Web chat - опис можливостей VoIPTime Contact Center |

Забудьте про використання сторонніх сервісів для обробки звернень з веб-чату. Зведіть все спілкування з клієнтами в одному повнофункціональному вирішенні VoIPTime Contact Center.

Конфігурується віджет чату

Встановіть віджет чату на своєму сайті і почніть обробляти звернення від клієнтів. Віджет розміщується на окремому Widget Server, де ви можете вибирати версію, на базі якої потрібно будувати віджет чату. За рахунок цього можна змінювати зовнішній вигляд віджету і його функціонал. Це дозволяє створювати окремі віджети під окремі Chat Server'и і сайти.

Забудьте про використання сторонніх сервісів для обробки звернень з веб-чату

Мал. Віджет чату.

Конфіденційність чат-листування з клієнтами

Вся історія листування з авторизованими клієнтами зберігається на окремому Chat Server. Він фізично може розміщуватися на внутрішніх або зовнішніх серверах вашої компанії, завдяки чому забезпечується повна конфіденційність даних.

Чат з авторизованим клієнтом

Оператор обробляє вхідні звернення від гостей (НЕ авторизованих відвідувачів сайту) або авторизованих користувачів. Авторизований користувач може переглядати історію отриманих і відправлених повідомлень. Діалог з гостьовим аккаунтом дозволяє зберігати історію переписки в рамках поточного відкритого діалогу.

Оператор також бачить закріплений сценарій чат-розмови та може відзначати відповіді клієнта в опитувальнику, або переглядати базу знань. Це дозволяє підвищити якість консультації, яку надає оператор в веб-чаті, і прискорити введення в курс справи операторів-новачків.

Мал. Чат з авторизованим клієнтом.

Редагування відправлених повідомлень

Відправлене в чат повідомлення оператор може відредагувати, клікнувши по ньому правою кнопкою миші.

Ініціація чату оператором

Завдяки системі моніторингу онлайну користувачів на сайті, оператор при появі клієнта отримує відповідне повідомлення. При натисканні на це повідомлення він може переглянути карту клієнта і почати чат. Для цього необхідно перейти в картці клієнта на вкладку Контакти - Web-Chat і натиснути кнопку "Почати чат".

Для цього необхідно перейти в картці клієнта на вкладку Контакти - Web-Chat і натиснути кнопку Почати чат

Мал. Початок чат-розмови з клієнтом.

Оператор (або користувач з відповідними правами) також може ініціювати початок активного діалогу з клієнтом / вибіркою клієнтів з вкладки Клієнти - Контакти. Для цього необхідно відзначити клієнта / перелік клієнтів, які знаходяться онлайн (з відповідним ідентифікатором) і натиснути кнопку "Почати чат" (у оператора відкриються чати з вибраними клієнтами). Це дозволяє провести чати з декількома клієнтами паралельно і заощадити час, який витрачався на індивідуальну ініціацію кожної розмови.

Початок роботи з декількома клієнтами одночасно.

переадресація чату

Оператор може перенаправити активний діалог (чат) на іншого оператора, якщо необхідна більш кваліфікована консультація. При цьому другий оператор зможе продовжити діалог і побачить історію листування.

Відправлення історії листування в веб-чаті клієнту на email

Це принципово нова функція, яка дозволить клієнту після завершення чат-розмови з оператором вказати свій email і отримати лист з історією листування. Таким чином, ваші клієнти не втратять корисну інформацію, яку змогли отримати під час спілкування в чаті. Шаблон повідомлення, яке відправляється клієнту, гнучко конфігурується і може виконувати додаткові завдання.

Відправка файлів в чаті

Оператор і клієнт можуть обмінюватися файлами в веб-чаті. Завдяки цьому значно спрощується взаємодія в разі, якщо клієнт повинен відсилати, наприклад, скан-копії документів, заповнені форми і т.п.

Замовити презентацію