WinRAR.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з WinRAR.exe
  2. Інформація про фото WinRAR.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з WinRAR
  5. WinRAR сканер

Справжній файл WinRAR.exe є одним з компонентів програмного забезпечення WinRAR, розробленого Alexander Roshal.

WinRAR - це абревіатура від WinRAR Archiver Launcher

WinRAR.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є WinRAR.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з WinRAR.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму WinRAR archiver. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи WinRAR.exe.

Інформація про фото WinRAR.exe

процес WinRAR archiver належить програмі архіватор WinRAR від Alexander Roshal (Www.rarlab.com).

Опис: WinRAR.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. WinRAR.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 1,502,808 байт (12% всіх випадків), 1,500,048 байт і ще 21 варіанта . Опис: WinRAR
Це не системний файл Windows. Поставлено цифровий підпис. Тому технічний рейтинг надійності 22% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Win-rar забезпечує пряму підтримку ( win-rar.com ). У разі проблем з WinRAR.exe, Ви можете видалити всю програму WinRAR або Архіватор WinRAR, використовуючи Панель управління Windows , Або перевірте чи існує більш нова версія.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з WinRAR.exe

Якщо WinRAR.exe знаходиться в папці Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 74% небезпеки. Розмір файлу 116,224 байт. Немає інформації по файлу. У процесу немає видимого вікна. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, MACHINE \ Run). Це не системний процес Windows. WinRAR.exe представляється стисненим файлом.

Якщо WinRAR.exe знаходиться в підпапках Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 42% небезпеки. Розмір файлу 1,093,632 байт. У процесу є видиме вікно. Це не файл Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми використовують таке ж ім'я файлу WinRAR.exe, наприклад WS.Reputation.1 (визначається антивірусом Symantec), і TROJ_SPNR.06FD13 (визначається антивірусом TrendMicro). Таким чином, ви повинні перевірити файл WinRAR.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Вірус скачали клієнти з листом. Написаний криво, але зіпсував все дані (файли офісу, JPG PDF) Складається з декількох частин. Одна з них прописується в автозавантаження вінди і вішає на екран вмогательство на мороженку, друга запускається з реєстру через файлик winrar.exe занедбаний в папку локал хост (доктор веб знаходить, але чому то до кінця не лікує)
johnre

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото WinRAR.exe: - на основі 2 голосів з 1 відкликанням.

50 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як важливий для Windows або встановленої програми. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з WinRAR

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з WinRAR. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу WinRAR.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

WinRAR сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Дополнительная информация

rss
Карта