З'явився новий інтернет-браузер - Axis від Yahoo

Інтернет-компанія Yahoo повідомила про випуск нового інтернет-браузера Axis для мобільних пристроїв на базі платформи Apple iOS - смартфонів iPhone і планшетів iPad, а також надбудови для мережевих пошукових систем настільних ПК.

Створенням власного браузера компанія Yahoo намагається повторити успішний досвід лідируючої на ринку інтернет-пошуку компанії Google, яка випустила браузер Chrome в 2008 році.

Головною особливістю Axis є можливість здійснення пошуку без переривання перегляду поточної сторінки. Під час введення запиту в спеціальне вікно розкривається не заважає перегляду відкритої сторінки панель з результатами пошуку, представленими разом з мініатюрними зображеннями знайдених сторінок.

У варіанті Axis для настільних комп'ютерів прокрутку результатів, реалізовану в горизонтальному режимі, можна проводити не тільки за допомогою традиційних для пошукових систем кнопок переходу на наступну або попередню сторінку, а й простим «перетягуванням» результатів за допомогою миші.

Інший функцією Axis є можливість синхронізації між різними пристроями для користувача даних - списку переглянутих сторінок, закладок і ресурсів, які планується відвідати пізніше.

Версія Axis для мобільних пристроїв являє собою повнофункціональний браузер з підтримкою сучасних стандартів HTML5, CSS3 і JavaScript. На додаток до пристроїв на платформі iOS в майбутньому браузер можна буде встановити і на пристрій на базі Google Android, пише сайт SearchEngineLand.com.

Список настільних браузерів, в які може бути інтегрований Axis , Включає Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer і Apple Safari.

Безкоштовний браузер Axis доступний для установки на смартфони та планшети через сервіс Apple iTunes. Надбудову для настільного браузера можна завантажити з сайту Yahoo.

Домогтися поширення браузера компанія сподівається за рахунок широкої аудиторії інтернет-сервісів Yahoo, що нараховує більше 700 млн осіб, пише сайт Cnet з посиланням на керівника розробки Етана Батраскі.

В даний час на ринку браузерів за лідерство борються Internet Explorer і Google Chrome: як свідчать сервіс статистики StatCounter, за результатами тижня з 14 по 20 травня Chrome вперше обійшов конкурента, зайнявши 32,76% ринку.

Ми в Telegram ! Підписуйся! Читай тільки краще!