Вставка елемента HTML / JavaScript в блог: BloggaRolla

Відразу обмовлюся, що дана стаття написана не для людей з обмеженим розвитком особистості, як можна подумати, а для тих щасливчиків, хто порівняно недавно відкрив для себе систему Blogger і зараз робить перші трепетні кроки в блоговодстве.
Сьогодні я буду зізнаватися в любові полум'яної і, буду сподіватися, поки у відповідь. А саме в любові до такої чудової штуці від Blogger як елемент HTML / JavaScript. Такою собі чарівну паличку, за допомогою якої в шаблон блогу без зайвих проблем можна засунути мало не труп тижневої давності, з комфортом розмістивши його на самому видному місці або ж сховавши в темний підвал.

Відразу обмовлюся, що дана стаття написана не для людей з обмеженим розвитком особистості, як можна подумати, а для тих щасливчиків, хто порівняно недавно відкрив для себе систему Blogger і зараз робить перші трепетні кроки в блоговодстве

За участю елемента HTML / JavaScript користувачам системи Blogspot надаються воістину безмежні простори для діяльності. Розміщуючи його в потрібному місці шаблону, ви можете додати в блог будь-який зовнішній працездатний код, опублікувати рекламу різних ресурсів, підключити десятки віджетів, просто написати вітальний текст, за рахунок чого блог стає унікальним і функціональним.
Головна перевага гаджета HTML / JavaScript - можливість в кілька кліків розмістити сторонній код в блозі, не змінюючи безпосередньо саме HTML -тіло шаблону, якщо тільки не потрібно визначити стилі CSS у розміщується блоку. Встановлений віджет відразу почне функціонувати.
Щоб додати елемент HTML / JavaScript в блог, в панелі інструментів блогу на сторінці "Дизайн" натисніть на будь-яку вільну вкладку "Додати гаджет".

У списку гаджетів виберіть елемент HTML / JavaScript.

У який з'явився поле розмістіть потрібний код або скрипт. Після розміщення збережіть гаджет. Перетягнувши доданий блок в будь-яке доступне місце шаблону на колишньої сторінці "Дизайн", тепер уже збережіть весь шаблон.

Варто сказати, що при бажанні опублікувати просто який-небудь текст, будь то контактна інформація, вітання або інше розумне бла-бла, досить перемкнутися на вкладку "Збагачений текст" в тілі елемента HTML / JavaScript, де представлена невелика панель форматування для зручної корекції тексту .

Більшість прикладів гаджетів, які публікуються на BloggaRolla, легко встановлюється за допомогою все того ж HTML / JavaScript. З деякими з них ви можете ознайомитися нижче.
гаджет:

За замовчуванням, всі гаджети Blogger, встановлені через елемент HTML / JavaScript, виводяться на всіх сторінках блогу, а саме нагло дивляться на читача і з головної сторінки, і зі сторінок повідомлень, і зі статичних сторінок. А це не завжди гуд. Часто потрібно, щоб потрібний віджет відображався на строго певні сторінки. Візьмемо за приклад віджет схожих статей. Він досить логічно виглядає поряд з повідомленнями, але дещо недоречно - на головній або сторінці контактів. Ось тут і доводиться звертатися до магічних рядків додаткових кодів і вірі в краще.
В цій статті ми під строгий батьківський погляд Гаррі Поттера навчимося керувати показом гаджетів Blogger.
На цьому я замовкаю, плекаючи в серці примарну надію на те, що хто-небудь з читачів розділить мою згадану в самому початку посту і як і раніше жарку любов.