Віза в Англію: Подружня віза (ч.2) + приклад з громадянином EU

Автор: Anna Baykonur 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:07:58 (Посилання відкриється в новому вікні)

І в цій частині відео я хочу докладніше розглянути той випадок, коли ваш чоловік / дружина є громадянином ЄС, і ви хочете або ж приєднатися до нього в Великобританії або ж залишитися тут.

Такі заявки вже подаються не за законодавством Великобританії, а з імміграційного права Європейського Союзу, з урахуванням особливостей того, як право ЄС імплементували в UK. Саме цим обумовлені ключові відмінності в умовах і, відповідно, в документах, які ви будете подавати. А також в термінах, як самої візи, так і в строки розгляду.

Почати тут потрібно з того, що по праву Європейського союзу громадяни ЄС вільні у своєму праві пересуватися по Єврозоні, а також вільні в своїх економічних заняттях. Тобто, в праві шукати роботу, працювати, вчитися і т.д. Але для того, щоб громадянин ЄС міг запросити члена своєї сім'ї в Великобританію, необхідні певні критерії, тобто, самої присутності в країні не завжди буває достатньо. Що я маю на увазі? Це те, що громадянин ЄС повинен довести, що він приїжджає до Великобританії, щоб реалізувати свої права саме як громадянин ЄС. А саме для того, щоб шукати роботу, вже працювати, вчитися і є ще такий один випадок, коли громадянин ЄС є самодостатнім, тобто, у нього є достатня кількість коштів, щоб себе підтримувати. І там ще другий критерій - необхідна страховка, тобто, повне медичне страхування.

Але ми не будемо торкатися таких поглиблених тем. Я буду говорити про те класичному варіанті, коли ваш чоловік або дружина вже працює або ж шукає роботу в Великобританії. І якщо ви доводите, що громадянин ЄС реалізує свої права саме по праву ЄС, то це дає йому можливість виступати в якості спонсора для вашої візи.

Документи від громадянина ЄС:

1. Підтвердження громадянства (паспорт або національна ID-карта).

2. Підтвердження реалізації прав громадянина ЄС в Великобританії. У разі роботи (worker):

- лист від роботодавця (letter of employment);

- довідка з банку (Bank statement) і / або

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Що я маю на увазі?