Віза в Англію: Як отримати візу до Великої Британії

  1. Отримати візу в Англію самостійно зовсім нескладно. А вірніше - дуже просто
  2. ОК, давайте подивимося на те, що вони пропонують і що насправді роблять.
  3. Заповнення анкети для візи до Великобританії
  4. Отримання паспорта з візою і доставка його Вам кур'єром
  5. Природно у Вас виникають питання:
  6. У книзі Ви знайдете наступну детальну інформацію:
  7. Що Ви отримуєте в результаті

Питання, як оформити документи на візу до Великобританії, виникає перед кожним, хто хоча б раз подумував про відвідування цієї країни. Але тут, же виникають побоювання (якщо не сказати страхи) про отримання відмови у видачі візи.
Та ще й підливають масла у вогонь регулярно циркулюють в інтернеті чутки про «кровожерливості» консульських офіцерів, під будь-яким приводом відмовляють претендентам в отриманні візи до Великобританії.
Поспішаю розчарувати всіх тих, хто вважає процедуру отримання туристичної візи в Англію подією за складністю рівним сходження на Еверест. Тільки громадянам Росії в минулому році було видано понад 100 тис. Віз до Великої Британії. Так, що питання, як отримати Англійську візу має однозначну відповідь:

Отримати візу в Англію самостійно зовсім нескладно. А вірніше - дуже просто

Я за своє життя самостійно отримував шести місячні мульти візи до Великобританії раз десять. Потім дворічну візу, а в даний момент в моєму паспорті постійна п'ятирічна англійська віза. Так, що досвід спілкування з консульським відділом посольства Великобританії у мене є в предостатньо кількості.
Тому, впевнено можу стверджувати наступне:

Якщо Ви дійсно хочете отримати візу до Великобританії, то маєте абсолютно реальну можливість самостійно отримати візу протягом 15 днів (стандартний термін оформлення туристичної візи до Великобританії).

А чому самостійно, можливо запитаєте Ви. Є ж компанії, що спеціалізуються на тому, як оформити візу в Англію. Туристичні агентства знову ж .... Гарантій начебто більше, а клопоту менше.

ОК, давайте подивимося на те, що вони пропонують і що насправді роблять.

Підготовка документів для подачі в Консульський відділ

ВСЕ документи на візу до Великобританії, які такі компанії готують не що інше, як документи, які Ви САМІ і підготували (довідка з місця роботи, довідка з банку, запрошення від знайомих, підтвердження готелю про бронювання і т.д.), а потім їм передали.

Заповнення анкети для візи до Великобританії

Знову ж таки - все дані про Вас, які вносяться в анкету, Ви в письмовому вигляді передаєте цієї компанії. Єдино, що вони роблять, так це вводять цю інформацію в анкету для візи в Англію на англійській мові. Ну, наприклад графа «Інформація про батьків». Ви вказали: батько, Іван Іванович Іванов. Що роблять в компанії посереднику? Правильно - вносять у відповідну графу Ivan Ivanovitch Ivanov. Чи не правда титанічна праця? Причому зауважте - за це Ви ще й платите.

Супровід у візовій центр посольства Великобританії

Це взагалі повний розлучення. Для подачі документів на отримання Англійської візи Ви повинні ОСОБИСТО прибути в вибраний Вами час і день в консульський відділ. Це пов'язано з процедурою здачі біометричних даних. Простіше кажучи, отримання відбитків Ваших пальців. Не лякайтеся - нічого спільного зі сценами з поліцейських серіалів це не має. Ніхто не буде бруднити Ваші долоньки мастикою і прикладати до відповідного формуляру. Просто скануються подушечки Ваших пальців.

І НІХТО, крім Вас і інших претендентів в приміщення консульства допущений не буде! А представник фірми посередника просто чекатиме вас біля воріт консульства з Вашими ж документами, які Ви раніше їм передали. Чи готові платити і за це?

