Win32 Malware Gen - що це за вірус і як його видалити

 1. Як поширюється?
 2. Чому він шкідливий?
 3. Які проблеми може заподіяти?
 4. Інструкція з видалення
 5. Спосіб 2: Spybot Search & Destroy
 6. Відео інструкція по видаленню загрози за допомогою утиліти Malwarebytes 'Anti-Malware

Перед тим як приймати заходи по видаленню, потрібно дізнатися, що це за вірус win32 malware gen і що він собою являє

Перед тим як приймати заходи по видаленню, потрібно дізнатися, що це за вірус win32 malware gen і що він собою являє. Це шкідлива комп'ютерна інфекція, що належить до сімейства троянів. Даний вірус має цілий ряд характеристик, схожих з іншими інфекціями цієї ж групи. Типова особливість троянів - заподіяння серйозних проблем не тільки комп'ютера і операційної системи, але і інформації і даних користувача, які зберігаються на ПК. Тобто, вони можуть заблокувати її, зашифрувати, або зовсім викрасти або видалити.

Слід також сказати, що, незважаючи на присутність вірусу в системі, він може бути абсолютно непомітним і привести до фатальних наслідків і проблем. Саме з огляду на це фахівці і програмісти рекомендують звертати на win32 malware gen максимум уваги, як і на будь-яку іншу загрозу, і вчасно видаляти його з пристрою, тим самим не давши можливість викрасти ваші особисті дані, в тому числі фінансову інформацію, реєстраційну та паролі.

Як поширюється?

Існує безліч способів зараження троянами, однак найбільш поширеним є необережна і небезпечна робота в Інтернеті. Якщо ви зайшли на небезпечний або заражений сайт, завантажили будь-яку програму з невідомого джерела, то троян може легко завантажитися на ваш комп'ютер. Саме тому слід використовувати антивіруси , Які блокують подібні сторінки і не дозволяють вірусам проникати в систему.

Ще одним варіантом зараження є торренти - це величезна платформа поширення шкідливих програм. Також ефективним способом поширення вимагачів та іншого роду погроз вважаються підозрілі листи на пошту і спам. При відкритті інфікованого вкладення, на ваш ПК буде викачаний вірус, який почне свою шкідливу діяльність. Саме тому перед відкриттям файлів і посилань в листах завжди двічі перевіряйте відправника. Інакше ваш пристрій опиниться в серйозній небезпеці.

Чому він шкідливий?

Після проникнення в систему Windows, інфекція win32 malware gen ніяк себе не проявляє, але все ж представляє величезні ризики для комп'ютера і збережених на ньому даних. Найчастіше подібні шкідливі програми виступає в якості передумови для проникнення більш шкідливих і хитрих вірусів. Відразу після проникнення інфекція виходить на зв'язок з сервером і може легко виконати свій заздалегідь обраний план, надаючи можливість іншому шкідливому ПО також потрапити в систему.

В кінцевому підсумку користувач усвідомлює, що його ноутбук заражений, але зробити що-небудь вже досить важко, так як в віруси повністю заразили систему і починали її руйнувати. Більш того, далеко не всі антивіруси здатні виявити ці шкідливі програми і позбутися від них.

Тому ми завжди рекомендуємо додатково користуватися спеціальними сканерами , Вони дуже ефективні і не вимагають установки.

Які проблеми може заподіяти?

Давай розглянемо, чим небезпечний вірус win32 malware gen і що він робить з системою. Незважаючи на його непомітність для користувачів, то працює в якості процесу на задньому плані і дійсно несе шкоду. Він призначений для надання третім особам доступу до ПК і можливості викрасти особисті дані, в тому числі паролі, інформацію про банківські картки, кредитні картки та інше. Крім того, він може вкрасти кошти з будь-яких електронних гаманців.

Крім перерахованого вище, існують і більш серйозні проблеми, пов'язані з впливом даного вірусу. Вони включають в себе:

 • Неполадки з комп'ютером.
 • Зміни в реєстрі.
 • Збої в системі.
 • Збої в роботі антивіруса.
 • Нестабільний доступ до Інтернету.
 • Високий ризик зараження іншими загрозами.
 • Блокування деяких сайтів.

