Всі тарифи МТС

 1. Тарифи МТС лінійки Smart
 2. Тариф Smart mini
 3. тариф Smart
 4. Тариф «Smart Забугоріще»
 5. Тариф «Smart Top»
 6. Тариф «Ultra»
 7. Кращі тарифи від МТС в 2018 році
 8. Тариф «Мій Безлімітіще»
 9. Тариф «хайп»
 10. Тарифні плани МТС для інтернету
 11. Тариф «Для ноутбука»
 12. Тариф «Для планшета»
 13. Тариф «МТС Коннект-4»
 14. Тарифи оператора МТС без абонентської плати
 15. Тарифи МТС «Для своїх»

Компанія МТС має досить значний асортимент продуктів

Компанія МТС має досить значний асортимент продуктів. Регулярно з'являються нові послуги і тарифні плани. Оператор стверджує, що кожна людина зможе підібрати оптимальний для себе пропозицію на максимально вигідних умовах. Дійсно, тарифи МТС численні і різноманітні, а якщо вірити рекламі оператора, то всі вони ще й неймовірно вигідні. У МТС дійсно багато цікавих пропозицій, але назвати їх бездоганними навряд чи можливо. Будь тарифний план має підводні камені, про які Ви не впізнаєте з реклами. Тому важливо не приймати поспішних рішень і уважно вивчати умови пропозиції, яким плануєте скористатися.

На цій сторінці Ви зможете ознайомитися з усіма тарифами МТС, актуальними в 2018 році. Даний огляд буде корисний не тільки для тих, хто ще не визначився з вибором відповідного для себе тарифного плану, а й для абонентів, які зацікавлені в якомусь конкретному тарифі. На офіційному сайті оператора наводяться тільки позитивні моменти, при цьому всі недоліки старанно приховуються в договорі за дрібним шрифтом. У нас немає завдання виставити тарифи МТС виключно з позитивного або негативного боку. Мета даного огляду полягає в тому, щоб представити Вашій увазі чесне і докладний опис всіх тарифних планів. Тільки так Ви зможете підібрати оптимальний для себе тариф, який не розчарує Вас через пару тижнів після підключення. Також для Вас можуть бути корисні відгуки про тарифи МТС від інших користувачів, ознайомитися з якими можна в кінці статті.

 • важливо
 • Для кожного тарифного плану, наведеного в цьому огляді, на нашому сайті є окрема стаття з максимально докладним описом і відгуками.

Тарифи МТС лінійки Smart

Тарифи МТС лінійки Smart

Мабуть, справедливо буде почати наш огляд з найпопулярнішою тарифної лінійки. Як багато хто вже здогадалися, мова йде про тарифи лінійки Smart. Складно знайти людину, яка нічого про неї на чув. Хто тільки її на рекламував. Лінійка неодноразово оновлювалася. Старі тарифні плани йшли в архів, а на зміну їм приходили нові. Нас цікавлять МТС тарифи 2018 року, тому архівні версії ми розглядати не будемо. Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, що актуально на поточний момент.

У лінійку Smart входять наступні тарифи:

 • Smart mini;
 • Smart;
 • Smart Забугоріще
 • Smart Top.

На сьогоднішній день це все тарифи МТС з приставкою «Smart». Всі вони передбачають пакети хвилин, SMS та Інтернету. Відрізняються вони один від одного об'ємом цих самих пакетів і величиною абонентської плати. В принципі, до лінійки Smart також можна віднести тарифи хайп, Мій безлімітіще і Ultra. Всі вони теж включають пакети послуг і передбачають щомісячну плату. Перші два тарифи з'явилися відносно недавно. Тариф Ultra доступний для підключення вже досить довго і орієнтований на активних абонентів, так як включає найбільші пакети. Давайте розглянемо всі ці МТС тарифи окремо.

Тариф Smart mini

Тариф Smart mini

Тарифна лінійка Smart починається з тарифу Смарт міні. Шукайте тарифний план з безлімітними дзвінками усередині мережі, пакетами хвилин, SMS та Інтернету, при цьому не хочете переплачувати за зайве? Значить, Вам слід більш детально вивчити умови цього тарифу від МТС.

Тариф МТС «Smart міні» включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери МТС домашнього регіону;
 • 350 хвилин на номери інших операторів домашнього регіону і МТС Росії;
 • 350 SMS абонентам домашнього регіону;
 • 1 гігабайт інтернету.

