ВТБ - Програма державного співфінансування пенсії

  1. Довідкова інформація Пошук по сайту
  2. Переваги участі в Програмі державного співфінансування пенсії:

Довідкова інформація

Пошук по сайту

Термін вступу до Програми державного співфінансування пенсії закінчився 31 грудня 2014 року.

Але дія Програми триває для тих її учасників, які вступили до Програми в період з 1 жовтня 2008 року по 31 грудня 2014 року і зробили перший внесок до 31 січня 2015 роки *.

Держава продовжує щорічно співфінансувати добровільні внески учасників Програми в межах від 2 000 до 12 000 рублів на рік протягом 10 років з моменту сплати громадянином першого внеску. При цьому розмір добровільного внеску учасника Програми повинен становити не менше 2 000 рублів на рік. Учасники мають право самі визначати і змінювати розмір своїх внесків, а також припинити або відновити виплати в будь-який зручний час.

Переваги участі в Програмі державного співфінансування пенсії:

  • додатковий внесок від держави дорівнює сумі Ваших добровільних внесків за Програмою співфінансування пенсії (від 2 000 до 12 000 рублів на рік);
  • можливість збільшити пенсійні накопичення за підсумками інвестування Ваших коштів;
  • при сплаті добровільних внесків Ви маєте право на отримання соціального податкового вирахування (13% від суми Ваших внесків);
  • Ваші накопичення і отриманий інвестиційний дохід успадковуються;
  • для громадян пенсійного віку, що відклали призначення трудової пенсії, додатковий внесок держави збільшується в 4 рази (не більше 48 000 рублів на рік);
  • можливість призупинити і відновити сплату внесків у зручний для Вас час;
  • зручні способи сплати внесків: через систему ВТБ-Онлайн (Для клієнтів Банку ВТБ) або через бухгалтерію підприємства-роботодавця. Інструкція по перерахуванню внесків через систему ВТБ-Онлайн.

У Вас залишилися питання? Задайте їх нашим фахівцям по телефону: 8 (800) 775-25-35 (дзвінок по Росії безкоштовний) або надішліть листа електронною поштою .

* Відповідно до Федерального закону від 04.11.2014 р № 345-ФЗ «Про внесення змін до Федерального закону« Про додаткові страхові внески на накопичувальну частину трудової пенсії та державної підтримки формування пенсійних накопичень »і окремі законодавчі акти Російської Федерації».

У Вас залишилися питання?