси, будинок, сім'я, здоров'я, нерухомість.
 2. Ретельна модерація всіх майданчиків в системі.
 3. У мережі 8 форматів тізерній реклами, клікандери і інші формати. Десктоп і мобільний трафік.
 4. Великий вибір фільтрів для настройки рекламної компанії.
 5. Широкі можливості по охопленню мобільного аудиторії. Орієнтування по мобільних пристроїв, операторам, браузерам. Ціна за клік від 0,07 рубля).
 6. Якісна підтримка.

Якісна підтримка

Монетизація сайту з VisitWeb - переваги для веб-майстра

 1. ВізітВеб - вигідна монетизація новинних, розважальних і жіночих тематик сайтів.
 2. У тизерну мережу VisitWeb приймаються сайти з відвідуваністю від 50 осіб на добу.
 3. Різні формати реклами для вигідною монетизації мобільного і десктопного трафіку.
 4. Якісна статистика по всіх майданчиках, зручний інтерфейс, щоденні виплати зароблених коштів без обмежень.
 5. Зручна і проста настройка реклами для своїх майданчиків по безлічі критеріїв.
 6. Вигідна монетизація мобільного трафіку.
 7. Вигідна дворівнева партнерська програма для всіх зареєстрованих учасників.

Вигідна дворівнева партнерська програма для всіх зареєстрованих учасників

Відгуки про VisitWeb com від рекламодавців і веб-майстрів

За весь час роботи тізерній мережі візітвеб кому про неї в більшості випадків склалися тільки позитивні відгуки і думки у вебмайстрів і рекламодавців, більшість з яких співпрацюють VisitWeb не перший рік. Порівнюючи відгуки про ВізітВеб на багатьох сайтах, можна сміливо стверджувати, що вона користується попитом у веб-майстрів, завдяки зручним і вигідним умовам роботи, а також відгуки про VisitWeb позитивні і у багатьох веб-майстрів, особливо у тих, хто викуповує великими обсягами трафік для своїх сайтів. Свої відгуки про VisitWeb com залишайте в коментарях до даної статті, реєструйтеся в ній, купуйте і продавайте трафік, а також діліться статтею в соціальних мережах.

Свої відгуки про VisitWeb com залишайте в коментарях до даної статті, реєструйтеся в ній, купуйте і продавайте трафік, а також діліться статтею в соціальних мережах

Дополнительная информация

rss
Карта