В принципі, не можна сказати, що даний тарифний план передбачає занадто маленькі пакети. Для багатьох абонентів цього цілком достатньо. Але крім обсягу пакетів послуг, є ще один важливий момент. Скільки коштує тариф Смарт міні. Розмір абонентської плати буде відрізнятися в залежності від регіону (від 200 до 400 рублів на місяць). Найдорожче тарифний план обійдеться жителям Москви і Підмосков'я (400 рублів). Зрозуміло, у «Smart міні» є ряд недоліків. Цим страждають всі тарифи МТС, та й тарифні плани будь-якого іншого оператора. Якщо умови тарифу Смарт міні Вас зацікавили, вивчіть характерні йому умови більш детально перейшовши за наведеною нижче посиланням.

Докладний огляд тарифу «Smart міні» .

тариф Smart

тариф Smart

Для тарифу «Смарт» характерні досить великі пакети хвилин, SMS та Інтернету, при цьому за вартістю він не на багато дорожче тарифу Smart mini. Крім більш солідних пакетів тарифний план Smart вигідно відрізняється від розглянутого вище пропозиції ще й тим, що пакети хвилин, SMS та Інтернету не згорають. До речі, така умова характерно майже всім тарифам лінійки Smart.

Тариф «Smart» МТС включає:

 • Безлімітні дзвінки на МТС Росії;
 • Безкоштовні вхідні дзвінки;
 • 500 хвилин на номери абонентів інших операторів Росії;
 • 500 SMS абонентам домашнього регіону;
 • 5 Гб мобільного інтернету.

Погодьтеся, пакети послуг значні. Мало може виявитися тільки трафіку, втім, для активних користувачів мережі є спеціальні пропозиції. Більш детально ми розглянемо їх трохи пізніше, а поки нас цікавить тариф МТС Smart. З можливостями тарифного плану все зрозуміло, залишається розібратися з питанням вартості. Якщо заявлених пакетів для Вас досить, то єдиною статтею витрат стане щомісячна плата. Вартість тарифу буде відрізнятися в залежності від регіону (від 300 до 500 рублів). Максимальна ціна встановлена для абонентів Москви і Підмосков'я (500 рублів). Якщо пропозиція Вас зацікавила, перейдіть за наведеною нижче посиланням для більш детального вивчення умов тарифного плану, а також ознайомлення з відгуками інших абонентів.

Докладний огляд тарифу Smart .

Тариф «Smart Забугоріще»

Тариф «Smart Забугоріще»

Тарифи МТС лінійки Smart регулярно оновлюють. Іноді оператор обмежується зміною умов тарифного плану, а іноді відправляє тарифи в архів і замінює їх новими. Тариф «Smart Забугоріще» є відносно новою пропозицією. Відмітна особливість тарифу полягає в можливості використовувати досить солідні пакети хвилин та інтернету не тільки вдома, а й за кордоном. Тобто, оператор пропонує використовувати звичні пакети хвилин, SMS та Інтернету не тільки вдома, але і в поїздках по світу. Звучить заманливо, але не поспішайте з висновками.

Тариф «Smart Забугоріще» включає:

 • Абонентська плата - 250 рублів в тиждень;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС Росії;
 • 350 хвилин в тиждень на номери інших операторів домашнього регіону і МТС Росії;
 • 350 SMS в тиждень на всі мережі Росії;
 • 7 ГБ інтернету в тиждень.

Все це Ви отримуєте за 1000 рублів на місяць. П Равда, якщо вирішите скористатися тарифом за кордоном, доведеться додатково заплатити 290 рублів в день. І це в тому випадку, якщо Ви перебуваєте в популярній на думку МТС країні. Насправді цей тарифний план має багато підводних каменів і ми присвятили йому окремий огляд. Безумовно, якщо Ви часто буваєте за кордоном, той цей тариф МТС заслуговує вашої уваги. Тільки обов'язково детально вивчіть характерні йому умови. Всю необхідну інформацію про тарифний план Ви зможете знайти перейшовши за посиланням нижче.

Докладний огляд тарифу «Smart Забугоріще» .

Тариф «Smart Top»

Тариф «Smart Top»

Завершує лінійку Smart тарифний план «Smart Top». Даний тариф орієнтований на найвимогливіших абонентів, які потребують солідних пакетах хвилин, SMS та Інтернету. Крім великих пакетів, тарифний план передбачає можливість використовувати супутникове ТБ МТС без абонентської плати. Також варто відзначити, що на відміну від інших тарифів лінійки Smart, «Smart Top» діє на території всієї Росії без додаткової плати.

