Всі особливості і можливості MODX

Професійний інструмент для розробки сайтів на MODX надається безкоштовно і має open source

Професійний інструмент для розробки сайтів на MODX надається безкоштовно і має open source. Завдяки цьому CMS завоювала багато прихильників по всьому світу. Всі особливості і можливості MODX дозволяють створити багатофункціональний сайт, який належить до сфери ЗМІ.

Ви прямуєте сучасним тенденціям веб-розробки? Тоді цей движок стане для вас справжнім відкриттям. MODX надає можливості Ajax, крім того ви зможете використовувати скрипти Scriptaculous або Prototype. Професіонали називають систему - CMF Content Management Framework, через те, що движок є по суті середовищем розробки сайту.

На даний момент випущено дві версії MODX: Revolution і Evolution. Редакція Revolution активно розвивається і постійно оновлюється, так як це новітня версія розробки цього движка. Evolution MODX менш функціональна версія, на деякий час вона навіть була зупинена в розробці, то потім знову почала активно розвиватися завдяки зусиллям спільноти.

Для повноцінної роботи MODX необхідний якісний хостинг . Основні вимоги до системних ресурсів: ОС Linux, Apache з включеним mod_rewrite, PHP 5.2.9 або вище, MySQL 5.0.67 або вище. Хостинг в HyperHost вже оптимізований для даної CMS, тому ви без проблем зможете розгорнути ваш сайт на наших спеціальних тарифах хостингу для MODX .

  • гнучкий дизайн, що дозволяє вибрати для свого майбутнього сайту будь-яку концепцію і не замислюватися про інтеграцію дизайнерських рішень в систему управління;
  • можливість зробити свій сайт за допомогою CSS і XHTML;
  • потужний і гнучкий API, який дозволить контролювати розробку і змінювати функціональність ядра;
  • орієнтованість системи на SEO-просування, завдяки широким можливостям настройки.

Часто розробники дають перевагу MODX перед WordPress , Так як і на цій платформі можна створювати якісні блоги з багатофункціональною панеллю керування.

Головні недоліки движка MODX: складність у вивченні, недостатня кількість російськомовної документації; для повноцінної роботи з системою необхідні знання в html і css, без яких працювати новачкові буде складно. Також систему не рекомендують для створення сайтів банків і інших фінансових установ, через можливі проблем з безпекою.

Безкоштовність MODX дає можливість протестувати роботу з нею кожному бажаючому, адже на даній системі можна створювати різні сайти і успішно просувати їх. За допомогою движка оптимізатори з легкістю налаштовують ключові слова і людино-зрозумілі URL, роблять сайт добре видимим для пошукових систем, а це набагато скорочує час на просування. Також для даної системи відмінно підійде не тільки виділений VPS сервер

Система MODX досить молода, вона з'явилася на світ в 2004 році. Але з кожним роком прихильників движка стає все більше і більше, в тому числі зростає кількість документації російською мовою, що полегшує роботу з CMS у російськомовного сегмента користувачів. Тому якщо ви шукаєте повноцінний движок для майбутнього сайту не залежно від того візитка це чи інтернет-портал, варто звернути увагу на MODX.

Про інших популярних CMS системах за посиланням .

4053 раз (а) 2 Сьогодні переглянуто раз (а)

Ви прямуєте сучасним тенденціям веб-розробки?

Дополнительная информация

rss
Карта