Все для веб-майстра і фрілансера

На сьогоднішній день широко використовуваним патерном в розробці інтерфейсів веб сайтів є розміщення логотипу в хедері сайту. Як-правило, в 99% відсотках випадків використання такого патерну логотип буде посиланням провідною на головну (домашню) сторінку сайту. Але ще більш широко використовуємо патерном є розміщення в хедері, в парі з логотипом навігації по сайту. І цей патерн вельми неоднозначне рішення в плані доступності, зокрема для скрінрідеров. Про це і хотілося б поговорити. Детальніше "

Досить давно я опублікував в блозі пост про те, як лінтовать стилі . По суті це був переклад дуже хорошою англомовної статті. З того моменту вже пройшло близько двох років, але буквально недавно там з'явився новий коментар з питанням і я розумію що тема цікава і актуальна сьогодні. У мене була ідея написати нову статтю в контексті сьогоднішнього дня, але мене визнач. Тому я б рекомендував до прочитання всім, хто цікавиться темою, статтю Безболісний лінтінг CSS за допомогою stylelint , В якій дуже якісно розказано про лінтінге стилів в контексті сьогоднішнього стану фронт-енду.

Тому я б рекомендував до прочитання всім, хто цікавиться темою, статтю   Безболісний лінтінг CSS за допомогою stylelint   , В якій дуже якісно розказано про лінтінге стилів в контексті сьогоднішнього стану фронт-енду

Photo by Mārtiņš Zemlickis on Unsplash

З мажорному апдейтом Angular до версії 7, корисні апдейти також отримали Angular Material і CDK. Одним з таких корисних оновлень для CDK стала підтримка, так званого, «віртуального скролла» з коробки. Власне, мені захотілося спробувати цей компонент всередині програми створеного за допомогою Angular CLI і описати це тут.

Детальніше "

Я дивився це доповідь Вадима Макіашвілі раніше, коли мені ще не було 36. Хотів переглянути коли виповнитися 36 і ось, правда не в День народження, а з запізненням на пів року зробив це.

Рекомендую до перегляду всім, хто в професії і хто досяг або на межі віку. Це софт-скілс. Без цього ніяк.

Трохи більше року тому, я написав пост Мій новий улюблений редактор - Atom , В якому розповів про зміну старого-доброго Саблайма на Атом. Але час минав, і в міру мого все більшого захоплення JavaScript і, зокрема TypeScript і Angular, як засобами написання правильного модульного коду, мені довелося знову змінити редактор. І ось уже близько 5-6 місяців я пишу код, використовуючи VS Code. Чому так склалося, тому, що спочатку VS Code заточений під роботу з TypeScript, не дивно адже і редактор і «мова» дітища Microsoft, а там постаралися, щоб вони як не можна підходили один одному. На мою суто особисту думку - це взагалі два найбільш вдалих продукту компанії. Але зараз не про це, зараз а тому, як доповнити VS Code, щоб писати програми на Angular 4 на ньому було максимально зручно.

Детальніше "

Дополнительная информация

rss
Карта