Тариф «Смарт Топ» МТС включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери МТС;
 • 3000 хвилин на всі мережі Росії;
 • 3000 SMS абонентам домашнього регіону;
 • 20 гігабайт інтернету.

Звичайно ж, нерозумно розраховувати на те, що тарифний план з настільки солідними пакетами послуг буде коштувати дешево. Ціна повністю відповідає можливостям тарифного плану, тому підключати його доцільно тільки в тому випадку, якщо Ви дійсно потребуєте такому обсязі хвилин, SMS та Інтернету. У Москві і Підмосков'ї тариф МТС «Смарт Топ» коштує 1950 рублів. У регіонах абонентська плата нижче. Якщо Ви належите до абонентів, які потребують таких великих пакетах, то перейдіть за наведеною нижче посиланням для ознайомлення з детальним описом тарифу «Smart Top», способами підключення і відгуками.

Докладний огляд тарифу «Smart Top» .

Тариф «Ultra»

Тариф «Ultra»

Хоч тарифний план «Ultra» і не має в своїй назві приставки «Smart», його все одно можна віднести до цієї лінійки. Як і інші тарифи МТС з цієї лінійки він включає пакети хвилин, SMS та Інтернету за щомісячну абонентську плату, правда, обсяг цих пакетів гігантський. Серед всіх тарифів МТС цей є найдорожчим. Тариф «Ultra» орієнтований на вузьке коло абонентів, які зацікавлені в можливості спілкуватися без обмежень.

Тариф «Ультра» від МТС включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери МТС;
 • 5000 хвилин на всі мережі Росії;
 • 5000 SMS на всі мобільні номери Росії;
 • 20 гігабайт інтернету.

Варто також додати, що даний тарифний план передбачає персональне обслуговування. Наприклад, для Вас буде доступний персональний менеджер, який надасть Вам оперативну підтримку в будь-який час, преміальний "Обіцяний платіж" та інші корисні сервіси. Все це задоволення обійдеться Вам у розмірі 2900 рублів за місяць, якщо Ви житель Москви або Підмосков'я. У регіонах тарифний план коштує дешевше. Більш докладний опис тарифу наведено за посиланням нижче.

Докладний огляд тарифу «Ultra» .

Кращі тарифи від МТС в 2018 році

Кращі тарифи від МТС в 2018 році

Неможливо виділити один єдиний тариф від компанії МТС, який буде найкращим абсолютно для всіх абонентів. Слід розуміти, що кожна людина має свої вимоги до тарифного плану. Кому-то важливі великі пакети хвилин, для кого-то важливий безлімітний інтернет , Іншим цікаві МТС тарифи без абонентської плати з можливістю вигідно спілкуватися всередині мережі. Втім, все-таки можна виділити кілька тарифних планів, які на поточний момент користуються найбільшою популярністю. Будуть вони вигідні для Вас чи ні вирішувати тільки Вам.

У 2018 році популярні такі тарифи МТС:

 1. Мій безлімітіще;
 2. хайп;
 3. Smart забугоріще.

Саме ці три трафіку останнім часом долучилися найчастіше. Перш за все популярність даних тарифів обгрунтована продуманої і досить активною рекламною компанією МТС. Напевно, Ви вже бачили рекламу всіх перерахованих тарифних планів. Зверніть увагу на те, що ми перерахували популярні тарифи від компанії МТС, які доступні для підключення в 2018 році. Про архівних тарифах мови не йде. У минулому році особливою популярністю користувалися тарифи Smart Non Stop і Smart Безлімітіще. Останній і зовсім навів стільки шуму, що про його існування знає практично кожна людина. Отже, про тариф Smart забугоріще ми вже розповідали, а ось інші два тарифних плани давайте розглянемо більш докладно.

Тариф «Мій Безлімітіще»

Тариф «Мій Безлімітіще»

Незважаючи на свою назву, тариф «Мій Безлімітіще» не передбачає безліміту на дзвінки або інтернет. Безлімітно Ви зможете спілкуватися тільки в межах мережі МТС, але цим зараз може похвалитися будь-який інший тарифний план. Так чому ж він користується популярністю? Відмітна особливість тарифного плану «Мій Безлімітіще» полягає в тому, що абонент зможе самостійно виходячи з власних потреб визначати оптимальний для себе розмір пакетів хвилин, SMS та Інтернету. Втім, вибрати абсолютно будь-який обсяг пакетів у Вас не вийде.

