Вся правда про кодування від алкоголізму

  1. Важлива інформація про кодування від алкоголізму
  2. Помилки при кодуванні від алкоголізму
  3. Чому виникає страх перед кодуванням

Про проблему алкоголізму в останні роки говорять все більше і більше. Звичайно ж, люди пили спиртне в усі часи, однак лікарі відзначають страшну тенденцію: кількість людей, що п'ють зростає з року в рік. Кодування є одним з методів боротьби з алкогольною залежністю. Принцип кодування полягає в прийомі препаратів, які відбивають у людини бажання вживати спиртні напої. Однак не все так однозначно: багато людей вважають, що кодування приносить шкоду здоров'ю, і ці мінуси переважують позитивний ефект від лікування. Чи так це насправді? Про це і піде мова в цій статті.

Деякі лікарі-наркологи стверджують, що кодування не здатне повністю позбавити людину від тяги до спиртного, а лише на час усуває бажання випити. Якщо ж пацієнт вирішується на цю процедуру, лікар зобов'язаний повідомити йому про всі можливі наслідки такого рішення. Крім того, обов'язковою умовою лікування є повна відмова від алкоголю за кілька днів до початку процедури.

Не можна насильно відправляти людину на кодування. Якщо у ваш родич страждає алкоголізмом, переконайте його в необхідності лікування. Жоден лікар не стане проводити кодування без згоди самого хворого - це заборонено законодавчо. Додатково до всього, відсутність бажання вилікуватися знижує ефективність будь-якого методу практично до нуля.

Ціни на послуги клініки Ультрамед

Незважаючи на свою очевидну користь у позбавленні від тяги до спиртного, кодування має ряд серйозних недоліків. Вони пов'язані, перш за все, з психологією пацієнта. Раптова відмова від алкоголю і страх від можливих наслідків його вживання негативно впливають на психіку людини. Без звичного розваги алкоголік стає злим, нервовим і дратівливі. В особливо важких випадках його поведінка не піддається ніякій логіці, тому родичі часто не знають, як вести себе поряд з ним.

Важлива інформація про кодування від алкоголізму

Багато людей погано уявляють собою механізм дії кодування і часто цікавляться, чи небезпечна ця Багато людей погано уявляють собою механізм дії кодування і часто цікавляться, чи небезпечна ця   процедура процедура. Варто відзначити, що кодування - це не повноцінне лікування, а лише термінова короткочасна допомога для вирішення проблеми питущого людини. Це досить радикальний метод, який використовується в екстрених випадках, коли інші способи лікування не можуть дати гарантований результат.

Правильно підібраний препарат для кодування і його дозування благотворно впливає на організм людини. Пацієнт перестає пити спиртні напої, завдяки чому в його організмі нормалізуються обмінні процеси, а пошкоджені органи і тканини поступово відновлюються. Емоційний стан також зазнає змін, так як людина вчиться знаходити в житті нові радості, не пов'язані з вживанням алкоголю.

Якщо кодування проведено успішно і не призводить до негативних наслідків, в кінці терміну дії препарату пацієнту слід задуматися про повторній процедурі. Якщо цього не зробити, ризик відновлення алкоголізму дуже великий, причому людина починає пити набагато більше, ніж до сеансу кодування.

Помилки при кодуванні від алкоголізму

Кодування - не така проста процедура, як може здатися на перший погляд. Бажаючи допомогти собі або своїм родичам, багато людей роблять помилки, які часом бувають дуже небезпечними. Для тих, хто вирішив боротися з алкогольною залежністю саме цим способом, ми наводимо кілька застережень:

  • Ні в якому разі не вибирайте й не вживайте препарати для кодування без узгодження з лікарем. Різні ліки мають різний механізм впливу на організм, тому при виборі препарату обов'язково слід врахувати протипоказання для конкретного пацієнта. Те, що допомогло одній людині, може бути смертельно небезпечним для вас. Поставтеся до кодування з усією серйозністю і довірте цю процедуру фахівця, адже від неї залежить ваше життя.
  • Не змушуйте людини йти на кодування через силу. Якщо алкоголіка змушують закодуватися, це може привести до зриву, чергового вживання спиртного і подальших наслідків, пов'язаних з несумісністю препаратів з алкоголем. Навіть якщо людина не буде пити, сам факт того, що його змусили пройти цю процедуру, буде на нього тиснути і негативно відбиватися на його поведінці.
  • пройшовши процедуру кодування від алкоголізму , Пам'ятайте, що це тільки початок лікування. Практично всі пацієнти стають дратівливими після того, як спиртне раптово йде з їхнього життя. Половина з них так і залишається в цьому стані, не замислюючись про подальшу реабілітацію, і лише друга половина продовжує строго виконувати інші вимоги лікаря.
  • Звертайтеся до фахівців з хорошою репутацією, так як деякі лікарі працюють на власну кишеню, а не на здоров'я пацієнта. Наприклад, якщо людина після чергового запою вирішив «зав'язати», лікар може запропонувати йому закодуватися вже через пару днів, щоб не втратити клієнта. Насправді ж, між процедурою кодування і останнім вживанням спиртних напоїв повинно пройти як мінімум 5-7 днів, а при тяжкій формі алкоголізму - ще більше.

Щоб уникнути можливих проблем при лікуванні алкоголізму за методом кодування, дотримуйтеся простих правил: Щоб уникнути можливих проблем при лікуванні алкоголізму за методом кодування, дотримуйтеся простих правил:

  • Не намагайтеся самостійно приймати препарати для кодування. Запишіться на прийом до фахівця - нехай ви і витратите на це гроші, але тим самим ви придбаєте важливі знання і збережете своє здоров'я. Якщо допомога потрібна вашому родичу, зверніться до психолога. Воно допоможе людині налаштуватися на лікування.
  • Запасіться терпінням, тому що лікування алкоголізму - тривалий процес, який забирає багато часу і нервів. Бажання вилікуватися миттєво, особливо якщо воно виникає при сильному похмілля, цілком зрозуміло, однак не варто квапити події.
  • Боротися треба не з алкоголізмом, а з причинами його розвитку. Тому лікування повинно бути комплексним і використовувати методи, що не обмежуються одним тільки кодуванням.

Чому виникає страх перед кодуванням

Кодування - не надто м'який, але і не радикальний метод позбавлення від алкогольної залежності. У кожної людини є право на вибір того чи іншого способу лікування, проте багато з пацієнтів вибирають саме кодування. Чи небезпечно воно, і які страхи пов'язані з цією процедурою?

При систематичному вживанні спиртних напоїв в свідомості людини відбуваються зміни, які викликають різні страхи. Ці страхи можуть бути пов'язані і з кодуванням, коли людина сама їх вигадує, щоб уникнути цієї процедури. Найбільш часто зустрічаються такі думки щодо кодування від алкоголізму:

  • Шкода для печінки, головного мозку, сечостатевої системи та інших органів;
  • Небажання ділитися своєю проблемою з лікарями і оточуючими;
  • Шкода препаратів для кодування;
  • Страх перед самою процедурою кодування;
  • Страх «зірватися» і отримати сильне отруєння.

Всі ці страхи є лише плодом уяви пацієнтів. Можливо, деякі побічні ефекти і присутні, але негативний вплив спиртного на організм і психіку людини набагато сильніше. До того ж все вищеописане може виникнути і через алкоголізм, особливо це стосується розвитку супутніх захворювань, таких як цироз печінки, панкреатит, виразка шлунка і т.д. Словом, все «аргументи» придумуються алкоголіками для того, щоб виправдати своє небажання лікуватися. Пам'ятайте, що при правильному підході до кодування і виконанні наступних розпоряджень лікаря, позбавлення від алкогольної залежності практично завжди буває успішним.

Чи так це насправді?
Чи небезпечно воно, і які страхи пов'язані з цією процедурою?

Дополнительная информация

rss
Карта