VPN для Торрента - Швидкі, безпечні і стабільні сервери

 1. Підбиваючи підсумки!

Зі звітів британської компанії Muso, Росія зайняла 2ое місце за кількістю заходів на піратські сайти, після США. Це означає майже одна п'ята частина населення використовує торрент клієнти для скачування різних файлів. Завантаження файлів через протоколи Bittorrent і uTorrent зручно, особливо коли контент коштує величезних грошей, і не доступний в певних платформах. Однак при скачуванні файлів через ці протоколи, ви порушуєте авторські права даного контенту.

Ви є причетним до нелегального дії в Інтернеті. Однак інтернет адже анонімне простір чи не так? Хто дізнається, що ви завантажуєте? Засмучу вас дорогий читачу, однак ви помиляєтеся!

При скачування файлів з торрента, ви ділитеся шматочками файлу з ким-небудь ще, хто також викачує і поширює даний контент. Таким чином, ви самі цього не уявляючи діліться вашим IP адресою з іншими "бенкетами".

 • юрисдикція
 • політика Логов
 • шифрування
 • Аварійна кнопка
 • оптимізовані сервери
 • показники швидкості
 • Панама
 • Немає логи дій або IP
 • 256-біт і вище
 • середнє
 • Б.В.О * Британський Виргинский Острів
 • Немає логи дій або IP
 • 256-біт і вище
 • середнє
 • США
 • Немає логи дій або IP
 • 256-біт
 • високошвидкісні

Як це може вплинути на вас? При скачуванні таких контентів, ваш Інтернет провайдер може легко може побачити чим ви займаєтеся, які файли ви завантажуєте, а також відправити вам попередження щодо скачування торрент-файлів.

Власники авторських прав можуть також подати на вас суд і вимагати компенсацію за нелегальне вживання і розповсюдження продуктом.

Основним завданням VPN провайдерів є надання анонімності користувачів, приховуючи їх IP адреси, а також шифруючи трафік від Інтернет провайдерів. Таким чином, ви залишаєтеся в анонімності, і ніхто не може виявити, що ви завантажили і коли. Однак п ри придбанні VPN сервісу переконайтеся, що провайдер обов'язково надає дані функції. Інакше ні ваша безпека і ні анонімність буде забезпечена:

 • P2P оптимізовані сервери: Не всі провайдери надають можливість скачування торрент файлів. Якщо хочете скачати торрент файли, то переконаєтеся, що VPN сервіс має P2P оптимізовані сервери.
 • Високу швидкість: Завантаження торрент файлів може зайняти десятки хвилин, і то навіть кілька годин, якщо ви використовуєте VPN сервіс з повільною швидкістю серверів.
 • Аварійна кнопка (Kill Switch): При скачуванні торрент файлів, VPN з'єднання може відключитися в будь-яку хвилину, проте скачування може тривати з вашим справжнім IP-адресою. Щоб уникнути подібного випадку, переконайтеся, що ваш VPN провайдер має цю функцію, і зупиняє всі ваші Інтернет дії при від'єднанні від VPN сервісів.
 • Відсутність ведення логів: Ми вже нагадали вам, що скачування торрент файлів справа не легальне. Якщо ваш потенційний VPN провайдер веде логи ваших дій онлайн, то замість того щоб убезпечити вас, він навпаки може видати вас уряду.

В своїх оглядах ми протестували все VPN сервіси на різні категорії: розблокування сайтів , кращі VPN розширення , Швидкість серверів на торрент і для таких платформ як Popcorn Times. Виходячи з наших тестів і оглядів ми зробили список кращих VPN сервісів для торрента.

1. NordVPN

Заснована в Панамі, VPN провайдер NordVPN преспел в конфіденційності користувачів онлайн. Компанія захищена від критичних юрисдикцій, таких як 5 очей (США, Канада, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія), і має строгу політику «без логів». Однак даної заяви мало. На ринку VPN сервісів багато провайдерів заявляють стверджують те ж саме (PureVPN, IPVanish), проте з'ясовувалося, що вони розголошують особисті інформації владі.

Ми з'ясували, що NordVPN не один з них.

Крім Панамською юрисдикції і політики відсутності реєстрації, NordVPN також пропонує функцію подвійного переходу з виділеними серверами, що означає, що дані будуть зашифровані двічі, щоб забезпечити нам велику конфіденційність.

На жаль, висока конфіденційність компрометує занижену швидкістю. Наше тестування сервісу NordVPN виявив середню швидкість. Але все ж швидкість стабільна при скачуванні торрент файлів. Швидкість була послідовна і збільшувалася поступово. Але все ж, нам вдалося отримати максимум 900КБ / с.

Також цілком імовірно, що ви можете зіткнутися з від'єднанням від VPN сервісу при скачуванні. В принципі, це нормально, адже на ринку немає ідеального провайдера. Для такої ситуації NordVPN пропонує функцію «Kill switch», яка зупиняє всі дії в Інтернеті.

Далі про оптимізованих серверах для Р2Р ...

NordVPN пропонує Р2Р сервери виділені для торрента. Ці сервери по ідеї повинні мати більш високу швидкість скачок / завантажень, однак іс'одя з нашого досвіду виявилося, що сервери завантажені і ви не зможете домогтися максимальної продуктивності, якщо ваша швидкість завантаження перевищує 20 Мбіт.