В рамках тарифу доступні наступні обсяги пакетів хвилин і SMS:

 • 300 хвилин і 300 SMS (мінімальне значення);
 • 500 хвилин і 500 SMS;
 • 700 хвилин і 700 SMS;
 • 900 хвилин і 900 SMS (максимальне значення).

Що стосується налаштування інтернету, то тут також немає повної свободи дій. Ви зможете вибрати 7, 12, 22 або 32 Гб. Що стосується вартості тарифу, то вона прямо залежить від обраних Вами пакетів. Наприклад, найдешевший варіант з 300 хвилинами, 300 SMS та 7 Гб буде коштувати 450 рублів на місяць (15 рублів на добу). Це в Москві, в регіонах абонентська плата нижче. В цілому пропозиція досить цікаве, про що свідчить активне зростання його популярності. Якщо зацікавилися, обов'язково ознайомтеся з докладним описом тарифу та відгуками. Відповідний матеріал є на нашому сайті.

Докладний огляд тарифу «Мій Безлімітіще».

Тариф «хайп»

Тариф «хайп»

Даний тарифний план розрахований на молодь, яка активно користуються мобільним інтернетом, а точніше, популярними інтернет-ресурсами. Тариф хайп передбачає можливість використовувати соціальні мережі, YouTube, месенджери і ряд інших популярних ресурсів без обмежень по швидкості і трафік. Тобто, включений в тарифний план пакет інтернету не буде витрачатися в рамках популярних сервісів. Наприклад, Ви можете дивитися ролики на YouTube і не переживати про трафік.

Тариф «хайп» МТС включає:

 • 7 Гб трафіку в місяць на інші інтернет-ресурси;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС Росії;
 • 100 хвилин на всі мережі домашнього регіону;
 • 200 SMS абонентам домашнього регіону.

Як бачите, пакет хвилин невеликий, тому як тариф орієнтований на клієнтів, для яких на першому місці інтернет. Вартість тарифу залежить від регіону (від 300 до 500 рублів). Як завжди, максимальна планка встановлена ​​для абонентів Москви і Підмосков'я. Безумовно, тариф заслуговує на увагу тих, хто багато часу проводить на популярних інтернет-ресурсах. Якщо Ви належите до їх числа, уважно вивчіть умови тарифу. Посилання на огляд приведена нижче.

Докладний огляд тарифу «хайп» .

Тарифні плани МТС для інтернету

Тарифні плани МТС для інтернету

У житті сучасної людини мобільний інтернет відіграє важливу роль. Переважна більшість абонентів розглядаючи тарифи МТС звертають увагу на пакет інтернету. Для кого-то досить і пари гігабайт, а хтось відчуває необхідність в безлімітному інтернеті. На жаль, тарифних планів з повністю безлімітним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку зараз вже немає. Практично всі тарифи передбачають обмежені пакети інтернету. Втім, цікаві пропозиції для активних користувачів мережі все-таки є.

У 2018 доступні наступні МТС тарифи для інтернету:

 1. Тариф «Для ноутбука»;
 2. Тариф «Для планшета»;
 3. Тариф «МТС Коннект-4» з опціями «Інтернет-Mini», «Інтернет-Maxi», «Інтернет-VIP».

Зверніть увагу, мова піде про тарифи, що дозволяють використовувати інтернет з будь-якого пристрою. Розглянуті раніше тарифні плани теж мають пакети інтернету, але користуватися ним можна тільки з телефону. Ці ж тарифні плани можуть бути використані в будь-якому пристрої, в тому числі модемі або роутере. Розглянемо їх окремо.

Тариф «Для ноутбука»

На сьогоднішній день це єдиний тарифний план, який передбачає безлімітний трафік. Правда, зовсім без підводних каменів знову не обійшлося. Справа в тому, що на тарифі «Для ноутбука» максимальна швидкість передачі даних не може перевищувати 4 Мбіт / с. Напевно, багато хто з Вас зараз згадали опцію «4 Мбіт / с». Зараз вона вже не доступна в більшості регіонів, а на зміну їй прийшов тариф «Для ноутбука» з аналогічними умовами. Різниця лише в ціні, тариф коштує дорожче на 50 рублів.

