З чого почати просування групи ВКонтакте?

Отже, ви вибрали нішу і створили групу ВКонтакте

Отже, ви вибрали нішу і створили групу ВКонтакте. І, звичайно ж, постає питання - що зробити для появи клієнтів? Тут все власники бізнесів починають шукати способи просування, інструменти для пошуку цільової аудиторії та рекламування ним своєї групи ВКонтакте.

Але мало хто замислюється, що цей перший крок помилковий. На жаль, дуже часто виходить так, що бізнесмен розуміє про це тільки в той момент, коли злив більшу частину бюджету на рекламу вхолосту, а клієнтів немає. У цьому випадку багато недалекоглядні підприємці кидають групу і кажуть, що це не працює і продовжують вести бізнес по старому. Нам їх дуже шкода, адже рішення зовсім поруч і ми зараз розповімо вам про це.

Отже, що ж зробити в першу чергу для успішного просування вашої групи ВКонтакте?

В першу чергу потрібно правильно її оформити, а саме:

1. Додати найбільш цікаві теми в обговорення для потенційних клієнтів. Вони можуть відрізнятися в залежності від тематики, але в більшості випадків такі розділи як "Відгуки" і "Питання-відповідь" завжди присутні.

2. Відкрити "Повідомлення спільноти" і додати в "Контакти" посилання на адміністраторів спільноти, яким потенційний клієнт може задати його питання. Чому потрібна посилання на адміна, якщо є "Повідомлення спільноти"? - запитаєте ви. А сенс простий - людям набагато комфортніше спілкуватися з живою людиною.

3. І, звичайно ж, потрібно додати красиве і зручне вікі-меню, яке відразу зверне увагу зайшов в групу відвідувача і дасть можливість в зручній і зрозумілій формі дізнатися все, що його цікавить. Важливим плюсом вікі-меню є те, що красиве оформлення відразу кидається в очі і відкладається в пам'яті, адже більшість груп ВКонтакте - це сіра маса. Незаперечний факт, що перше враження відіграє найважливішу роль в будь-якому бізнесі.

Ось і все, що потрібно зробити перед тим, як почати вести і просувати групу ВКонтакте. Це основа основ хорошою конверсії вашої групи. Ви можете самі в цьому переконатися, звернувшись до команді Summer , Яка допоможе оформити групу в кращому вигляді і створити гарне враження від першого звернення до вас через групу ВКонтакте, і, відповідно, прибуток. звертайтеся)

І, звичайно ж, постає питання - що зробити для появи клієнтів?
Отже, що ж зробити в першу чергу для успішного просування вашої групи ВКонтакте?
Чому потрібна посилання на адміна, якщо є "Повідомлення спільноти"?

Дополнительная информация

rss
Карта