Віза до Великобританії: вимоги до фото

Яка повинна бути фотографія для візи до Британії   Якщо Ви вже дуже довго нічого не можете знайти в інтернет-пошуковику за запитом: Великобританія віза вимоги фото, то ця стаття повинна все ж Вам допомогти

Яка повинна бути фотографія для візи до Британії Яка повинна бути фотографія для візи до Британії

Якщо Ви вже дуже довго нічого не можете знайти в інтернет-пошуковику за запитом: Великобританія віза вимоги фото, то ця стаття повинна все ж Вам допомогти.

Отже, ряд вимог до фотокартці на візу висуває безпосередньо Британське посольство.

Якщо у вас немає достатньої інформації про отримання візи зверніться на сайт Visa4Uk.ru

Ці вимоги повинні бути неодмінно дотримані.

Розглянемо всі вимоги до фото на візу до Великобританії.

  • Сфотографуватися вам потрібно протягом останніх шести місяців, фотографія повинна бути неодмінно кольоровий, на кремовому або світло-сірому тлі.
  • Посольство приймає лише фотографії розміром 3,5х4,5 см.
  • Ваше обличчя повинно бути розташованим точно в центрі кадру, а голова від підборіддя і до самої верхівки повинна займати приблизно 3,1-3,6 см.
  • Є вимоги навіть до виразу обличчя, воно повинно бути спокійним, розслабленим, не мати на собі відбиток певної емоцій, а ще пам'ятаєте - Вашу милу посмішку в посольстві теж не оцінять!
  • А ось Великобританія віза вимоги фото дозволяється бути в затемнених окулярах, але тільки якщо очі і брови видно добре. В абсолютно темних окулярах, які приховують очі, фотографуватися заборонено. Віза до Великобританії терміново передбачає ті ж правила.
  • Цікаво, що різні капелюхи, хусточки дозволені, і ті елементи аксесуарів, які застосовуються з релігійних міркувань людини, також допустимі, але тільки в тих випадках, якщо Ваша зовнішність пізнавана.
  • Не дозволяються і фотографії з використанням яких-небудь рамок, а також ретуш фотографії. Якщо розмір фотографії був змінений, то в ній повинні дотримуватися всі пропорції.
  • Також за суворим вимогу фото не повинно спотворювати натуральний колір обличчя, а також не допускаються тіні. Що залежить тільки від освітлення в приміщенні, де Ви фотографуєте.
  • Не дозволяють і нахил голови убік або вниз, Ваше обличчя повинно бути звернено прямо в кадр. А ще бажано, щоб волосся були прибрані по лінії росту.

Отримання візи до Великобританії - справа серйозна, краще зробити таке фото для візи, щоб з ним не було проблем.