Особливості тарифу «Для ноутбука»:

 • Безлімітний трафік на всі ресурси;
 • Максимальна швидкість доступу в інтернет - 4 Мбіт / с;
 • На тарифі немає пакетів з хвилинами і SMS;
 • При використанні тарифу за межами домашнього регіону списується додаткова плата в розмірі 50 рублів на добу;
 • При використанні файлообмінних мереж швидкість обмежується до 512 Кбіт / с.

Також варто додати, що на цей тариф не можна перейти з іншого тарифу. Тарифний план доступний тільки при покупці модему або роутера МТС. Що стосується швидкості 4 Мбіт / с, то її буде досить для перегляду онлайн роликів на YouTube, онлайн-ігор, завантаження невеликих файлів і т.д. Подивитися фільм в хорошій якості або скачати з інтернету великий файл однозначно не вийде. До того ж, оператор ріже швидкість при завантаженні файлів через торрент. Обійдеться Вам цей тариф в 800 рублів на місяць (Москва і Підмосков'ї). Коштує він того чи ні вирішуйте самі. Якщо зацікавлені даною пропозицією, нижче посилання на докладний опис.

Докладний огляд тарифу «Для ноутбука» .

Тариф «Для планшета»

Ще один новий тарифний план, призначений для користування інтернетом з планшету на вигідних умовах. Чи є умови тарифного плану дійсно вигідними? Це питання знаходиться під великим сумнівом. Зараз є більш вигідні тарифи МТС. Щоб Ви і самі змогли зробити висновки, розглянемо умови тарифу.

Тариф «Для планшета» МТС включає:

 • Безлімітний трафік в рамках одного ресурсу на вибір (МТС ТВ, Соціальні мережі, YouTube або Відео-дзвінки);
 • 10 гігабайт інтернету на інші потреби;
 • Платні дзвінки та SMS;
 • Абонентська плата - 550 рублів на місяць.

Чому ми вважаємо підключення цього тарифу не найправильнішим рішенням в плані вигоди? Вище ми вже згадували про умови тарифу хайп, який коштує дешевше і передбачає можливість використовувати безлімітний трафік в рамках відразу декількох ресурсів. Тут же Вам доведеться вибирати. Якщо захочете додатково підключити безлімітний трафік для ще одного ресурсу, абонентська плата збільшиться. До того ж, на тарифі немає пакетів хвилин і SMS. Ніщо не заважає вам використовувати тариф хайп в планшеті. Якщо ж через якісь причини Ви віддаєте перевагу тариф МТС «Для планшета», то рекомендуємо Вам ознайомитися з детальним описом.

Докладний огляд тарифу «Для планшета» .

Тариф «МТС Коннект-4»

Сам по собі тарифний план «МТС Коннект-4» інтересу не викликає. На окрему увагу заслуговують опції «Інтернет-Mini», «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP», які зазвичай використовуються на цьому тарифі. Опції, як і сам тариф дуже старі, проте їх умови неодноразово змінювалися. Були часи, коли саме цей тариф в комплекті з опцією «Інтернет-VIP» дозволяв використовувати безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку. Зараз тарифи МТС сильно змінилися. Безлімітний трафік доступний тільки вночі, або на обмеженій швидкості.

Умови опції на тарифі «МТС Коннект-4»:

 • «Інтернет-Mini». 7 Гб на місяць за 500 рублей. Підключення - * 111 * 160 #;
 • «Інтернет-Maxi». 15 Гб на місяць + нічний безліміт за 800 рублей. Підключення - * 111 * 161 #;
 • «Інтернет-VIP». 30 Гб на місяць + нічний безліміт за 1200 рублей. Підключення - * 111 * 166 #.

Нічний безлімітний інтернет діє з 00:00 до 07:00. У цей період обмежується швидкість при використанні торрент-клієнтів. Ще один важливий момент - в 2018 році виключена можливість підключення тарифу «МТС Коннект-4». Щоб стати володарем цього тарифного плану доведеться придбати модем або роутер МТС. Детальніше про тариф і опціях читайте в окремій статті.

Докладний огляд тарифу «МТС Коннект-4».

Тарифи оператора МТС без абонентської плати

Тарифи оператора МТС без абонентської плати

У 2018 році залишилося дуже мало тарифів без абонентської плати. Це стосується не тільки МТС, а й інших операторів. Для компанії МТС вигідні тарифи з щомісячною оплатою і пакетами послуг. Втім, і самі абоненти віддають перевагу саме такі пропозиції. Хоча, як і раніше є ті, кому зручніше використовувати тариф без абонентської плати. Таких пропозицій мало, але вони є.

