Включайся в нові тарифи від "Мегафон"

  1. "Пиши"
  2. "Говори"
  3. "Слухай"
  4. "Дивись"
  5. "Спілкуйся"
  6. "Преміум"

18+ Всі новини від Мегафон

Для чого сучасній людині мобільний телефон? Дзвонити і писати повідомлення? Не треба обмежувати себе - Включайся! "Мегафон" запустив нову лінійку тарифів на будь-який смак.

Мегафон запустив нову лінійку тарифів на будь-який смак

Всі пакетні тарифи розподілені відповідно до потреб користувачів. Вийшло шість нових пропозицій: "Пиши", "Слухай", "Дивись", "Спілкуйся", "Говори" і "Преміум".

Ми вирішили не тільки розповісти про переваги нововведень, а й візуалізувати їх. Так би мовити, приміряли образи на себе. Вийшов дуже яскравий фотосет. Здійснити задумане нам допомогла компанія "Мегафон", арт-студія "Місяць" і гусар на площі перед ТЦ "Манеж".

"Пиши"

Вам здається, що пішло час, коли люди відправляли один одному листи? І ви будете не праві. Паперовий носій тексту замінив електронний. Та й доставляється все миттєво. А що ще потрібно тим, хто любить писати? Це тариф саме для них - WhatsApp, Viber, eMotion. І все без обмежень + 100 смс. Ідеальний варіант для людей, яким колись спілкуватися в соціальних мережах і витрачати час на довгі розмови.

"Говори"

Всі ми любимо поговорити. А деякі готові базікати по телефону годинами з ким завгодно і про що завгодно. Саме таким людям підійде недорогий тариф "Говори", який радує довгим розмовною лімітом (1200 хвилин). А що ще потрібно для захоплених словоблуддя? Бонусом - WhatsApp, Viber, eMotion без обмежень. Відмінний варіант для товариських людей.

"Слухай"

Цей тарифний план для тих, хто вважає за краще слухати, а не говорити. Точніше - для меломанів. Улюблена музика і виконавці на кращих музичних сервісах: Яндекс.Музика, Музика.Vk, BOOM, Zvooq + WhatsApp, Viber, eMotion без обмежень, а ще 600 хвилин розмов. Адже потрібно ж з кимось поділитися своїм станом душі, після прослуханої композиції.

"Дивись"

Пам'ятаєте фразу, що "головне з мистецтв - кіно". Ось тільки при величезному виборі кінотеатрів хочеться різноманітності. Та й нові серіали не крутять на великому екрані. А що робити, якщо захотілося трохи ностальгії і подивитися старе радянське кіно, або щось зі світових шедеврів кінематографії? А якщо в дорозі, або в кафе захочеться подивитися трансляцію по футболу? Особливо це актуально напередодні Чемпіонату світу 2018 року. На допомогу знову прийде "Мегафон". У пакет входить безлімітний доступ до WhatsApp, Viber, eMotion, ВКонтакте, Oднокласснікі, Facebook, Instagram і MegaFon.TV. Прихильників Youtube порадують 20 Гб виділеного на місяць трафіку +2000 хвилин розмов.

"Спілкуйся"

Призначений для тих, хто любить завжди бути на зв'язку і вивчати мережеве простір. Безліміт на месенджери і необмежений доступ до МегаФон.TV. Унікальний тариф з безлімітним доступом +1000 хвилин розмов і 20 Гб трафіку. Це просто знахідка для школярів і студентів.

"Преміум"

Тут все по повній. Володар цього тарифу може цілодобово безперервно "тусити" в інтернеті. Головне - запастися всім найнеобхіднішим: ноутбук, блокнот, планшет, телефон, кава. За 2000 рублів ви отримаєте безлімітний доступ до мессенджерам, соцмережах, музиці і MegaFon.TV +5000 хвилин розмов, безлімітні СМС, 20 Гб на YouTube, Rutube, Vimeo і 30 Гб на будь-які сервіси. Тариф для дуже активних людей.

Детальна інформація про тарифи: megafon.ru

Якби Олександр Белл і Антоніо Меуччи знали, що через якихось 150 років після їх великого винаходу люди не просто будуть дзвонити, але і ще дивитися, слухати, спілкуватися, то пристрій, напевно б, назвали не «телефоном", а Мегафоном.

Хочете читати наші новини раніше за всіх?

Новини з пріоритетних джерел показуються на сайті Яндекс.Новостей вище інших

Додати

печатка


Автор публікації Сергій Бугорський, фото автора

Коментарі ()

Дзвонити і писати повідомлення?
А що ще потрібно тим, хто любить писати?
А що ще потрібно для захоплених словоблуддя?
А що робити, якщо захотілося трохи ностальгії і подивитися старе радянське кіно, або щось зі світових шедеврів кінематографії?
А якщо в дорозі, або в кафе захочеться подивитися трансляцію по футболу?
Хочете читати наші новини раніше за всіх?