Отримання паспорта з візою і доставка його Вам кур'єром

Свій паспорт в консульському відділі можете отримати тільки Ви самі. Або хто - або по Вашій довіреності. Звичайно, якщо хочете потім ще й віднести цю довіреність в компанію, яка отримає за Вас готовий паспорт, то це Ваш шлях. Хоча, очевидно простіше самому. За винятком того випадку, якщо Ви живете в іншому місті. За невелику плату Консульство вишле Вам його кур'єрською поштою.

Ситуація з Туристичні агентства абсолютно така ж. Будьте впевнені, що вартість їх послуг з оформлення візи в Англію включена у вартість путівки, а йти (їхати) в консульство Великобританії Вам доведеться все одно самому. Плюс ще оплатити такий сервіс.

І врахуйте - це за оформлення однієї візи. А якщо Ви їдете не один?

ПРОВЕРЕНО: щоб отримати візу до Великобританії набагато вигідніше, підготувавши всі документи, віднести їх не в посередницьку фірму, а прямо в консульський відділ Посольства Великої Британії, прихопивши і себе коханого.


Природно у Вас виникають питання:

Які ж саме документи потрібні, щоб отримати візу в Англію самостійно?
Як оформити ці документи на візу до Великобританії?

Як самому заповнити анкету для візи до Великобританії?
Як бути з англійською мовою при заповненні анкети?
У моєму місті немає Англійського Консульства

Такі питання я постійно отримую від читачів мого блогу www.blog.samsebetur.com . Причому вищенаведені питання повторюються із завидною регулярністю.

І коли я в черговий раз зібрався відписати питається, як отримати Англійську візу самостійно, то зрозумів, що детально відповідати кожному просто не вистачить часу.

Після чого, згадавши старовинну притчу, про те, що замість того, щоб дати стражденному рибу краще дати йому вудку і навчити цю саму рибу ловити, написав ось це керівництво по самостійному отриманню візи в Англію.

Тобто - вирішив відповісти відразу всім бажаючим отримати візу в Англію


У книзі Ви знайдете наступну детальну інформацію:

- Загальна інформація про особливості отримання візи Великобританії
- Інструкція по самостояельному on-line заповнення Вашої анкети для візи в Англію на сайті Британської Міграційної служби
- Повний перелік документів, необхідних при подачі заяви на отримання візи
- Реальне покрокове заповнення кожної сторінки візової анкети
- Рекомендації з поведінки в консульстві під час процедури оформлення візи
- І багато іншого, в т.ч. відповіді по іншим темам пов'язаним як з отриманням візи, так і з загальними питаннями по конкретної організації поїздки в Англію.


Що Ви отримуєте в результаті


Ви знаєте, як і які документи Вам потрібно підготувати для того щоб успішно оформити в Консульстві візу в Англію самостійно

Без проблем можете самостійно і правильно заповнити на сайті Британського міграційного Центру анкету для візи в Англію
Можливість самостійно призначити собі найбільш зручний день і годину для візиту в Консульство Великобританії
Знання того, що Вас чекає в офісі Консульства і як себе слід там вести
Ви знаєте, що тепер, коли ви захочете поїхати в Лондон, отримання Англійської візи не з'явитися для Вас непереборною перешкодою.
Якщо в Вам захочеться відвідати ще раз Англію або відправити туди своїх дітей Вам не треба буде витрачатися в подальшому на повторні послуги посередників

І нарешті, Ви впевнені в тому, що у Вас немає тепер ніяких перешкод для візиту до Консульського відділу Посольства Великої Британії та отримання візи в Англію

САМЕ СТІЛЬКИ КОШТУЄ ЕЛЕКТРОННА КНИГА "ВІЗА В АНГЛИЮ"

Що роблять в компанії посереднику?
Чи не правда титанічна праця?
Чи готові платити і за це?
А якщо Ви їдете не один?
Як бути з англійською мовою при заповненні анкети?