У 2018 році для абонентів МТС доступні наступні тарифи без абонентської плати:

 • Супер МТС;
 • щосекундний;
 • Red Energy;
 • Твоя країна.

З усіх цих пропозицій уваги заслуговує тільки тариф «Супер МТС». Зараз пояснимо чому. Тарифи посекундна і Red Energy сильно поступаються йому за максимальними розцінками. Наприклад, обидва тарифу передбачають плату за кожну хвилину розмови на будь-який номер. На тарифі «Супер МТС» у Вас буде 20 безкоштовних хвилин в день на номери МТС домашнього регіону. При бажанні можна підключити додатковий пакет хвилин або SMS. Зрозуміло, не обійшлося тут і без недоліків, однак якщо розглядати доступні зараз тарифи МТС без абонентської плати, то це найкраще рішення. У будь-якому випадку рекомендуємо Вам ознайомитися з докладним описом тарифу «Супер МТС» .

Що стосується тарифного плану «Твоя країна», то він призначений для економії при дзвінках по Росії і країни СНД. Хоч даний тариф все ще і доступний для підключення, його актуальність під великим питанням. Напевно, багато хто з Вас вже чули, що уряд зобов'язав операторів скасувати роумінг по Росії і процес уже запущений. Звичайно ж, оператори йдуть на цей крок неохоче, але вибору у них немає. Тому, є всі підстави вважати, що скоро тариф стане архівних.

Тарифи МТС «Для своїх»

Тарифи МТС «Для своїх»

Не всім відомо, що крім загальнодоступних тарифів МТС існують некомерційні привілейовані тарифні плани з вельми привабливими умовами. Як стати володарем такого тарифу? На жаль, такі МТС тарифи не знаходяться у вільному доступі. Підключення подібного тарифного плану здійснюється за допомогою спеціального коду. Компанія МТС кожному своєму співробітникові в якості заохочення видає по 10 кодів для активації тарифу «Smart для своїх», 5 кодів для тарифу «Супер МТС для своїх» і 1 код для підключення тарифного плану «Ultra» зі знижкою 50%. Співробітники можуть використовувати ці коди так, як вважатимуть належним, в тому числі і продати. Шукати продавця безпосередньо не обов'язково. В інтернеті є багато сайтів посередників. Правда, високий ризик нарватися на шахраїв. Щоб Ви розуміли, яка різниця між звичайними тарифами МТС і тарифами «Для своїх», розглянемо один з привілейованих тарифних планів.

Тариф «Smart для своїх» включає:

 • Абонентська плата - 200 рублів на місяць;
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі МТС;
 • 600 хвилин на номери абонентів інших мереж;
 • 600 SMS;
 • 10 гігабайт інтернет-трафіку.

Як бачите, саме в самому тарифному плані немає нічого особливого. Відрізняється він великими пакетами і невисокою вартістю. Наприклад, простий тариф Smart включає 500 хвилин, 500 SMS та 5 Гб, при цьому його вартість становить 500 рублів на місяць. Тариф «Супер МТС для своїх» відрізняється від свого оригіналу тим, що включає в три рази більше безкоштовних хвилин. Якщо Вас цікавлять подібні пропозиції, ознайомтеся з нашим окремим оглядом тарифів МТС «Для своїх» .

На цій ноті ми будемо закінчувати цю статтю. Якщо у Вас залишилися якісь питання, задавайте їх у коментарях. Сподіваємося, наші старання не були марними і розглянувши всі тарифи МТС Ви змогли вибрати найвигіднішу для себе пропозицію. Нагадаємо, що на цій сторінці були представлені тільки ті тарифні плани, які доступні на поточний момент. Також ми не стали описувати корпоративні тарифи. Якщо у Вас є інтерес до архівних або корпоративних тарифних планів, що відповідають огляди Ви зможете знайти на сторінках нашого сайту.

Шукайте тарифний план з безлімітними дзвінками усередині мережі, пакетами хвилин, SMS та Інтернету, при цьому не хочете переплачувати за зайве?
Так чому ж він користується популярністю?
Чи є умови тарифного плану дійсно вигідними?
Чому ми вважаємо підключення цього тарифу не найправильнішим рішенням в плані вигоди?
Як стати володарем такого тарифу?