Так, присутність вірусу generic malware в системі абсолютно нешкідливо. Однак навіть якщо немає прямої загрози, в один прекрасний момент зараження може призвести до збою і всім відомому «блакитного екрану». Як підсумок, ви втратите всі наявні дані, інформацію та файли, і тоді вже буде пізно що-небудь робити.

Інструкція з видалення

Спосіб 1: Norman Malware Cleaner

Є кілька програмних варіантів, за допомогою яких можна видалити вірус win32 malware gen раз і назавжди. Найзручнішим є його усунення за допомогою програми Norman Malware Cleaner.

У обраної нами утиліти є всього один істотний недолік, а саме постійна необхідність завантажувати нову версію утиліти через відсутність функції поновлення без перезакачкі самої програми. У всьому іншому ж виключно переваги - абсолютно безкоштовно, простий інтерфейс, висока швидкість роботи. Єдине, чого не вистачає, так це російської мови.

Для того щоб швидко і без будь-яких проблем вилікувати комп'ютер за допомогою даної програми, необхідно дотримуватися такої інструкції:

 1. Викачуємо утиліту з офіційного сайту або будь-якого іншого перевіреного джерела.
 2. Запускаємо викачаний файл, у нього має бути дозвіл «.exe». Ще один плюс - не потрібно тривала установка, а файл і зовсім можна завантажити на флешку і не захаращувати комп'ютер сміттям.
 3. Читаємо умови використання, угоду про ліцензії та тиснемо «Accept».
 4. З'явиться головне вікно утиліти. Рекомендується відразу зайти в «Options» і напроти пункту «Enable rootkit cleaning» поставити галочку, після чого підтвердити свої дії, натиснувши «Apply».
 5. Далі повертаємося у вкладку «Scan» і вибираємо повноцінне сканування «Full». Натискаємо «Start», після чого процес запускається.

Ось і все, залишається лише почекати закінчення сканування, після чого утиліта в автоматичному режимі знайде і видалить все шкідливе ПО з вашого пристрою.

Важливо! Враховуйте, що утиліта знаходить і видаляє будь-які зломщики програм, тому якщо такі є, то слід заздалегідь подбати про їх зберігання.

Спосіб 2: Spybot Search & Destroy

Ще одна відмінна безкоштовна програма, яка здатна швидко виявити і видалити практично будь-який вірус, включаючи Win32.Malware-gen. Існує дуже давно, регулярно оновлюється і добре зарекомендувала себе серед безлічі користувачів. Також в функціоналі є карантин, який дозволить вам відновити випадково видалені файли.

Отже, як їй користуватися:

 1. Беремо з Оф.сайт і встановлюємо. В процесі інсталяції вас запитають, для чого ви встановлюєте Spybot - вибираємо перший пункт для встановлення безкоштовної версії.
 2. Далі необхідно вибрати спосіб використання утиліти. Вибираємо перший пункт.
 3. Після того як ПО встановиться, запускаємо і переходимо в розділ «Оновлення».
 4. Натискаємо на кнопку «Оновлення» для завантаження актуальних баз.
 5. Після того як оновлення завершиться, в основному вікні переходимо в розділ «Сканування системи» і запускаємо процес. Якщо потрібно просканувати окрему файл або папку, слід вибрати пункт «Сканування файлів».
 6. Для видалення знайдених загроз натискаємо кнопку «Виправити відзначене».

Таким чином, ми повністю вилікуємо комп'ютер або ноутбук від шкідливого ПО.

Для повноцінного захисту ми рекомендуємо використовувати комплексні антивіруси , Нехай навіть і з безкоштовною версією.

Відео інструкція по видаленню загрози за допомогою утиліти Malwarebytes 'Anti-Malware

Оцініть статтю:

Як очистити систему від вірусу Win32 Malware Gen

4.8 (95%) 4 голос (ів)

Як поширюється?
Чому він шкідливий?
Які проблеми може заподіяти?
Як поширюється?
Чому він шкідливий?
Які проблеми може заподіяти?