Всі методи настройки гітари, плюс настройка гітари онлайн через мікрофон

Якщо ви коли-небудь грали на гітарі - навіть кілька акордів з Макаревича ввечері у дворі на лавочці, або пару переборовши, як у Розенбаума, в хорошій теплій компанії, ви вже розумієте, як багато значить правильне звучання інструменту, правильна його настройка. Тим більше, якщо ви грамотний музикант, професійний гітарист.

Тим більше, якщо ви грамотний музикант, професійний гітарист

Простий фізичний спосіб настройки на перевірку виявляється не таким вже й простим, адже потрібно не тільки слухати при цьому ноти, а й чути, а для цього може не виявитися необхідних умов, та й просто - відсутність музичного слуху - теж стоятиме на заваді. Новачкам же і зовсім з цим способом краще особливо не практикувати. Вам, звичайно ж, добре відомо, як важко буває налаштувати інструмент в «шумному залі ресторану», або вже зовсім незручно - на живому концерті. А налаштовувати доводиться і до виконання, і після. Тому в даному випадку всі знають, що незамінна річ для музиканта - тюнер. Цей спосіб настройки має різноманітні прояви - тюнер можна закачати собі в комп'ютер у вигляді програми, або зробити функцією в процесорі ефектів, також він може бути і переносним приладом - як педаль ефектів, і взагалі маленької компактної прищіпкою. Варіантів - безліч. Крім цього існують і камертон, і настройка методом п'ятого ладу, і настройка по флажолетів (останні прийнятні тільки для людей, які розуміють, що це таке, кому цікаво - загляньте в енциклопедію, так як розписувати про кожного з них тут не представляється можливості), також налаштовують гітару за допомогою фортепіано, скрипки, флейти, і навіть губної гармошки. Цікавий факт - у кого є стаціонарний телефон, той може використовувати і його для налаштування своєї гітари: довгий суцільний сигнал абсолютно відповідає ноті ля.

Але все це меркне в порівнянні з тим, що може подарувати музикантові - і новачкові, і вже маститому, - досягнення техніки і прогресу. Це чудовий додаток, що дозволяє з легкістю налаштовувати гітару (та й будь-який інший інструмент, для яких розроблені подібні програми) онлайн (через мікрофон - акустичну гітару, а для електрогітари знадобиться тільки шнур). Встановіть собі на комп'ютер додаток "Chromatic Guitar Tuner" (на пару з Adobe Flash Player - не нижче 10 версії, для того, щоб все добре відкривалося, завантажувалося, і взагалі - коректно працювало). А далі, як то кажуть, довіртеся професіоналам. Машина сама все зробить - просто смикайте струни, які хочете налаштувати.

при налаштування гітари онлайн через мікрофон індикатор покаже, наскільки вам потрібно дану струну підтягти, або опустити (це видно завдяки цифрам на шкалі). Мікрофон в цьому випадку на сьогоднішній день є, напевно, у кожного - ну в навушниках для скайпу, так вже точно. А він теж підходить для цієї мети. А щоб налаштувати електрогітару онлайн, просто потрібно підключити її допомогою шнура до комп'ютера. А далі можна насолоджуватися прекрасним звучанням правильно налаштованого інструменту.

Розповісти друзям в соціальних мережах: