wowexec.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wowexec.exe
  2. Інформація про фото wowexec.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з wowexec
  5. wowexec сканер

Wowexec.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є wowexec.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wowexec.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Windows Win16 Application Launcher. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи wowexec.exe.

Інформація про фото wowexec.exe

процес Windows Win16 Application Launcher або Програма запуску додатків Win16 для Windows належить програмі Microsoft Windows ™ Operating System або Операційна система Microsoft Windows від Microsoft (Www.microsoft.com) або корпорація Майкрософт .

Опис: Програмний компонент Windows-On-Windows, wowexec.exe викликається файлом NT Virtual DOS Machine, ntvdm.exe забезпечує можливість запуску 16-розрядних MS-DOS програм або торішніх ігор на сучасних 32-розрядних операційних системах, таких як Windows 2000, NT , XP і вище. Він виконується відразу при запуску будь-якого 16-розрядного програми, але залишається і продовжує працювати у фоновому режимі навіть після закриття програми.

Докладний аналіз: wowexec.exe важливий для Windows. Wowexec.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 10,368 байт (78% всіх випадків), 10,432 байт або 8,960 байт. Докладний аналіз: wowexec
Це файл, підписаний Microsoft. Додаток не видно користувачам. Тому технічний рейтинг надійності 9% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з wowexec.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як wowexec.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл wowexec.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

особисто у мене з'являється процес _wowexec.exe після того як відкриваю дисковод тотал командер
якщо не запускається програма, видаліть wowexec
sergey Запускає 16-розрядні додатки під Windows
Артем Запускає 16-розрядні додатки під Windows
Артем З'явився в диспетчері завдань після запуску музики через Windows Media Player. Плеєр поліз в Мережу і видав вікно з повідомленням про можливість поновлення версії. Може WMP зловив який-небудь жучок при пошуку оновлень, хоча Касперський був на стрьомі, але промовчав :)) Взагалі вражають нахабством компоненти і додатки Windows, які при всіляких заборон виходу в Мережу, все одно туди лізуть!
Валерій Анатолійович

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото wowexec.exe: - на основі 3 голосів з 5 відгуками.

39 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 2 користувачів дали, як безпечний. Один користувач оцінив, як здається небезпечним.

Кращі практики для виправлення проблем з wowexec

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з wowexec. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу wowexec.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

wowexec сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.