WN8 і РЕ

Зараз в це навіть не віриться, але був час, коли реальну користь для команди вираховували за допомогою звичайного калькулятора «продумані» командири кланів. А все рандомний суперечки на тему гарною чи поганою гри будь-якого гравця грунтувалися на відсотку перемог, медалях і відсотку влучень. Останній показник в даний момент не є актуальним він пішов в минуле, як і супутня йому медаль снайпер. В даний момент краще вистрілити, перезарядити і ще раз вистрілити за місцем передбачуваного супротивника, ніж вичікувати його засвіти переживаючи за відсоток влучень. Через якийсь час з'явився XVM «оленеметр» з'ясовувати, хто чого вартий в бою стало простіше, але разом з ним прийшли певні проблеми. До таких ми віднесемо обливання брудом в чаті менш скілованних союзників, нескінченні Твінкі , Невпевнених у собі гравців, які, помітивши слабкі шанси на перемогу, або топляться або бездумно зливаються. Що таке статистика, ккд wot? ККД і статистика WOT це середні підсумовані цифри ваших загальних успіхів на полях битв world of tanks по всій брала участь в боях техніці.

ККД wot складається з ряду показників: Втрати, фраги, окуляри захоплення бази, окуляри захисту бази, засвітки, середній рівень танків, кількість боїв ККД wot складається з ряду показників: Втрати, фраги, окуляри захоплення бази, окуляри захисту бази, засвітки, середній рівень танків, кількість боїв. Варто відзначити, різні рейтинги WGR, WN8, WN6, EFF (РЕ), xTE зводять в пріоритет різні показники. Якщо когось цікавлять конкретні цифри кожного з представлених рейтингів, він може знайти в інтернеті формули їх розраховують. Тут ми будемо розглядати тільки два з них WN8 і патріарха всіх рейтингів РЕ (EFF), саме вони цікавлять командирів топ кланів і саме їх ставлять в налаштуваннях ті, хто користується XVM.

Перевірити свій ккд можна пройшовши за посиланням калькулятор рейтингу ефективності

РЕ (EFF) не бажає йти на спокій найперший рейтинг ефективності, саме йому повинен бути вдячний XVM своєю популярністю. Частина командирів за інерцією продовжують контроліть його, навіть якщо у самих в XVM включений WN8.

WN8 на даний момент найпопулярніший і повноцінний представник лінійки рейтингу ефективності. Є вдосконаленою і доопрацьованій версією WN7.Как раз на нього варто робити упор тим, хто бажає підняти ККД або викачує твинкам .

Природно хочеться, щоб прокачувалися відразу обидва рейтинги WN8 і РЕ, але іноді доведеться робити вибір між певними діями, і від вашого рішення буде залежати, який рейтинг підніметься в даний бій. Наведу практичні приклади, з ними ви відразу все зрозумієте, та й немає там нічого складного.

Два гравці зіграли по одному бою на танку ЛТП, обидва здобули перемогу. Ось тільки досягнення їх були різні, той, перший гравець весь бій просидів в кущах біля бази, але зате примудрився збити гуслі загарбникові на передостанній секунді, що і вирішило результат бою. Другий гравець активно дамажіл і зумів вибити 1000хп, хоча так і не зміг нікого вбити.

Після поновлення статистичних даних, гравець, який використовує XVM, побачивши будь-якого з наших героїв, зробить висновок олень він або майстер WoT тільки в залежності від того, який з рейтингів у нього включений WN8 або EFF (РЕ)

Звідси висновок, немає досконалого рейтингу ефективності, значить кожен окремо взятий рейтинг можна накрутити, знаючи його домінуючий показник.

Для наочності я трохи поекспериментував з різними цифрами. П'ять гравців зіграли по одному бою на танку ЛТП, всі п'ятеро перемогли, але кожен з них зміг відзначитися лише в одному з показників ККД.

Рівень: 3 3 3 3 3 Перемоги: 100% 100% 100% 100% 100% Бої: 1 1 1 1 + 1 Знищено: 15 Пошкодження 1000 Виявлено: 15 Захоплення бази: 100 Захист бази: 100 WN8 261 3277 261 261 261 РЕ 3750 580 2250 1260 15000 WN7 5833 1305 2136 261 481 WN6 5656 1128 1959 84 304

Врахуйте що все підсумкові дані в таблиці безпосередньо для радянського танка третього рівня ЛТП. Так як деякі показники в рейтингах розраховуються по конкретному танку, припустимо шкоди для WN8.

Звичайно, дана сюрреалістична таблиця не в змозі відобразити цільної картини, з багатьох причин, припустимо ну нереально мати 15 Фрагів без дамага, а додаткові показники змінять всі наявні цифри. Припустимо, гравець зумів настріляти 1000хп зумів додатково засвітити 3 Фрага і вбити 2 фрага.

Отримуємо такі цифри ккд РЕ 1530 WN8 4617 WN7 2423 WN6 2245

Але, варто йому до цифр вище ще й збити захоплення наприклад 50%:

Отримуємо вже такі цифри ккд РЕ 9030 WN8 4921 WN7 2643 WN6 2465

Нам важливо, що таблиця відбила глобальні показники, від яких залежить цікавий для нас рейтинг:

РЕ захист + фраги

WN8 дамаг (шкоди) + фраги

На ці показники і потрібно робити упор, піднімаючи ккд. Причому в рейтингу WN8 для досягнення гарних показників потрібно буде перейти певний мінімум дамага expDamage , Він розраховується окремо по конкретної взятої техніці. Детальніше як підняти ККД по WN8 .

Читайте також Як швидко прокачати танки в WoT

Категорія: Статистика і ккд.

Що таке статистика, ккд wot?

Дополнительная информация

rss
Карта