Yota відмовиться від безлімітного Інтернету на смартфонах

Бренд Yota, за повідомленням газети «Ведомости», вже з наступного місяця змінить принципи надання послуг інтернет-доступу власникам смартфонів.

Бренд Yota, за повідомленням газети «Ведомости», вже з наступного місяця змінить принципи надання послуг інтернет-доступу власникам смартфонів

В даний час Yota пропонує безлімітні тарифи, які не яких немає обмежень по споживанню мобільного трафіку. Однак уже з 25 січня почне діяти нова тарифна сітка, яка передбачає певний обсяг трафіку в місяць і пакет хвилин для голосового спілкування.

Для нових підключень тарифи з безлімітним інтернет-доступом пропонуватися не будуть. Конкретні параметри нових пакетних тарифів поки не розкриваються, але уточнюється, що при необхідності в якості опції користувачі зможуть підключити необмежений доступ до певних додатків.

Зміна політики в Yota пояснюють тим, що 85% нових абонентів оператора щомісяця споживають не більше 5 Гбайт трафіку. А ті, кому дійсно необхідний безлімітний мобільний інтернет-доступ, вже ним користуються.

Учасники ринку говорять, що від безлімітних інтернет-тарифів поступово будуть відмовлятися і інші мобільні оператори. Пояснюється це швидким зростанням навантаження на мобільні мережі при тому, що збільшення доходу від передачі даних виявляється не таким істотним.