Крім того, продуктивність Popсorn Time від NordVPN щодо вище, ніж у торрент-продуктивності. Ви зможете дивитися ТБ-шоу або фільми в форматі Full HD без проблем зі швидкістю або стабільністю.

2. ExpressVPN

ExpressVPN - ще один офшорний VPN провайдер, оперує в Брітнскій Віргінських Островах. Політика без балок на увазі не тільки ваші дії, а й початковий і кінцевий Ip адреса, що є відмінним бонусом. Додатково, програмне забезпечення VPN пропонує до 1024-бітного шифрування військового рівня по різних протоколах з захистом від витоку DNS.

Є причина, по якій я вибрав ExpressVPN як один з найстабільніших VPN-сервісів на ринку!

До запуску сайту VPNxD я грав в ігри MMORPG. Щоб обійти деякі обмеження сервера, мені довелося змінити IP-адресу на іншу країну. Я випробував так багато VPN-сервісів, але ExpressVPN був єдиним, який показав мені найкращий час безвідмовної роботи. Я міг грати в гру (Knight Online) без затримок або проблем з підключенням більше 3 днів (за допомогою засобів автоматизації).

Що стосується торрента, ExpressVPN дасть вам максимально стабільну швидкість на ринку. Тим не менше, немає нічого ідеального. У разі, якщо ви втратите підключення до Інтернету або відключіться від VPN, ExpressVPN спробує відновити з'єднання автоматично. Протягом проблемного періоду активується функція «Kill Switch» і призупинить всі дії перш ніж встановлювати безпечне з'єднання.

Протягом проблемного періоду активується функція «Kill Switch» і призупинить всі дії перш ніж встановлювати безпечне з'єднання

В якійсь мірі конфіденційність хороша. Однако о, ви можете залишитися незадоволеним з показниками швидкості ExpressVPN. При скачуванні торрент файлу, швидкість досягла максімальниз 780 КБ / с. Іншими словами, щоб завантажити файл з об'ємом 500 МБ вам придеться почекати 10 хвилин. Якщо у вас Фібер е з'єднання більше 10 Мбіт, вам потрібно набратися терпіння з ExpressVPN.

3. SaferVPN

Провайдер VPN з США, SaferVPN, оновив свою політику в серпні і розширив свою політику відсутності журналів з онлайн-активності на IP-адреси і DNS-запити. В даний час сервіс пропонує 256-бітове шифрування (AES) поряд із захистом від витоку DNS.

Виходячи з нашого тестування періодом одного місяця, він оцінюється як найпростіший VPN на ринку. Ви можете використовувати сервіс від SaferVPN на декількох пристроях одночасно і ви отримаєте стабільні сервери. Проте, в разі помилки підключення завжди доступна функція відключення (Kill switch) SaferVPN, щоб відключити передачу даних і переконатися у відсутності витоку.

Останнє, але не менш важливе: SaferVPN є одним з найбільш високошвидкісних провайдерів VPN виходячи з нашого тестування.

Цей показник дійсний не тільки для цілей скачування / завантаження, але і для торрента. Даний сервіс надасть краще від вашого інтернет з'єднання. При швидкості 2,5 МБ / с ми зможе завантажити 990 МБ за 10 хвилин.

Без будь-яких сумнівів, ви насолодитеся швидкістю SaferVPN, проте відразу ж попереджаємо бути обережним!

Ви зможете завантажувати торренти тільки в обмежених місцях розташування. Якщо ви не впевнені в призначеннях серверів, обов'язково зверніться до команди служби підтримки.

Підбиваючи підсумки!

Ми прекрасно розуміємо, що вам доводиться викачувати торрент файли, так як ціни на ці контенти досить недемократичні. Однак при таких діях, не допустите помилку, ігнорує свою анонімність і конфіденційність в Інтернеті. Пам'ятайте, що кожен ваш крок в Інтернеті зберігається вашим інтернет провайдером. Отже, використовуйте виділені програмні забезпечення для того, щоб залишатися в безпеці і анонімно серфить по інтернету.

Вищенаведені провайдери допоможуть вам забезпечити необхідною анонімністю, також нададуть високошвидкісним досвідом VPN під захистом шифрування трафіку.

Якщо ви хочете мати максимальну конфіденційність, ви можете скористатися офшорними послугами, такими як NordVPN або ExpressVPN з 256-бітовим шифруванням і вище. Але ви повинні поміняти свою швидкість заради конфіденційності!

З іншого боку, ви можете зробити вибір на користь SaferVPN (юрисдикція США). Завдяки менш завантаженим серверів ви зможете насолоджуватися неймовірною швидкістю завантаження.

Привіт! Мене звуть Айзат Капарова! Прихильниця активного способу життя, але найбільше моєю пристрастю є подорож по всему миру !!! Тут, хочу розповісти вам про те, як я прийшла до висновку, що VPN-це більш ніж необхідність кожному користувачеві Інтернету і допоможу вам вибрати найкращий VPN сервіс на ринку!

Однак інтернет адже анонімне простір чи не так?
Хто дізнається, що ви завантажуєте?