YouTube Unplugged, злом Gmail і Анна Франк у віртуальній реальності - дайджест новин

Не потрібно витрачати час на пошук IT-новин в інтернеті - все найцікавіше вже зібрано в нашому дайджесті.

Експерти з кібербезпеки попереджають про масштабний витік даних провідних поштових сервісів, включаючи Gmail, Yahoo Mail і Hotmail. Зловмисники зібрали логіни і паролі вже більше 270 млн облікових записів, а тому всім користувачам настійно рекомендується змінити паролі доступу і по можливості перейти на двухфакторную верифікацію.

видання Bloomberg пише про те, що YouTube активно розробляє новий платний сервіс Unplugged, який дозволить дивитися кабельні ТВ-канали, не залишаючи Тб. Орієнтовно запуск відбудеться в наступному році, однак журналісти стверджують, що вже отримано згоду на співпрацю від Comcast, Viacom, 21st Century Fox і CBS.

Британський проект Blow LTD, який називає себе «Uber в сфері косметичних послуг» збирає кошти на розвиток бізнесу через платформу Seedrs. Засновники проекту розраховують на зайнятих користувачів, яким терміново знадобилося, наприклад, зробити зачіску, але часу на відвідування салону краси за попереднім записом немає. Платформа, через яку стартап збирає кошти відрізняється тим, що спонсори в обмін на грошовий внесок отримують частину цінних паперів проекту.

Платформа, через яку стартап   збирає   кошти відрізняється тим, що спонсори в обмін на грошовий внесок отримують частину цінних паперів проекту

Мобільний додаток Periscope тепер дозволяє зберігати свої відеотрансляції - досить додати в назву стрімінга хештег #save і відео залишиться в інтернеті до тих пір, поки сам користувач не захоче його видалити вручну. До цього моменту трансляції в Periscope були доступні лише протягом доби після ефіру, потім віддалялися автоматично.

До цього моменту трансляції в Periscope були доступні лише протягом доби після ефіру, потім віддалялися автоматично

Дослідники Кембріджського університету, Великобританія, створили мініатюрний нанодвігатель під назвою ANT. Поява такого джерела енергії прискорить розробку мікроскопічних нанороботів, здатних проникати в живі клітини людського організму і проводити в них запрограмовані маніпуляції.

Редакція The Verge підготувала детальний огляд нової електронної книги Amazon Kindle Oasis, головна особливість якої - незвичайне розташування панелі управління по відношенню до екрану. Резюме фахівців таке: це дійсно та «читалка», про яку мріяли багато користувачів, хоча навряд чи вони будуть її купувати. Чому так і чим ще відрізняється новий гаджет можна прочитати в матеріалі .

Американець Дерек Вестерман (Derek Westerman) потрапив в Книгу рекордів Гіннеса, провівши безперервно 25 годин у віртуальній реальності. За допомогою шолома HTC Vive і мистецької програми Tilt Brush користувач весь цей час малював неіснуючі об'єкти. Фахівці, що спостерігали за процесом встановлення рекорду, найбільше здивувалися тому, що Вестерману вдалося уникнути нудоти і запаморочення, від яких страждає переважна більшість користувачів VR-пристроїв.

Використання віртуальної реальності не повинно обмежуватися розвагами , А й допомагати у вивченні всесвітньої історії, - очевидно, так думали продюсер Джонатан Хирч (Jonathan Hirsch) і режисер Денні Абрамс (Danny Abrahms), коли бралися за проект «Anne». новий фільм розповість історію Анни Франк з максимальним зануренням глядача в образ життя дівчинки, 2 роки ховалася від німецьких фашистів, через VR-технології.

Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua