WikiZero - Знак градуса

Wikipedia

open wikipedia design.
Цей термін має також інші значення див. градус . Символи з подібним зображенням: ◌̊ ·

Знак градуса (°) - друкарський символ, який використовується для позначення розмірності кута і температури , а також зменшеними тризвуку .

За правилами типографського набору знак градуса ставиться відразу після числового позначення величини розмірності кута або температури без всякого пропуску, однак якщо у випадку з температурою вказується також шкала , По якій проводиться вимірювання (за Цельсієм, за Фаренгейтом і т. П.), Знак градуса відбивається від числової величини нерозривним пропуском (точніше, використовується третний шпація ), А символ шкали слід безпосередньо за знаком градуса без пробілів. пор .:

У першому відсіку камери повинна підтримуватися температура +26 ° C, у другому - на 2 ° холодніше.

У зазначений час ракета перебувала над Південною Америкою, над точкою земної поверхні з координатами 7 ° 33 'пд. ш. і 40 ° з. д.

У Юникоде для сумісності з кодуваннями CJK китайської писемності , Де такі символи присутні, підтримуються символ «Кельвін» (212A) і суміщені символи «градус Цельсія» (2103) і «градус Фаренгейта» (2109), які поза китайських шрифтів ( fullwidth form ) не використовуються.

Слід зауважити, що одиниця температури в шкалою Кельвіна називається не «градус Кельвіна», а просто «коливань», тому при її використанні знак градуса взагалі не ставиться. Приклад: 273,15 K, де K без знака градуса.

  • Unicode : U + 00B0,
  • HTML : & Deg;
  • На комп'ютерах з операційною системою Windows знак градуса можна вставити, натиснувши Alt і набравши 0176 на цифровій клавіатурі.
  • На комп'ютерах з ОС Linux знак можна отримати, набравши Compose oo або ⇧ Shift + Ctrl + U і набравши b0↵ Enter після u.
  • На комп'ютерах з Mac OS знак градуса можна вставити, натиснувши alt + 0.
  • В LaTeX для знака градуса використовуються команди \ degree і \ textdegree надаються пакетами gensymb і textcomp відповідно. Часто цей знак імітується ^ {\ circ} в математичному модулі.

This page is based on a Wikipedia article written by contributors ( read / edit ).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.

Дополнительная информация

rss
Карта